Novinky

Jak vypočítat loterijní kurzy
2022-11-29

Jak vypočítat loterijní kurzy

Matematické výpočty se hodí při zkoumání pravděpodobnosti výhry jackpotu v loterii nebo jiných cen nižší úrovně. Stejně tak většina zkušených sázkařů spoléhá na výpočty, když stojí před rozhodnutím, jakou loterii hrát. Informované výpočty jsou nepochybně jediným způsobem, jak posoudit pravděpodobnost výhry v loterii.

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Jeden šťastný výherce si ještě 1,3 miliardy dolarů nepřipsal Jackpot v loterii Mega Millions v srpnu. Pozorovatelé loterie čekají, kdo vyhrál cenu. Do té doby pouhý objem hodnoty ceny podnítil obnovený zájem o nákup losů po celém světě. Velké výhry v loterii jsou nejlepším hitem za babku nebo dva a přitahují miliony spotřebitelů, kteří si každý týden kupují lístky. Když si hráči koupí vstupenky, hromadí se obrovské rekordní jackpoty, ale nikdo nevyhrává. 

6 zajímavých faktů o loteriích
2022-11-15

6 zajímavých faktů o loteriích

Ať už jste pragmatik, který by nikdy neuvažoval o hraní v loterii, nebo o nadějném člověku, který sní o tom, že se stane přes noc bohatým, jedním tvrdohlavým faktem je, že loterie je podmanivá bestie a počet lidí, kteří navštěvují stránky loterie, mluví za vše. 

Vítězové loterie hrají jako profesionálové
2022-11-08

Vítězové loterie hrají jako profesionálové

Vyhrát jackpot je běh na dlouhou trať, ale šance nezabrání častým hráčům loterií využít šanci. Prodej vstupenek se ve skutečnosti každým rokem zvyšuje. S více penězi, které proudí na projekty veřejných prací, vzdělávání a charitativní organizace, je nákup lístku jako dar na dobrou věc. Jak ceny exponenciálně rostou na hodnotě, loterijní hráči hledají způsoby, jak zvýšit šance. 

Zvažte to při výběru loterijní aplikace
2022-11-01

Zvažte to při výběru loterijní aplikace

Jak technologie pokročila, zdá se, že hraní se stalo součástí dnešního života, zvláště když je online hraní dostupné pro každého kdekoli na světě. Dostat se do hry je tak snadné a hraní hry je plné zábavy. Zatímco někteří lidé chtějí při hraní hry vyhrát jackpot, většina lidí se při tom může chtít jen dobře bavit.

Vyplatí se připojit se k loterijnímu syndikátu?
2022-10-25

Vyplatí se připojit se k loterijnímu syndikátu?

Loterijní syndikát představuje skupinu sázkařů, kteří spolu hrají loterii sdružováním finančních prostředků. Loterijní syndikáty se těší obrovské přitažlivosti v celosvětovém měřítku, o čemž svědčí počet loterijních hráčů, kteří se rozhodli společně lovit velké částky jackpotů.

Nahlédněte do trendů loterijních výdajů
2022-10-18

Nahlédněte do trendů loterijních výdajů

Většina lidí nakupuje loterie s nadějí, že vyhrají jmění. Je zajímavé, že většina loterijních hráčů je přesvědčena, že jeden z nich musí vyhrát. Přesto, i když v určitém okamžiku musí existovat vítěz, šance na výhru v jakékoli loterii jsou obvykle překvapivě nízké.

Loterijní lístky: Kam jdou výtěžky?
2022-10-11

Loterijní lístky: Kam jdou výtěžky?

Utrácení výtěžku z loterijního losu není jen o vyplácení výher, na rozdíl od toho, co si mnoho lidí myslí; jde to mnohem dál. Například nadšenci do loterií jen zřídka myslí na centra pro seniory v Pensylvánii, třídy veřejných škol na Floridě nebo stezky v Coloradu. 

Nejlepší země známé svými loteriemi
2022-10-04

Nejlepší země známé svými loteriemi

Je mylné předpokládat, že všechny národní loterie jsou stejné. Ve skutečnosti jsou mezi loteriemi obrovské rozdíly. Čtenáři, kteří mají zájem se je naučit, mohou využít LottoRanker jako užitečný zdroj. Několik loterií si získalo uznání díky svým kurzům, týdenním číslům losování, velikostem jackpotů a výhodám. Z těchto důvodů vynikají zejména následující země.

Odpovědi na otázky o TheLotter
2022-09-27

Odpovědi na otázky o TheLotter

Také známý jako GoLotter ve Spojeném království, TheLotter existuje téměř dvě desetiletí (od roku 2022). S více než 40 hrami s vysokým jackpotem je tato loterijní služba bezpochyby jednou z nich nejoblíbenější loterie na světě. Tento příspěvek se snaží odpovědět na některé základní otázky o tomto poskytovateli loterijních služeb.

Distribuce loterií po celém světě
2022-09-20

Distribuce loterií po celém světě

První záznamy o loteriích s výhrami o skutečné peníze pocházejí z 15. století. V té době byla většina loterií šitá na míru pro charitativní účely, většinou úřady. Popularita loterií se dále zvýšila, když se koncept rozšířil po celém světě.

Loterie s nejlepšími výherními šancemi
2022-09-13

Loterie s nejlepšími výherními šancemi

Hráči loterie mají obrovské možnosti při výběru loterie, kterou chtějí hrát. Díky zprostředkujícím prodejcům tiketů a loterijním syndikátům mají přístup prakticky k jakékoli loterii globálně. Výběr nejlepší loterie vyžaduje několik úvah, včetně výše jackpotové ceny a ceny tiketů. 

Největší loterijní jackpoty v roce 2022
2022-09-06

Největší loterijní jackpoty v roce 2022

Většina loterijních hráčů má svůj zrak upřený na výhru velkého jackpotu. I když vždy existuje šance stát se přes noc milionářem, pokud se o to člověk neustále snaží, tento sen se projevuje pouze mezi několika šťastlivci.

Hity a neúspěchy při hraní loterií
2022-08-30

Hity a neúspěchy při hraní loterií

Popularita loterií v průběhu let roste. Některé nabízejí rekordní částky jackpotů, což je jeden z hlavních faktorů přispívajících k rozšíření online loterijních her. Kromě toho dnes neocenitelnou roli v popularizaci loterií sehrály také efektivní marketingové strategie používané poskytovateli loterií.

Vítěz loterie bojuje o výhru 270 000 $
2022-08-23

Vítěz loterie bojuje o výhru 270 000 $

Směs štěstí a bolesti potkala Alžířana poté, co vyhrál 270 000 $ loterie neočekávané v Belgii. Neznámý 28letý muž vyhrál obrovskou cenu ze stíracího losu v hodnotě pouhých 5 dolarů. Má však potíže s uplatněním své ceny, protože je neregistrovanou osobou v Belgii.

Národní loterie odhaluje nejoblíbenější čísla
2022-08-16

Národní loterie odhaluje nejoblíbenější čísla

V roce 2004 vydala populární televizní show sadu čísel a tvrdila, že s největší pravděpodobností vyhrají v jakékoli loterii. Díky této show stovky lidí stále používají kombinaci čísel k dnešnímu dni. To se však pravděpodobně změní, protože Národní loterie zveřejnila nejoblíbenější loterijní čísla podle statistik, které sbírala několik let.

Prev1 / 3Next