Kompletní seznam 10 Skrill loterijních stránek 2024

Jako populární online elektronická peněženka Skrill nadále přitahuje zákazníky, kteří hledají levný způsob převodu peněz na internetu. Pouhými několika kliknutími může kupující vložit a rozdělit prostředky prostřednictvím poskytovatele plateb, který je nyní jednou z předních platebních služeb na celém světě.

Pro peer-to-peer elektronické převody poskytují webové stránky a aplikace rozsáhlé funkce. Skrill, plně licencovaný v oblastech provozu, využívá sílu online přístupu k vytvoření snadno použitelné a intuitivní elektronické peněženky pro každodenní uživatele internetu.

Kompletní seznam 10 Skrill loterijních stránek 2024
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

V roce 2001 byl Skrill spuštěn ve Spojeném království jako Moneybookers. Od té doby se majitelé několikrát změnili. V roce 2007, Investcorp získal společnost ewallet. Do roku 2015 zaplatil Optimal payments za firmu 1,1 miliardy EUR. Společnost Optimal Payments změnila svůj název na Paysafe Group a také změnila název Moneybookers na Skrill.

Pro uživatele Skrill, je snadné vkládat prostředky na účet. Služby platformy jsou dostupné přes oficiální web nebo mobilní aplikaci. Mobilní aplikace je dostupná pro Android i iOS a vyžaduje, aby si uživatel aplikaci stáhl do chytrého telefonu. Před odesláním peněz se spotřebitelé musí zaregistrovat, aby si založili účet.

Registrovat

Skrill jako ostřílený poskytovatel online finančních služeb umožňuje registrovaným uživatelům převádět peníze po celém světě. Uživatelský účet je digitální peněženka, kam vkládá peníze pomocí bankovních převodů, kreditních/debetních karet nebo jiných účtů elektronické peněženky. Registrace je zdarma. Stačí přejít na oficiální web Skrill, najít a kliknout na tlačítko 'Registrace'.

Po potvrzení své e-mailové adresy musí uživatel poskytnout další informace, včetně jména, telefonního čísla a země pobytu. Po výběru zvolené měny žadatelé o registraci potvrdí, že e-mailová adresa funguje. Skrill zašle e-mailem odkaz pro ověření e-mailové adresy.

Výběr silného hesla pomáhá udržovat uživatelský účet Skrill v bezpečí. Webová stránka vyžaduje alespoň osm znaků, včetně alespoň jedné číslice, jedné velké abecedy a jednoho jedinečného znaku, aby bylo zajištěno, že heslo splňuje bezpečnostní parametry webu.

Po přečtení podmínek služby uživatel jednoduše klikne na tlačítko „Registrovat“ a přejde k dalšímu kroku, který zahrnuje vyplnění formuláře, který vyžaduje, aby registrující zadali adresu bydliště, datum narození a další osobní údaje.

Jak provést vklad

Skrill nabízí různé způsoby vkládání finančních prostředků. Mějte na paměti, že platforma má minimální požadavek na vklad 50 $ a maximální vkladový limit 20 000 $ měsíčně.

Převod se Skrill

Uživatelé mohou převádět peníze z bankovního účtu. K dispozici je také možnost rychlého převodu, která umožňuje zákazníkovi zadat údaje o bankovním účtu do elektronické peněženky pro okamžitý přístup k finančním prostředkům. V opačném případě může převod prostředků z banky trvat několik dní. Poskytovatelé převodů, jako jsou WebPay a UPI, také nabízejí uživatelům bezproblémový způsob financování účtu Skrill.

Elektronická peněženka

Paysafecards a Neteller jsou možnosti elektronické peněženky nabízené uživatelům pro okamžité převody peněz na platformě Skrill. Zákazníci mohou také převádět prostředky z jiného účtu Skrill, aby mohli vložit peníze.

Poskytovatelé hotovosti

V závislosti na oblasti bydliště nabízejí místní platební metody, jako je Pago Efectivo, Banorte, ServiPage a Boleto, možnosti vkladu hotovosti na účet Skrill.

Kryptoměna

Od roku 2018 umožňuje Skrill zákazníkům převádět kryptoměny k financování účtu, včetně bitcoinů a bitcoinů hotovosti. Aplikace bitcoinů usnadňuje převody digitální měny do Skrill.

Převést peníze

Po registraci účtu a vložení prostředků je převod peněz pomocí Skrill jednoduchý proces. Spotřebitel se může přihlásit k účtu na oficiálních webových stránkách nebo prostřednictvím mobilní aplikace zadáním podrobností o účtu.

Chcete-li zahájit převod prostředků, přejděte do nabídky a klikněte na tlačítko „Odeslat peníze“. Elektronická peněženka vyzve uživatele k zadání informací o příjemci, včetně adresy a e-mailové adresy.

Jakmile odesílatel vybere platební měnu a částku, může potvrdit podrobnosti transakce, přijmout podmínky služby a dokončit převod peněz. Pro uživatele loterií si Skrill vybudoval solidní online reputaci pro bezproblémové převody peněz, díky čemuž jsou nákupy tiketů rychlé a jednoduché.

Vyzvednout peníze

Po žádosti o finanční prostředky vybrání, může proces trvat až 5 pracovních dnů, než peníze dorazí na bankovní účet. Přístupem do nabídky Skrill 'Vybrat' uživatel klikne na tlačítko 'Vybrat nyní' pod možností 'Bankovní účet' webové stránky.

Jakmile spotřebitel zadá požadovanou částku, musí kliknout na tlačítko „Další“, aby se zobrazila minimální a maximální částka výběru povolená pro daný účet. Limity výběru se mohou lišit účet od účtu v závislosti na množství peněz dostupných na účtu, na tom, zda má majitel účtu VIP status, nebo na jiných určujících faktorech.

Jakmile se zobrazí stránka s informacemi o výběru, majitel účtu dokončí výběr kliknutím na „Potvrdit“. Náklady na poplatky za výběr mohou držitelé účtu zobrazit na stránce Poplatky Skrill a v části účtu „Výběr“.

Výběr finančních prostředků prostřednictvím mobilní aplikace je podobný, což uživatelům umožňuje požádat o finanční prostředky pouze několika kliknutími pro potvrzení částky, typu měny a bankovního účtu.

Bezpečnostní

Skrill je oprávněn působit v různých zemích po celém světě. Platforma je regulována FinCEN ve Spojených státech a FCA ve Spojeném království a dodržuje přísné finanční regulační požadavky, včetně poskytování robustního zabezpečení pro ochranu klientských účtů.

Uživatelé by měli potvrdit, že web, na který přistupují, je ve skutečnosti oficiální web Skrill a ne klonovaný web. Zkontrolujte URL adresu v horní části stránky a potvrďte, že je viditelný visací zámek DigiCert Inc., abyste zajistili bezpečnou finanční transakci. Společnost působí od roku 2001 a vybudovala si solidní online pověst v oblasti zabezpečení a bezpečnosti.

Zákaznická podpora

Skrill nabízí řadu možností zákaznické podpory. Uživatelé mohou Skrill kontaktovat telefonicky. Pohodlní zástupci zákaznické podpory jsou k dispozici, aby odpověděli na otázky a nabídli pokyny k používání platformy.

Zákazníci mohou také odeslat zprávu Skrill kliknutím na tlačítko „Odeslat zprávu“ na webu, aby obdrželi písemnou odpověď. Přístup k podpoře je také snadno dostupný prostřednictvím možnosti chatu na webu.

  • Telefonická podpora – 855-719-2087

Za více než deset let se Skrill rozrostl v giganta finančních služeb. Poskytováním přístupu k vysoce intuitivní platformě pro převod peněz online si společnost vybudovala silnou pověst.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda