Kompletní seznam 10 PaysafeCard loterijních stránek 2024

Paysafecard, předplacená online transakční metoda, sahá až do roku 2000, kdy ji založila skupina podnikatelů z rakouské Vídně. Od svého spuštění usnadňuje online platby stejně jako použití hotovosti. Postupem času ji získaly různé společnosti, jako je Skrill v roce 2013. O dva roky později společnost Optimal Payments Group převzala Skrill a přejmenovala ji na Paysafe Group. Firma má licenci od Financial Conduct Authority of the UK (FCA) a spolupracuje se světově uznávanou kartou Mastercard.

V roce 2020 oznámila společnost Paysafecard Group svou integraci s Google Pay a Apple Pay. Nyní je k dispozici ve více než 49 zemích po celém světě. S takovou nevyvratitelnou pověstí by se dalo s jistotou říci, že Paysafecard je jednou z nejbezpečnějších metod vkladu pro hraní online loterie.

Kompletní seznam 10 PaysafeCard loterijních stránek 2024
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Jak provést vklad s Paysafecard

Zde sázkaři najdou nejlepší online loterijní weby, které toto akceptují způsob platby. Dokonce i nově zřízené lotto stránky stojí za zhlédnutí.

Paysafecard funguje jako předplacený voucher. Zákazníci nakupují kódy Paysafecard online a v obchodě v hodnotách od 10 do 100 USD. Distributoři těchto kódů jsou uvedeni na oficiálních stránkách. Hráči Lotto si mohou jednoduše zakoupit voucher online po přihlášení ke svému účtu v online obchodě s PIN Paysafecard.

Uživatelé systémů Android a Apple považují aplikaci Paysafecard za neuvěřitelně užitečnou při správě předplacených kódů. Aplikace funguje jako úložiště pro všechny zakoupené PIN kódy. V případě potřeby uživatel odtud zkontroluje zůstatek nebo použije QR kódy k online transakcím.

Pro vklady na loterijní stránce online je Paysafecard skvělou volbou pro hráče, kteří nemají bankovní účty nebo se obávají o online bezpečnost. Poukaz je na jednorázové použití, a proto udržuje hráče v anonymitě, bez ohledu na to, kolikrát hraje lotto online. Někteří sázkaři nevědí, jak provádět vklady pomocí předplacených online karet v online loterii. Naštěstí je tento proces jednoduchý a kdokoli může hrát s Paysafecard, pokud dodrží níže uvedené kroky.

 1. Zaregistrujte se pomocí Paysafecard
 2. Kupte si předplacené kódy PIN od autorizovaného místního prodejce nebo online obchodníka
 3. Najděte si online loterijní web Paysafecard a vytvořte si účet
 4. Z jejich platebních metod vyberte Paysafecard
 5. Zadejte 16místný kód na voucheru Paysafecard

Časový rámec transakce a poplatky

Transakce bude zpracována okamžitě a peníze by se měly okamžitě projevit na lotto účtu. Vklady nejsou účtovány, ale může být účtován poplatek za převod měny (2 %), pokud se měna požadovaná na loterijním webu liší od měny na poukázce Paysafecard.

Nejlepší loterijní weby téměř neúčtují poplatky za vklady. Hráči loterie s největší pravděpodobností vkládají v násobcích 10 USD, takže jednoduše zkombinují PIN kódy, aby vyhovovaly svým potřebám. U předplacených poukázek lze použít procento ze zůstatku z jednoho kódu a zbytek si ponechat pro budoucí platby.

Jak provést výběr pomocí Paysafecard

Výplaty v loterii se obecně provádějí prostřednictvím bankovního převodu, ale nejnovější loterní stránky podporují výběry pomocí My Paysafecard. Zde je návod, jak na to.

 • Otevřete si účet My Paysafecard online se stejnými přihlašovacími údaji na loterijní stránce
 • Otevřete odkaz na výplatu/výplatu v loterii
 • Jako možnost výběru vyberte Paysafecard
 • Uveďte registrovanou e-mailovou adresu
 • Zadejte částku, kterou chcete vybrat

Hráči loterie mohou na My Paysafecard vybrat jakoukoli částku mezi 20 a 1 000 $. Částku mohou ovlivnit i limity dané loterií. Poplatky za zpracování převodu měn obvykle hradí provozovatel loterie. Celý proces může trvat přibližně 24 hodin, než prostředky dorazí na účet My Paysafecard.

Uživatel může provést další online loterijní vklad nebo vybrat zůstatek v bankomatu s Paysafecard Mastercard. Gambleři, kteří preferují mobil, se nemají čeho bát, protože Paysafecard funguje na všech mobilních platformách.

Bezpečnost a zabezpečení u Paysafecard

Jednou z největších výzev, kterým online loto hráči čelí, je nalezení bezpečných platebních metod. Znalost funkcí, které zajišťují bezpečnost transakcí, je prvořadá. Je známo, že předplacené poukázky používají nezletilí a uživatelé bez bankovního účtu.

Nicméně jsou to některé z nejbezpečnějších způsobů, jak obchodovat s a loterijní web online. Uživatelé si vybírají z předdefinovaných hodnot a používají údaje o kartě k platbě za losy. Používání je ve světě hazardu na denním pořádku, protože sázkaři si cení svého soukromí více než kterékoli jiné publikum.

Úroveň zabezpečení používání Paysafecard pro vklady a výběry do loterií je bezkonkurenční. Zákazníci nemusí při nákupu předplaceného PIN kódu v místních obchodech zveřejňovat své bankovní údaje nebo údaje o kartě. Vzhledem k tomu, že se jedná o voucher, uchovává důvěrná data v bezpečí a udržuje hráče loterie v anonymitě.

Vzhledem k tomu, že nejvyšší poukázky stojí 100 USD, částka, o kterou lze v nepravděpodobném případě podvodu přijít, není příliš velká. Prostřednictvím Paysafecard mohou uživatelé potvrdit svou finanční historii a provádět anonymní platby pomocí QR kódů.

Možnosti zákaznické podpory Paysafecard

Platební řešení může být fantastické, ale pokud je zákaznická podpora těžko dostupná, mnozí se této službě budou vyhýbat. Paysafecard jedná se svými zákazníky s maximální úctou, protože obchodní úspěch závisí na klientele.

Vynikající zákaznický servis spočívá především v tom, že si vážíte času klienta, jednáte s ním s příjemným přístupem a nabízíte užitečné zdroje. Spíše než jen naplnit očekávání, Paysafe Group si klade za cíl posunout věci na vyšší úroveň tím, že zajistí, aby uživatelé měli skvělý zážitek. Jako takové otevřely následující komunikační kanály:

 • Živý chat: Jedná se o automatizovaný systém zasílání zpráv, kde zákazníci zasílají své otázky a získávají odpovědi od Lary, virtuální asistentky (bot). Lara nabízí okamžitou podporu kdykoli a kdykoli.
 • Centrum nápovědy: V této sekci naleznete mnoho informací o Paysafecard. K dispozici je také vyhledávač pro zadání konkrétních otázek.
 • Servisní horká linka: Pro každý region/země existuje telefonní číslo pro naléhavé dotazy. Mohou být účtovány poplatky podle místních sazeb.
 • Online kontaktní formulář: Zde zákazník zasílá své dotazy ke službě a vyplňuje informace krok za krokem. Žádosti jsou vyřízeny do 24 hodin.

Vzhledem k tomu, že Paysafecard je nadnárodní společnost, je zákaznická podpora dostupná ve 29 jazycích, mezi nimi v angličtině, španělštině, ruštině, arabštině, dánštině, řečtině, němčině a portugalštině.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda