Nejlepší Loterie UK National Lotto 2023

V Anglii jsou online vstupenky do britského národního loterie velmi rozšířené. Více než tři čtvrtiny Britů často kupují vstupenky. Hráč se může zúčastnit a vyhrát obrovský jackpot za pouhé dvě libry (2 $). Loterie jsou vyňaty z pravidla, které zakazuje obyvatelům mladším 18 let účastnit se hazardních her, což je výhodou již tak silného prodeje vstupenek.

Britští občané ve věku 16 let si mohou zakoupit online losy. Žádoucí funkcí pro sázkaře, kteří nemusí přijímat platby na splátky, je možnost vítěze vybrat si jednorázové částky.

Nejlepší Loterie UK National Lotto 2023
Jak koupit tiket britské národní loterie online

Jak koupit tiket britské národní loterie online

Aby mohl hráč hrát Lotto, musí mu být alespoň 16 let. Ačkoli existuje oficiální aplikace, slouží pouze pro informační a marketingové účely. Hráči si mohou zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím autorizovaných loterijních prodejen po celém Spojeném království nebo online. Prostřednictvím webových stránek provozovaných loterijními agenty, hráči z jiných zemí mohou hrát online.

Existují výjimky z pravidla, že z výher v loterii ve Spojeném království se daň neplatí. Pokud je úrok z odměny dostatečně vysoký, může být předmětem daně v rámci běžné daně z příjmu. Pokud se však výherci rozhodnou rozdělit svou výhru komukoli, měli by si být vědomi toho, že mohou být odpovědní za zaplacení dědické daně, pokud zemřou do sedmi let.

Účastníci ze zahraničí mohou být odpovědní za srážky ve své zemi. V případě pochybností o daních byste měli navštívit finančního odborníka, protože jde o komplikované téma, které závisí na určitých okolnostech.

Jak koupit tiket britské národní loterie online
Historie britského národního lotta

Historie britského národního lotta

Lotto bylo poprvé představeno v roce 1994 pod názvem Národní loterie v Spojené království. V roce 2002 byl název zkrácen na Lotto. Národní loterie je nyní preferovaným termínem pro všechny britské loterijní hry. V době vzniku bylo sotva 10 % ze 400 000 tiketů nabízených k prodeji zakoupeno hazardními hráči.

Anglická vláda prodala práva na losy makléřům v následujícím desetiletí. Pro prodej vstupenek zaměstnávali makléři běžce. Brokeři často nabízeli sázkaře, kteří si chtěli vsadit, ale postrádali finanční prostředky na celkové podíly tiketů.

V loterii bylo provedeno mnoho změn formátu, včetně přidání nových her a zavedení jackpotů a převrácení. Významnou změnou bylo zavedení předem stanovených výher na každém tieru a zvýšení počtu míčků ze 49 na 59 v roce 2015. Soukromé loterie vydělávaly kromě veřejných i na charitativní účely.

Historie britského národního lotta
Je britské národní loto legální?

Je britské národní loto legální?

Zákon o národní loterii Spojeného království vytvořil rámec pro řízení infrastruktury loterií v Anglii v roce 1993. Z právního hlediska je loterie významnou součástí britské společnosti. První loterie se konala v listopadu 1994.

Loterie, která byla založena za účelem shromažďování peněz na charitativní účely, nyní vygenerovala více než 35 miliard liber a rozdala hráčům ceny v hodnotě více než 59 miliard liber. První národní loterijní úřad, který dohlíží na rozdělování výtěžku z loterie, byl vytvořen podle zákona o národní loterii.

Je britské národní loto legální?
Jak hrát britské národní loto online

Jak hrát britské národní loto online

Účastníci si pro svůj vstup vyberou šest čísel z banku od 1 do 59 nebo se rozhodnou pro Lucky Dip pro náhodně vybraná čísla. Vstup na každý řádek stojí 2,00 GBP. Prodej vstupenek končí 30 minut před slosováním a pokračuje hned poté. Oficiální web National Lottery streamuje losování živě a výsledky poté vysílá v celostátní televizi a rádiu.

Losování probíhá každou středu ve 20:00 a sobotu ve 21:00 místního času. Minimální cena za loterijní kresby je 2 miliony liber ve středu a 3,8 milionu liber v sobotu.

I když neexistuje žádný strop jackpotu, je povoleno omezení převrácení pouze pro pět losování, po kterém se jackpot vrhne dolů na všechny ostatní úrovně peněžních výher, pokud nikdo netrefí všech šest čísel v losování „Musí se vyhrát“.

Nejvyšší jackpot Lotto v hodnotě 66 070 646 GBP byl rozdělen mezi dva šťastné držitele tiketu 9. ledna 2016. O měsíc později, 13. února 2016, vyhrál jediný tiket nejvýznamnější cenu v celkové výši 32,5 milionu GBP.

Jak hrát britské národní loto online
Šance na výhru v britském národním lotu

Šance na výhru v britském národním lotu

Přiřazení vybraných čísel Lotto k výherním číslům umožňuje hráčům vyhrát ceny; v každém slosování se hraje o miliony liber. Šance na shodu všech šesti čísel je jedna ku 45 057 474.

Přestože poměrně vysoké startovní ceny vyvažují pravděpodobnost výhry, jedná se o jedny z nejdelších kurzů na celém světě. S pravděpodobností výhry 1 ku 9 mohou hráči vyhrát ceny na šesti různých úrovních, díky čemuž je tato jedna z nejlepší online loterie.

Hráči by měli mít kombinaci alespoň dvou ze šesti hlavních čísel. Hodnota odměn však roste, když účastníci shodují více čísel.

Existuje mnoho dalších odměn s britským národním lottem. Matching 5 + Bonus Ball má kurz 1 ku 7 509 579 a vyhrává 1 milion GBP.

Šance na shodu pěti čísel jsou 1 ku 144 415, výhra 1 750 GBP. Shoda 4 čísel má kurz 1 ku 2 180 a hráči vyhrají 140 GBP. Čísla 3 a 2 mají kurz 1 ku 97, přičemž vítězové obdrží 30 GBP. Při shodě pouze dvou čísel vyhrává hráč Free Lotto Lucky Dip s kurzem 1 ku 10,3.

Šance na výhru v britském národním lotu
Možnosti výplaty pro vítěze britského národního lotta

Možnosti výplaty pro vítěze britského národního lotta

S cenami až dvou stejných čísel je pravděpodobnost výhry ceny v UK National Lotto 1:9,3. Jackpot začíná ve středu na dvou milionech liber a v sobotu na 3,8 milionu liber. Pokud v aktuálním losování nejsou žádní výherci, losování se buď přetočí do následujícího losování, nebo se rozdělí mezi všechny hráče, kteří se shodují se šesti čísly.

Pevné ceny v každé úrovni pod jackpotem se pohybují od bezplatného Lucky Dip za dorovnání pouhých dvou čísel až po milion liber za dorovnání pěti hlavních čísel plus Bonusový míč. Bonusový míček vstupuje do hry pouze tehdy, když se shoduje pět primárních míčků.

Existuje limit pěti losování, kolikrát může jackpot dále růst. Příští slosování bude zahrnovat slosování Musí být vyhráno, což zajistí, že jackpot bude distribuován, když nebudou žádní výherci zápasu 6. V případě rolldownu mohou nižší ocenění získat značné navýšení.

Možnosti výplaty pro vítěze britského národního lotta
Tipy a triky, jak hrát britské národní loto

Tipy a triky, jak hrát britské národní loto

I když existuje mnoho faktorů, které hráči nemohou ovlivnit, existuje několik způsobů, jak zvýšit své šance na výhru jackpotu ve velké loterii. Pravděpodobnost výhry v loterii je stejná pro každou řadu čísel. Zvýšení položek je jedním ze způsobů, jak mohou účastníci zvýšit šance.

Hraní v syndikátu je cenově dostupná metoda, protože hráči mohou rozdělit náklady s ostatními a zároveň zvýšit své šance.

Každý má jiný systém pro výběr čísel online loterie. Někteří hráči si myslí, že promyšlenější volba jim nabídne větší šanci než výběr něčeho náhodně.

Ačkoli výběr čísel na základě zapamatovatelných dat usnadňuje zapamatování řádků, účastníci přijdou o jackpot, pokud budou vybrána čísla 32 a vyšší. Navíc, protože mnoho lidí používá tuto strategii, existuje vyšší pravděpodobnost, že by si výherci museli odměnu rozdělit, pokud by jejich čísla byla vylosována.

Další užitečné strategie

Systémy mohou zvýšit šance na výhru tím, že umožní účastníkům pokrýt vše číselné kombinace v určitém rozsahu. Hráči se například mohou naučit, jak nakupovat tikety na britské národní loto výběrem sedmi nebo více čísel a zadáním každé možné kombinace na jiný řádek. V této situaci by měl člověk sedm šancí na výhru.

Tipy a triky, jak hrát britské národní loto