Nejlepší 10 Loteries v Slovensko 2022/2023

Hraní loterií může být velmi obohacující, pokud jde o dobrý pocit, který vyvolává. Například účast v Mega Millions, EuroMillions nebo Powerball je sama o sobě odměňující, protože se jedná o jedny z nejprestižnějších her na světě. Kromě toho je hraní loterie jedním z mála legitimních způsobů, jak lze investovat pouhé 2 dolary a vyhrát miliony.

Ano, je to vzácné, ale možné. Na Slovensku má tato forma hazardu velkou sledovanost. S internetem nebylo hraní hazardních her nikdy snazší, protože obyvatelé Slovenska mohou tuto aktivitu volně využívat, ať jsou kdekoli.

Nejlepší 10 Loteries v Slovensko 2022/2023
Vše o nejlepších loteriích na Slovensku 2022/2023

Vše o nejlepších loteriích na Slovensku 2022/2023

Internet také zpřístupnil mnoho loterijních stránek. Na rozdíl od minulosti, kdy Slováci získávali přístup pouze k omezenému počtu her, mají dnes občané na výběr, na kterých hrách hrát online loterijní webové stránky. Většina stránek také nabízí loto bonusy, které povzbuzují hráče k pravidelnému hraní. Díky tomu jsou hry mezi Slováky ještě populárnější.

Má se za to, že Slovensko má relativně mírné zákony o hazardních hrách. Slovenští hazardní hráči se tak mohou účastnit široké škály her poskytovaných místními i zahraničními provozovateli, aniž by za to byli stíháni.

Vše o nejlepších loteriích na Slovensku 2022/2023
Oblíbené loterijní hry slovenských hráčů

Oblíbené loterijní hry slovenských hráčů

Jedním z nejlepších tipů, jak zvýšit své šance na výhru, je hraní více her. Kromě toho hraní různých loto her dává hráčům šanci je otestovat a pomáhá jim (hráčům) zjistit, co jim vyhovuje a co ne. Slováci tak mají každou příležitost koupit si vstupenky a hrát co nejvíce loto hry jak chtějí. Některé z nejlepších her, které Slováci rádi hrají, zahrnují:

Eurojackpot

Nadnárodní loterie v Evropě, Eurojackpot je jednou z nejpopulárnějších her na Slovensku. Je to vlastně národní loto v zemi, protože Slovensko je jednou ze zemí, které se této prestižní hry účastní. Jako jedna z předních her v Evropě je Eurojackpot známo, že vyplácí vyšší ceny než většina místních her na Slovensku.

Od roku 2022 začíná jackpotová cena na 10 milionech EUR a hráči mohou vyhrát ještě vyšší cenu, pokud je překlopena poté, co nikdo nevyhraje. Hra také dává hráčům příležitost zkusit vyhrát další vzrušující ceny, pokud se jim nedaří trefit jackpot.

Hraní Eurojackpotu vyžaduje, aby si hráč nejprve zaregistroval online účet a zakoupil tikety tak často, jak jen může. Čím více se zúčastní, tím vyšší je šance na výhru. Vzhledem k tomu, že všechny výsledky loterie jsou založeny na náhodě, není výhra nic neobvyklého. Ve skutečnosti je výhra vzácná.

Světový milion GG

Tato jackpotová hra umožňuje hráčům předpovídat výhru výběrem dvou speciálních čísel a pěti hlavních čísel. Aby hráči dosáhli jackpotu, musí správně přiřadit sedm čísel. Existují však také další peněžní ceny, které lze vyhrát, pokud hráč dosáhne některého z čísel.

Vzhledem k tomu, že GG World Million je jackpotová hra, dalo by se očekávat, že výhry jsou relativně vyšší než u většiny běžných loterií.

GG World Keno

GG World Keno je také jednou z nejhranějších her na Slovensku. Přichází s různými výhrami, které mohou hráči získat na cestě do nejvyšší úrovně. Chcete-li hrát tuto hru, musí hráči vybrat jedno až 10 čísel z rozsahu od jedné do 70.

Hráči, kteří chtějí zvýšit množství peněz, které mohou vyhrát, mohou také znásobit své sázky až 10x. Jednou vzrušující vlastností této hry je, že se losuje každé čtyři minuty. To znamená, že hráči mohou hrát, kolik chtějí.

Další oblíbené hry na Slovensku:

  • Mega miliony
  • Euromiliony
Oblíbené loterijní hry slovenských hráčů
Platební metody loterie na Slovensku

Platební metody loterie na Slovensku

Operátoři na Slovensku nabízejí hráčům několik způsobů, jak vložit a vybrat peníze. Samozřejmě, že nejlepší lotto stránky online přijímají pouze možnosti platby které nabízejí rychlé a bezpečné transakce. V souladu s tím jsou následující platební řešení oblíbená pro mnoho hráčů na Slovensku.

VISA a Mastercard

Tyto karty jsou obvykle k dispozici na jakémkoli loterijním místě v zemi. Mnoho slovenských hráčů považuje tyto karty za své oblíbené, protože zaručují bezpečné peněžní transakce. Použití těchto karet je také velmi snadné, protože hráči stačí zadat číslo karty a hodnotu 2 (CVV2), třímístný kód vytištěný na zadní straně každé karty.

E-peněženky

E-peněženky, známé také jako elektronické peněženky, jsou možná nejpreferovanějším online platebním řešením pro méně konzervativní slovenské hráče. Tyto platby umožňují rychlejší transakce a bývají bezpečnější než výše uvedené karty. Proč?

Protože elektronické peněženky nebudou vyžadovat finanční informace hráče – jsou to pouze zpracovatelé plateb třetích stran. Další dobrá věc na nich je, že mohou být propojeny s bankovním účtem uživatele, což jim umožňuje posílat peníze tam a zpět mezi peněženkami a účty. Mezi běžné elektronické peněženky na Slovensku patří;

  • Neteller
  • Skrill
  • PayPal

Mezi další způsoby patří bankovní převody a předplacené karty.

Platební metody loterie na Slovensku
Jsou loterie na Slovensku legální?

Jsou loterie na Slovensku legální?

Loterie je na Slovensku legální od roku 1993. Do roku 2019 však byla monopolem společnosti TIPOS, stoprocentně vlastněné státem.

Loterijní legislativa na Slovensku

Jak již bylo zmíněno výše, loterie byla ze zákona státním monopolem až do novely zákona o hazardních hrách v roce 2019. Jinými slovy, žádná jiná společnost ani fyzická osoba nesměla do té doby na Slovensku provozovat takový podnik. Vzhledem k tomu, že licenci k nabízení této formy hazardních her měl pouze TIPOS, slovenským hráčům nezbylo než hrát hry poskytované společností.

Pokud jde o právní úpravu online loterií, byla situace stejná. Přesto byl TIPOS jedinou společností, kterou zákon povoloval nabízet hry online. Stalo se tak po legalizaci online loterií v roce 2005. Zákon o hazardních hrách na Slovensku původně s online hazardem nepočítal.

Když v novém tisíciletí internet zasáhl celý svět, všechny země spěchaly s přijetím zákonů regulujících online hazard a Slovensko nechtělo zůstat pozadu. V důsledku toho by se výhradní práva společnosti TIPOS rozšířila na internet.

TIPOS nabízí různé hry, včetně EuroMillions a Eurojackpot. K dispozici jsou také stírací losy a okamžité hry, stejně jako hry Keno. Slovenští hráči tak mohou legálně hrát tyto hry online nebo offline, aniž by porušovali jakýkoli zákon.

Offshore poskytovatelé na Slovensku

Zákon o hazardních hrách ve slovenském jazyce byl novelizován v roce 2019, aby ukončil monopol státu. Na Slovensku však neexistuje žádný licencovaný soukromý poskytovatel loterií. To nutí slovenské hráče účastnit se her nabízených zahraničními weby.

Slováci však musí pochopit, že některé stránky nemusí být skutečnými herními platformami. Aby se hráči nedostali do rukou online podvodníků, musí při výběru, kde hrát, postupovat s náležitou péčí.

Jsou loterie na Slovensku legální?
Loterijní zákony na Slovensku

Loterijní zákony na Slovensku

Zákon č. 171/2005: Tento zákon byl schválen v roce 2005, aby umožnil online loterie. Zákon udělil společnosti TIPOS výhradní práva nabízet hry online, čímž byl zachován státní monopol na hazardní hry. Podle tohoto zákona bylo pro Slováka nezákonné hrát s nelicencovanými stránkami. Zákon ve skutečnosti dal vládě Slovenska výslovnou pravomoc zablokovat jakékoli nelicencované herní weby, o kterých se zjistí, že nabízejí služby na Slovensku.

Zákon č. 30/2019: Tento akt se snažil ukončit monopol společnosti TIPOS. Byl implementován v červnu 2019 a umožnil soukromým společnostem žádat o herní licence a nabízet služby na Slovensku. Od roku 2022 je však v zemi stále nedostatek licencovaných soukromých herních společností. To nutí hráče obracet se na zahraniční stránky, které zdánlivě nabízejí lepší výhody, včetně loto bonusy.

Loterijní zákony na Slovensku
Historie loterií na Slovensku

Historie loterií na Slovensku

Historie slovenské loterie sahá až do 19. století, kdy byla země ještě pod komunistickou nadvládou. Ve skutečnosti historické důkazy naznačují, že obyvatelé začali hrát loterii již v roce 1874. V té době byl region ještě součástí Rakousko-Uherska. Slovenská loterie se tedy v průběhu let vyvíjela prostřednictvím mnoha politických změn.

Při vzniku Československého státu v roce 1918 vznikla také první národní loterie, která umožňovala místním účastnit se různých hazardních her. Hráči potřebovali k hraní her 3 koruny a jackpot byl stanoven na 90 000 korun (přibližně ekvivalent dnešních 2000 dolarů). V roce 1953 se Československo dostalo pod kontrolu východního bloku, který zakázal všechny formy hazardu.

S hazardem, který je již v DNA Čechoslováků, je pro obyvatele obtížné ovládnout chuť k jídlu. Museli se proto v této situaci zorientovat.

Historie loterií na Slovensku
Nouzový stav podzemního sázení a rozdělení Československa

Nouzový stav podzemního sázení a rozdělení Československa

Když východní blok zakázal hazardní hry, podzemní sázení se v Československu rozmohlo natolik, že nahradilo oficiální loterii. To přetrvalo až do vzniku Československé státní loterie v roce 1957.

Nová platforma nabídla mnoho herních příležitostí, přičemž první hrou byla Sportka. Jeho provoz byl zabrán v roce 1993, kdy se Československo rozdělilo na dvě samostatná politická území, včetně České republiky a Slovenska.

Vznik společnosti TIPOS

Po rozdělení si Slovensko zaregistrovalo TIPOS, jedinou společnost, která směla poskytovat loto hry v zemi. Státní monopol pokračoval až do roku 2019, kdy byl přijat nový zákon, který umožňuje ostatním licencovaným operátorům nabízet hry v zemi.

Nouzový stav podzemního sázení a rozdělení Československa
Loterie v současnosti na Slovensku

Loterie v současnosti na Slovensku

Nejvýznamnější vývoj v historii slovenského hazardu snad nastal v roce 1992, kdy se země v roce 1992 osamostatnila. A přestože Slovensko má národní loterii, země patří také do eurozóny, což znamená, že Slováci mají přístup na online herní stránky, které přijímají eura a hrají hry. chtějí.

Kromě toho může každý licencovaný provozovatel nabízet hry v zemi podle zákona č. 30/2019. Země uvádí na černou listinu neautorizovaných domén a blokuje peněžní transakce s nelicencovanými poskytovateli.

Loterie v současnosti na Slovensku
Budoucnost loterií na Slovensku

Budoucnost loterií na Slovensku

Vzhledem k tomu, že slovenský zákon o hazardních hrách nepovoluje licencované soukromé provozovatele, očekává se, že v zemi přibude provozovatelů, což uvolní zátěž z ramen společnosti TIPOS. Od roku 2017 zažívají kryptoměny díky své anonymnosti rychlý rozvoj zejména v herním světě. Očekává se, že stále více Slováků bude hrát lotto hry online pomocí těchto digitálních měn.

Budoucnost loterií na Slovensku
Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Je legální hrát loterie na Slovensku?

Ano. Slováci mají dvě možnosti, jak hrát hry online. Jedním ze způsobů je hrát si s místně licencovanými weby, které mohou být v soukromém nebo státním vlastnictví. Zatímco v minulosti byly loterie státním monopolem, změnilo se to v roce 2019 s implementací zákona č. 30/2019.

Jaké lotto hry lze hrát na Slovensku?

Neexistuje žádný limit, jaké hry lze na Slovensku hrát. Mezi nejoblíbenější však patří Eurojackpot, EuroMillions, Mega Millions, GG World Million a GG World Keno.

Jak najít nejlepší online loterie na Slovensku?

Zatímco nejlepší online loterie může být otázkou preferencí, hráči musí zkontrolovat loterii o cenu (jak je velká?), zákaznickou podporu a herní portfolio (kolik her je nabízeno?).

Jak mohou hráči loterie na Slovensku vkládat a vybírat peníze při hraní her?

Slováci mají širokou škálu platebních metod, které používají při hraní online hazardních her. To zahrnuje kreditní a debetní karty, jako jsou VISA a Mastercard, elektronické peněženky, jako jsou PayPal a Neteller, a bankovní převody.

Potřebují provozovatelé loterie licenci na provozování hazardních her na Slovensku?

Ano. Nový zákon o hazardních hrách na Slovensku umožňuje soukromým provozovatelům žádat o licenci na provozování hazardních her. Takových operátorů je však od roku 2022 málo, což znamená, že TIPOS je jediným spolehlivým licencovaným operátorem v zemi. Případně Slováci hrají na offshore stránkách.

Nejčastější dotazy