Bezpečná platební řešení pro hráče online loterií v 2024

Pokud hledáte vynikající online loterijní stránku, pravděpodobně jste se sami sebe zeptali: 'jsou dostupné platební metody bezpečné?' Díky široké škále internetových platebních metod se výplaty loterií staly dostupnějšími než kdy dříve.

Vše, co potřebujete, je najít legitimní loterijní web online, provést vklad, koupit los a vybrat si čísla. Pokud odpovídají číslům losování, výhra v loterii je vaše. V některých loteriích můžete získat menší ceny, pokud se vaše čísla shodují s konkrétními čísly v jackpotu. Od elektronických peněženek po MasterCard a Visa, existuje mnoho způsobů, jak vybrat své loto výhry z nejlepších stránek. Zde je vše, co byste měli vědět o bezpečných platebních metodách.

Visa

Online loterijní webové stránky přijímají širokou škálu platebních možností. Víza jsou často jednou z nejlepších možností. Jako běžný a přístupný platební systém využívá Visa svůj mezinárodní dosah k poskytování možností převodu peněz pro téměř neomezený počet produktů a služeb, včetně loterií a další online herní zábavy.

Zobrazit více
MasterCard

MasterCard je nadnárodní společnost poskytující finanční služby s globální klientelou. V současnosti je druhou největší společností zabývající se elektronickými platebními kartami na světě. Společnost však nevydává své karty přímo uživatelům, ale finančním institucím, které je pak jejich jménem vydávají svým klientům. MasterCard může být debetní nebo kreditní karta.

Zobrazit více
PayPal

PayPal patří mezi nejbezpečnější a nejrychlejší online platební metody. Je přijímán několika online loterijními weby, jako jsou Megarush a Crazy Lottos. PayPal, založený před patnácti lety, je jednou z nejúčinnějších elektronických peněženek a má miliony registrovaných uživatelů po celém světě. Hráči mohou používat PayPal k nákupu losů, sázek, vkladů a výběrů. Je také docela snadné otevřít PayPal účet.

Zobrazit více
PaysafeCard

Paysafecard, předplacená online transakční metoda, sahá až do roku 2000, kdy ji založila skupina podnikatelů z rakouské Vídně. Od svého spuštění usnadňuje online platby stejně jako použití hotovosti. Postupem času ji získaly různé společnosti, jako je Skrill v roce 2013. O dva roky později společnost Optimal Payments Group převzala Skrill a přejmenovala ji na Paysafe Group. Firma má licenci od Financial Conduct Authority of the UK (FCA) a spolupracuje se světově uznávanou kartou Mastercard.

Zobrazit více
Apple Pay

Apple Pay si vybudoval pozici mezi nejpoužívanějšími způsoby vkladu do loterie. V ideálním případě je Apple Pay řešení pro mobilní platby a digitální peněženku používané pouze na zařízení Apple nebo iOS, obvykle na chytrém telefonu připojeném k internetu. Mezi zařízení Apple patří iPhone, iPad, Apple Watch a Mac. Apple Pay byl původně spuštěn v USA, ale v současnosti je dostupný uživatelům ve více než 70 zemích světa. Počet každým rokem neustále roste.

Zobrazit více
Neteller

Většina online sázkařů má Neteller na svém seznamu preferovaných platebních metod. Tento platební prostředek je přitažlivý pro své snadné použití. Neteller vlastní a provozuje britská společnost Paysafe Group. Vznikla již v roce 1999. Až do roku 2000 však začala zpracovávat platby za online hazard, včetně loterií.

Zobrazit více
Skrill

Jako populární online elektronická peněženka Skrill nadále přitahuje zákazníky, kteří hledají levný způsob převodu peněz na internetu. Pouhými několika kliknutími může kupující vložit a rozdělit prostředky prostřednictvím poskytovatele plateb, který je nyní jednou z předních platebních služeb na celém světě.

Zobrazit více
American Express

Většina hráčů nyní upřednostňuje online loterii před tradiční loterií, protože je vystavuje značnému počtu jackpotů po celém světě, jako jsou EuroMillions, US Powerball a MegaMillions. Naštěstí lze online loterijní losy zakoupit pomocí karetních služeb, jako je American Express. American Express, známá také jako AmEx, je úspěšná finanční organizace, která se zabývá kreditními kartami, cestovními šeky a platebními kartami.

Zobrazit více

AstroPay

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Bezpečné platební metody

Bezpečné platební metody poskytují bezpečné prostředky pro vkládání a výběry na online loterijní stránce. Pokud však hrajete loterii, potřebujete ujištění, že u pokladny nehrozí žádné riziko podvodu. Následující funkce pomáhají minimalizovat zranitelnost loterijních platebních metod.

Protokol SSL

SSL je zkratka pro Secure Socket Layer, šifrovací protokol pro zabezpečení webu. Nejlepší loterijní stránky mají certifikáty SSL a jejich adresy URL začínají spíše HTTPS než HTTP. Vedle adresy URL si také všimnete ikony visacího zámku. Díky šifrování SSL jsou vaše finanční data při hraní online loterie v bezpečí.

Shoda s PCI DSS

Odvětví platebních karet neboli PCI je regulační orgán, který monitoruje bezpečnostní standardy pro elektronické transakce. DSS znamená standardy zabezpečení dat. Každá loto společnost, která zprostředkovává platby kreditní kartou, by měla být v souladu s pokyny PCI.

3D ověřování

Tato funkce omezuje podvodné aktivity při placení kartou. Díky 3D zabezpečenému ověřování poskytovatel plateb řídí proces ověření identity. Předpokládejme, že používáte Visa k vkladu hotovosti na loterijní web online. Visa zpracuje žádosti o PIN kód a biometrická potvrzení. Tím je zajištěno, že pouze skutečný držitel karty může zakoupit losy pomocí karty Visa.

Služba ověřování adresy (AVS)

AVS používá fakturační adresu, kterou jste zadali na webu, k ověření vaší platební metody. AVS zajišťuje, že se tato adresa shoduje s adresou na vašem bankovním účtu nebo kreditní kartě.

Mezi další bezpečnostní opatření patří aktualizovaný operační systém a tokenizace, která nahrazuje důvěrná data náhodnými znaky.

Výběr bankovní metody

Nejlepší loterijní webové stránky nabízejí množství způsobů vkladů a výběrů. Upozorňujeme, že některé možnosti jsou pouze pro vklady. Ve většině případů však loterijní stránka umožňuje sázkařům vyplácet peníze pomocí zvoleného způsobu vkladu. Před provedením první transakce si přečtěte smluvní podmínky. Při rozhodování mezi alternativami zvažte následující faktory.

 • Bezpečnostní: Bezpečné zpracování plateb je zásadní pro zamezení úniku dat a finanční ztrátě. Zůstaňte dobře informováni tím, že pochopíte bezpečnostní opatření, která poskytovatel plateb zavedl.
 • Přenosová rychlost: Protože chcete svůj loterijní účet financovat okamžitě, začněte tím, že prozkoumáte, jak dlouho poskytovateli finančních prostředků trvá uvolnění prostředků. Vyberte si metodu, která usnadňuje rychlejší vyplácení loterií pro vaše pohodlí.
 • Transakční poplatky: Většina vkladů v online loteriích je zdarma, ale výběr výher konkrétními metodami vám může být účtován. Nejlepší je vybrat si způsob platby s nejnižšími poplatky, abyste zvýšili svou ziskovou marži. Kalkulačka výplat v loterii vám umožní zjistit, kolik vám bude účtováno za výběr.
 • Zmírnění podvodů: Je rozumné používat transakční metodu, která dokáže odhalit podezřelé online aktivity. Měli byste být schopni omezit, kolik můžete utratit za online loterie.
 • Místní příslušnost: Různé státy mají různé kontroly finančního řízení online loterie. Ujistěte se, že váš nákup losu je v souladu s místními zákony.
 • Směnný kurz: Některé alternativy jsou omezeny na konkrétní regiony a měny. Při použití těchto metod jsou vaše peníze převedeny do globálně akceptované měny a může být účtován poplatek za směnu.
 • Bankovní limity: Limity vkladu a výběru obvykle určuje loterijní web. Některé elektronické platební systémy však stanovily limity na to, kolik můžete utratit online. Mnohokrát budete muset kontaktovat poskytovatele bankovnictví, aby toto omezení zrušil.
 • Ale byl zaveden z bezpečnostních důvodů. Ujistěte se, že jste potvrdili maximální denní limit výběru vaší bankovní metody na webu lotto, abyste se vyhnuli porušení podmínek. Nejlepší možnost umožňuje menší výběry, takže nemusíte čekat příliš dlouho, abyste si mohli svou výhru užít.
 • Bonus za způsob platby: V závislosti na způsobu vkladu můžete mít nárok na speciální bonus. Ne všechny elektronické peněženky, banky a karty se kvalifikují pro tuto speciální akci. Jednou z možností, která přitahuje tento bonus, je bitcoin. Než začnete hrát loterii online, přejděte na propagační stránku a přečtěte si pravidla pro bonusy.
 • Mobilní adaptabilita: Umožňuje internetový obchodník transakce přes mobil? Většina online loterijních webů je dnes optimalizována pro mobily. Ujistěte se, že váš poskytovatel finančních prostředků má přizpůsobitelné prostředí pokladny pro různé mobilní operační systémy a sítě.

Jak provést vklad při hraní loterie

Abyste mohli provést vklad a zaplatit za online loterii, musíte být registrovaným hráčem. Každá stránka má seznam bankovních metod. Příklady jsou PayPal, Visa, elektronický šek ACH, MasterCard, Discover Credit Card, WebCash, PayNearMe, PA Lottery Play+ atd. Chcete-li financovat svůj loterijní účet, postupujte podle těchto pokynů:

 • Svým emailem/uživatelským jménem a heslem se přihlaste k loterijnímu účtu
 • Přejděte do sekce pokladny a vyberte možnost Platba/Vklad
 • Z dostupného seznamu vyberte preferovaný způsob vkladu
 • Zadejte částku, kterou chcete financovat účet
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a potvrďte svou identitu

Online loterijní stránky využívají moderní šifrovací technologie, které vás udrží v anonymitě při provádění vkladu. Máte zaručeno soukromí a bezpečnost finančních údajů. Dále si chcete koupit lístky a zúčastnit se loterie. Zde jsou kroky, které je třeba dodržet.

 • Pro svůj první nákup dokončete registraci a vyberte možnost platby ve výše zvýrazněných krocích
 • Vyberte si preferovanou loterii
 • Vyplňte vstupenky, které chcete koupit, a možnosti hry (náhodná čísla)
 • Klikněte na tlačítko přehrát a vyberte, kolik chcete utratit
 • Potvrďte nákup vstupenky a počkejte na potvrzovací zprávu

Pokud transakce neproběhne, zkuste jinou platební metodu. Při používání PayPal se ujistěte, že je propojen s bankovním účtem, nikoli s kreditní nebo debetní kartou. Jiní poskytovatelé, jako je PA Lottery Play+, vám umožňují připojit se k vašemu bankovnímu účtu, kreditní a debetní kartě.

Používání PayPalu při hře lotto

PayPal je jedna z nejspolehlivějších elektronických peněženek pro okamžité vklady na loterijních stránkách. Je uznávaný po celém světě a poskytuje rychlé loterijní výplaty. Bezpečnost je nejvýznamnější výhodou používání PayPal na loterijní stránce online.

Společnost má dlouhou historii bezpečných online transakcí podpořených end-to-end šifrováním a dvoufaktorovou autentizací. Při pokladně nejsou vaše údaje nikdy sdíleny s nikým kromě PayPal. Většina online loterií, které přijímají PayPal, má vítanou nabídku pro nové hráče. Před uplatněním bonusu je ale dobré si to ověřit.

Jak provést vklad pomocí PayPal

Vložení prostředků na webovou stránku loterie pomocí zůstatku na PayPalu je jednoduché. Může to trvat déle než u debetní karty, protože PayPal je služba zprostředkovatele obchodníka. Přichází mezi váš bankovní účet a loterijní web. Ale proces se řídí těmito jednoduchými kroky:

 • Na hlavním panelu pokladny vyberte pro vklady PayPal
 • Zadejte částku, kterou chcete vložit
 • Objeví se nové okno, kde se musíte přihlásit ke svému PayPal účtu
 • Peníze se převádějí okamžitě, takže můžete začít hrát loto

Jak vybrat výhry v loterii pomocí PayPal

Loterijní stránka po vás chce, abyste vyplatili platební metodou, kterou jste si vybrali pro vklad. Pokud zvolíte PayPal, nebudete mít s výběrem výher žádné problémy. Zde je postup.

 • Přejděte do části výběru a požádejte o výplatu
 • Klikněte na PayPal (bude to první možnost)
 • Zadejte své přihlašovací údaje a heslo
 • Poskytovatel loterie žádost potvrdí
 • Získejte peníze na svůj PayPal účet po 12 až 24 hodinách

Jakmile budete mít peníze na svém PayPal účtu, můžete je použít k nákupu zboží a služeb online nebo k výběru na váš bankovní účet. Za převod prostředků do banky vám může být účtován poplatek.

Jak provést výběr

Gratuluji k výhře v loterii! Před odebráním ceny se ujistěte, že stránka ověřila vaši identitu. Přihlaste se ke svému účtu a postupujte podle níže uvedených kroků.

 • V nabídce účtu klikněte na tlačítko „Vybrat prostředky“ nebo na podobné tlačítko
 • Kliknutím na bankovní účet nebo elektronickou peněženku, na kterou chcete vybrat, zahájíte proces
 • Pokud jste již zadali preferovaný způsob platby, zobrazí se v rozevíracím seznamu
 • Zadejte výhry v loterii, kterou chcete vyplatit, a vyplňte všechny požadované informace
 • Kliknutím na tlačítko Odeslat pokračujte v procesu
 • Obdržíte zprávu potvrzující vaši žádost o výběr

Před výplatou si poznamenejte limity výběru. V rámci kontroly proti podvodům budete muset při své první žádosti o výběr předložit nějaké dokumenty. To má zajistit, aby byly peníze správně a legálně převedeny.

Svou totožnost můžete prokázat státem vydaným průkazem totožnosti, cestovním pasem nebo řidičským průkazem. Jako doklad o adrese můžete poskytnout platný účet za energie, který však nesmí být starší než tři měsíce.

Zatímco se výplata zpracovává, objeví se na vašem lotto účtu jako nevyřízená žádost. Po schválení se přesune do historie transakcí. Pokud se během procesu setkáte s problémy nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu.

Obecně nelze vybrat částku přesahující vaše vklady. To je v souladu s praktikami proti praní špinavých peněz.

Některé online loterie poskytují loterijní aplikace, které si můžete stáhnout do svého smartphonu. Proces stažení je stejný. Výběry z počítače i aplikací mohou v průměru trvat dva až pět pracovních dní, než dorazí na váš bankovní účet.

Nejlepší způsoby platby v loterii

Lidé hrají loterie, protože chtějí vyhrát peníze. Rychlý a bezpečný platební proces je nanejvýš důležité. S nejnovějším vývojem ve finančním průmyslu se objevily četné loterijní platební metody. Chápeme, že není snadné vybrat si jeden, protože mají své výhody a nevýhody.

Jak hodnotíme a kontrolujeme platební možnosti

Než uvedeme bankovní metodu na našem webu, důkladně ji zkontrolujeme a ohodnotíme podle našich znalostí v oboru a zkušeností hráčů. Naše doporučené metody musí splňovat specifická kritéria.

 • Musí být široce dostupné a všeobecně akceptované
 • Měl by zaručit bezpečnost a důvěrnost
 • Mělo by být populární mezi sázkaři
 • Musí mít silné šifrovací standardy, aby se zabránilo narušení dat
 • Potřebuje spolehlivou zákaznickou podporu

Renomované loterijní organizace přijímají vklady a vyplácejí výhry bez prodlení. Některé weby nabízejí lepší transakční metody než jiné. V našich hlavních bodech uvádíme pouze ty, které mají vysoké prodejní vlastnosti.

Špičkoví poskytovatelé zavádějí bezpečnostní opatření, která zaručují bezpečnost vašich finančních a osobních údajů. Dobrým příkladem je 128bitové šifrování, které kóduje informace, aby byly vaše prostředky v bezpečí před hackery. Zde jsou některé z nejbezpečnějších možností pro hraní online loterie.

Vízum

Visa je jednou z nejúspěšnějších sítí s globálním dosahem ideální pro platby online loterijních lístků. Společnost si udržuje vynikající pověst v oblasti bezpečnosti. Není žádným překvapením, že téměř všechny loterie přijímají kreditní karty Visa pro vklady a výběry.

Společnost je známá tím, že přijímá přísná opatření proti podezřelým aktivitám, takže byste se při jejím používání měli cítit bezpečně. S Visa můžete na svůj lotto účet vložit poměrně velké částky. Na druhou stranu ne všechny loterie umožňují výběry kreditními kartami Visa. Před zpracováním výplaty zkontrolujte drobné písmo.

MasterCard

MasterCard konkuruje Visa, pokud jde o bezpečnost a zabezpečení kreditních karet. Mnoho loterijních webů to přijímá a na výběr jsou různé elitní karty v závislosti na vaší vydavatelské bance. Vaše informace zůstávají důvěrné, takže byste se neměli obávat žádného podvodu. Budete mít také ten luxus vkládat velké vklady na svůj loterijní účet. Někdy mohou být účtovány poplatky v závislosti na typu karty.

Skrill

Jedná se o anglickou platební metodu, která existuje již dvě desetiletí. Běžně se používá ve Spojeném království, ale podařilo se mu získat mezinárodní zákaznickou základnu.

Skrill účtuje malé poplatky za vklad a výběr. Vklady jsou okamžité, zatímco výběry mohou trvat až dva dny. Vaše data jsou v bezpečí, protože je Skrill nepředává třetím stranám. Mnoho hráčů loterie ji miluje pro usnadnění okamžitého přístupu k jejich bankám přes internet.

Navíc můžete používat 40 různých měn z více než 200 zemí. Na rozdíl od některých služeb online obchodníků má Skrill renomovaný systém zákaznické podpory, kde se můžete kdykoli na cokoliv zeptat prostřednictvím živého chatu. Jediným omezením je, že ne všechny loterie přijímají platby Skrill.

Bankovním převodem

Téměř všechny online loterijní weby přijímají přímé bankovní převody. V závislosti na vaší bance můžete zaplatit transakční poplatek. Doba zpracování může trvat jeden až pět pracovních dnů. Náruživí hráči nemají rádi příliš dlouhé čekání, a proto většina z nich upřednostňuje elektronické peněženky před bankovními převody.

Většina bank opět neschvaluje žádosti pocházející z hazardních her. To může být problém, pokud jste si vybrali novou loterijní webovou stránku, jejíž pověst není známa.

Zodpovědné hraní

Mějte na paměti, že losování v loterii je náhodné a každý zakoupený tiket má stejnou šanci na výhru. Jackpoty se přetáčí každý týden a ceny se zvyšují, aby hráči získali vyšší potenciální výnosy.

V ideálním případě si můžete koupit více tiketů, abyste zvýšili své šance na výhru. Ale jako odpovědný loterijní hráč byste si měli stanovit limit útraty a držet se ho. V tomto případě může pomoci také připojení k online loterijnímu syndikátu.

Další tipy, které vám pomohou hrát zodpovědně, jsou:

 • Nikdy si neberte půjčku na hraní lotto online
 • Berte to spíše jako volný čas než jako zdroj příjmu
 • Vyhněte se honbě za ztrátou
 • Nehrajte, když jste příliš vzrušení nebo v depresi
 • Používejte zodpovědné zdroje hazardních her
 • Pokud si myslíte, že máte závislost na hazardních hrách, vyhledejte odbornou pomoc
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda