Otevřete Loterie Bonus Ball již dnes! 🥇

Bonusová koule je dodatečné číslo, které by bylo náhodně vylosováno v běžném losování, ale není. Je vždy stejné jako první (nebo druhé) losování dne a nikdy se neoznamuje před losováním, takže hráči nemohou vědět, o co jde, dokud neproběhne zájem. Účelem toho je umožnit hráčům vyhrát velké peníze uhodnutím správného čísla v příštím losování.

Obvykle se jedná o „zaručenou“ cenu, protože zde nejsou žádné podmínky – hráč nemusí platit nic víc ani dělat nic jiného, než uhodnout správné číslo, aby byla záruka vyplacena. Stručně řečeno, jde o propagaci online loterií stejným způsobem, jakým hráči dostávají bonusy v kasinech.

Otevřete Loterie Bonus Ball již dnes! 🥇
Jak používat bonusový míček
Jak používat bonusový míček

Jak používat bonusový míček

Bonusové koule se také používají k povzbuzení lidí, aby pokračovali ve hře. Například, když je jackpot velmi vysoký, mohou použít zaručený bonusový míček místo normálního.

Pokud všichni hrají s očima upřenýma na jackpot, je méně pravděpodobné, že budou pokračovat ve hře, protože neuvidí přicházet bonusový míček. Použití zaručeného bonusového míčku však znamená, že hráč téměř jistě něco z losování stejně získá.

Pro použití bonusového míčku si hráč musí vybrat ze seznamu čísel zobrazených na obrazovce (což jsou čísla, která si vybrali ostatní hráči). Jakmile si vyberou své číslo, stisknou točící tlačítko pro zobrazení čísel loterie.

Hráč je povinen vybrat jedno z těchto čísel jako výherní číslo. Pokud se jejich výběr shoduje se skutečným číslem, vyhrává šťastný hráč peníze zobrazené u výherního čísla.

Jak používat bonusový míček
Chcete-li proměnit bonusový míček na skutečné peníze

Chcete-li proměnit bonusový míček na skutečné peníze

Neexistuje žádný limit, kolik peněz lze z tohoto bonusu vyhrát. Mohou hrát několikrát během svého volného času nebo jednou denně. Tento bonus platí pouze pro hry, kde hráči vybírají jedno číslo a ne kombinace dvou čísel.

Na co si dát pozor při hře s bonusovým míčkem

Bonusový míček je bonus jako každý jiný, takže hráči by měli zvážit, než se do něj pustí. Například byste měli znát nejzazší dobu povolenou pro výběr bonusového míčku vedle tiketu. Podmínky spojené s bonusovým míčem by měly být také zváženy. Některé loterie mohou například vyžadovat, aby si hráči koupili pouze jeden tiket, aby se kvalifikovali pro vstup s bonusovým míčem.

Hráči by se také měli podívat na loterie nabízející bonusový míček. Zůstaňte v kontrole oznámení, abyste nepřišli o časovou osu vstupu.

Chcete-li proměnit bonusový míček na skutečné peníze
Existuje nějaká strategie pro bonusový míček?

Existuje nějaká strategie pro bonusový míček?

Stejně jako samotná loterie je i bonusový míček sám o sobě dílem čisté náhody. Hráči nemohou používat žádné osvědčené metody ke zvýšení své šance na výhru svého bonusového míčku. Jediné, co musí udělat, je vybrat čísla požadovaná na jejich tiketu.

Pokud se všechna čísla jejich tiketu kromě jednoho shodují s vylosovanými koulemi, kvalifikují se do bonusového kola. V tomto okamžiku je vylosován bonusový míček. Kreslení může nastat jednou nebo vícekrát; pravidla se liší od jedné loterie k druhé.

Pokud je v kterémkoli okamžiku těchto posledních losování vylosován bonusový míč hráče, vyhrává bonusové ceny. Proto nemá cenu ztrácet čas předpovídáním bonusového míče, který vyhraje. Někteří hráči však mají své vlastní přesvědčení, že některé faktory jim dělají štěstí.

Narozeniny, konkrétní čísla a tak dále. Není odrazováno následovat tyto instinkty. Každá loterie je totiž v první řadě myšlena jako zábavná činnost.

Existuje nějaká strategie pro bonusový míček?
Pochopení podmínek bonusového míče

Pochopení podmínek bonusového míče

V zájmu spravedlnosti existují konkrétní podmínky, které zavedl online loterijní stránky které platí pro všechny hry využívající bonusové míčky. Mohou se lišit od jedné loterie k druhé, ale většinou jsou podobné. Tato běžná pravidla bonusového míče zahrnují:

 • Všechny výherní tikety musí být umístěny do 30 dnů od data inzerovaného slosování.
 • Nelze kombinovat bonusové koule s odpovídajícími bonusy.
 • Pokud bonus spojí s jiným bonusem nebo možností výplaty, nesmí zajistit, aby se mezi nimi nepřekrývaly.
 • Do bonusového zůstatku se započítávají pouze sázky za skutečné peníze.
 • Bonusový zůstatek se vypočítá na základě celkové vsazené částky za předchozích 30 dní. Jakékoli výhry získané s bonusovými míčky se do tohoto výpočtu nezapočítávají.
 • Jakmile bonusový zůstatek dosáhne nuly, lze zbývající zůstatek vyplatit.
 • Aby se mohli zúčastnit hráči, musí být starší 18 let.
 • Počet vstupů do slosování není omezen.
 • Při vstupu do slosování je nutné umístit jeden tiket.
 • Všechny startovné musí být vybrány předem.
 • Hráči nemohou převádět bonusové prostředky na jiný účet.
 • Bonusy vyprší po určité době
 • Šance na výhru jsou 1/100.
 • Chcete-li získat výhru, musí hráči kontaktovat přímo zákaznickou podporu. (Upozorňujeme, že některá kasina nabízejí různá pravidla týkající se výběrů. Prostudujte si prosím podmínky jednotlivých kasin.)
 • Ne všechny bonusy lze vybrat.
Pochopení podmínek bonusového míče
Jaké loterie nabízejí bonusový míček?

Jaké loterie nabízejí bonusový míček?

Několik loterijních webů nabízí bonusové míčky. Některé z těchto loterií jsou dobře známé a jiné jsou nové. Zde je bližší pohled na některé z nejpopulárnějších.

Powerball USA

Jedná se o největší loterii v Americe. Od svého uvedení v roce 1970 se hraje téměř každý týden. A nyní je možné hrát i online! US Powerball se losuje dvakrát týdně. Nabízí hlavní cenu 40 milionů dolarů. Jeden z kritických rysů USA Powerball je funkce "Power Play", která umožňuje hráčům zvýšit své šance na výhru velkých cen.

Čím více koupených lístků, tím vyšší šance na velkou výhru.
Kromě týdenních losování pořádá US Powerball také speciální akce, jako je Národní finále Mega Millions, které se koná dvakrát ročně. V roce 2018 byl americký Powerball vyprodán ještě před losováním.

Mega miliony USA

The Mega miliony je jednou z největších světových jackpotových loterií. Jeho jackpoty dosáhly až 640 milionů dolarů. Losování probíhá dvakrát týdně, přičemž každý tiket stojí 2 dolary. Jackpot začíná na 20 milionech dolarů a roste pokaždé, když není vyhráno. Megamillions je k dispozici pouze ve Spojených státech a Kanadě.

Loterie má tři hlavní rysy. První je volba čísel, kde si hráči vyberou pět bílých kuliček a dvě červené koule. Druhá je možnost „Pick 3“, kde hráči vyberou tři čísla z prvních 75 a dostanou k nim dvě náhodně vybraná čísla. Třetí je Megaplier. Hráč, který vybere šest bílých koulí a porovná je se čtyřmi černými, se vynásobí 2. To znamená, že má větší šanci na výhru.

SuperLotto Plus

Super Lotto Plus je další populární loterijní hra v Austrálii. Nejde jen o jedno losování, ale o měsíční losování. Australské Lotto se losuje každé první úterý v měsíci. Mají sedm náhodně vylosovaných šťastných čísel v rozmezí od 1 do 7. Každé číslo lze spárovat s jakýmkoli jiným číslem nebo skupinou číslic. Jackpot se pohybuje mezi 5 miliony a 25 miliony dolarů.

Euromiliony

The Euromiliony je další populární loterijní hra v Evropě. Je velmi podobný americkému Mega Millions. Hráči Euromillions musí správně předpovědět sedm míčků, aby získali velkou cenu. Na rozdíl od Mega Millions EuroMillions nerozdává peněžní ceny. Místo toho jeden vyhraje procento z celkového jackpotu. Jackpot se zvyšuje, když někdo vyhraje. Každou středu a sobotu večer lidé po celé Evropě čekají na losování a doufají, že jejich vstupenky vyhrají.

Lotto Evropa

Další slavnou evropskou loterií je Lotto Europe. Je to francouzská loterie hraná jednou týdně. Každý čtvrtek večer si lidé mohou koupit vstupenky za 1 dolar. Když někdo koupí všech osm čísel, získá podíl z jackpotu. Jackpoty se pohybují mezi 10 000 a 100 000 $. Nejnižší dosud vyhraná částka byla 3 500 $. Protože se jedná o francouzskou loterii, je k dispozici pouze ve Francii.

MEGA MILIONY JAPONSKO

Tato japonská verze loterie vznikla v roce 1992. Jedná se o národní loterii, kde lidé mohou hrát zakoupením losů. Někteří lidé tomu říkají "japonská powerball". Japonská verze loterie je založena na americkém Powerballu. V průměru loterie prodá asi 350 000 tiketů denně.

Powerball UK

Další britskou loterií je Powerball UK. Stejně jako mnoho jiných loterijních her po celém světě má Powerball UK jackpot, který se pohybuje od 50 000 do 250 000 USD. Jackpot se zvyšuje, když se losování účastní více lidí. Pokud nikdo nevyhraje, jackpot se přesune do dalšího slosování. Powerball UK losuje svá čísla v pátek a sobotu. Vstupenky stojí 1 $.

Dvojité loto

V Itálii je dvojitá loterie známá také jako Il Dottore. Je to nejoblíbenější loterijní hra v Itálii. Italská verze loterie je odlišná od té americké. Místo výběru pěti čísel si hráči vyberou deset čísel. Ty se losují každé pondělí večer a vstupenky si lidé mohou koupit již za 60 centů. Každá vstupenka stojí 1 dolar.

Přesilovka

Bonusová kuličková loterie se v Indii nazývá Power Play. Indická verze loterie je jedinečná. Je to každodenní loterie. Na rozdíl od běžných loterií, kde se losy kupují týdně, se losy kupují každý den.

SuperEnaLotto

Jedna z nejpopulárnějších loterií v Jižní Africe je SuperEnaLotto. Je to národní hra, která běží ve středu a sobotu. Jackpot se obvykle pohybuje mezi 30 až 60 miliony R. Je rozdělena na hlavní cenový fond a bonusový fond. Jakmile někdo vyhraje hlavní cenu, peníze se převedou do bonusového banku. Pokud nikdo nevyhraje, jackpoty se přesunou do dalšího slosování.

Jaké loterie nabízejí bonusový míček?
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Ačkoli to není v některých ohledech považováno za hazardní hry, loterijní hraní může být stále problematické. Hazardní hry jsou zábavné, ale jsou spojeny s riziky. Hráčům se doporučuje, aby prováděli zodpovědné hraní. Zde sázející naleznou několik tipů a nástrojů, které jim pomohou lépe zvládat hazardní hry.

 • Člověk by neměl sázet více, než si může dovolit prohrát.
 • Nezáleží na tom, jak moc kdo miluje sázení; neexistuje žádná omluva pro ztrátu peněz určených na základní potřeby! Před zahájením by se hráči měli ujistit, že mají dostatek dostupných finančních prostředků na pokrytí případných ztrát.
 • Sázení by mělo být pouze součástí volného času. Jakýkoli dodatečný příjem by měl být místo toho použit na něco jiného.
 • Uvědomte si, kdy je nejpravděpodobnější, že budete hazardovat. Člověk by se měl snažit nehrát, když je ve stresu nebo opilý.
 • Mějte plán B – Pokud má někdo pocit, že by mohl ztratit kontrolu nad svými sázkařskými návyky, měl by se pokusit vymyslet záložní plán pro případ, že k tomu dojde. Například mohli vždy přestat hrát úplně.
 • Vědět, kdy skončit – člověk nemusí nutně přestat hrát hned po prohře. Někteří lidé raději pokračují ve hře, dokud nevyhrají. Pokud však má někdo problém kontrolovat své výdaje, bude pravděpodobně nejlepší omezit sázení do loterie.
 • Při hraní si nikdy nepůjčujte peníze od jiných lidí – Pokud se hráči ocitnou v dluzích, protože příliš sázeli, měli by zvážit vyhledání pomoci s finanční správou u kvalifikovaného orgánu. Existuje mnoho orgánů, které pomáhají lidem s problémy s hazardem.
Zodpovědné hraní