Nejlepší Loterie Keno 2022

Keno patří mezi nejstarší hry v moderních kasinech. Jedná se o loterijní druh hazardu, který je populární v mnoha částech světa. Přestože nepatří mezi nejlépe platící loterie, hra si stále drží své místo proti takovým jako MegaMillions a Powerball. Hra existuje již téměř 2000 let a často se mění název a forma. Ve hře jsou obvykle čísla 1-80. Hráči, kteří si kupují lístky na Keno, zakroužkují čísla, která očekávají, že se při losování objeví.

Poté zaplatí svůj vklad v závislosti na počtu provedených výběrů. Následuje losování, během kterého jsou výherní čísla vyplácena. Existuje několik forem Keno, o všech se budeme bavit dále v tomto článku. Vznik online her a loterií zaznamenal určité změny v tom, jak se hraje keno.

Nejlepší Loterie Keno 2022
Kde koupit vstupenky na Keno
Kde koupit vstupenky na Keno

Kde koupit vstupenky na Keno

Keno je nabízeno ve fyzických i online loteriích a kasinech. Některé státní loterie také nabízejí hra. Například v USA si hráči mohou užít Keno v 16 státech (od roku 2017). Mezi ně patří mimo jiné Ohio, Maryland, Michigan, Georgia, Kansas a Washington.

Hráči mohou vejít do prostor těchto poskytovatelů a koupit si fyzické vstupenky na Keno. Tento článek se však více zaměřuje na to, jak hrát Keno. Většina těchto fyzických loterií a státních loterií má online verze, kde si hráči mohou koupit tikety z jejich webových stránek. Online loterijní tiket má stejnou moc jako fyzický. V Austrálii existuje webová stránka, která se věnuje pouze Kenu.

Krása online loterie spočívá v tom, že si můžete koupit online loterijní tiket, i když jsou mimo oblast loterie. U státních loterií je však třeba dávat pozor. Některé z nich mají přísná pravidla ohledně výher outsiderů. Např. represivní daně z výher.

Kde koupit vstupenky na Keno
Historie Keno

Historie Keno

Keno je dar Číňanů hernímu světu; jeden z mnoha. Legenda praví, že se hrálo téměř před 2000 lety. Její výtěžek údajně pomohl při stavbě Velké čínské zdi. Hra byla tak populární, že bílí holubi byli používáni k odesílání výsledků Keno do vesnic, což vedlo k odkazu na hru jako pai-ko p'iao (lístek na bílého holuba). Hra byla také označována jako baige piao.

Čínští přistěhovalci vzali hru s sebou do Spojených států, kde se rychle uchytila. Jeho název se rychle vyvíjel po zavedení na počátku 19. století. V roce 1886 to bylo v Texasu velmi běžné. V té době dostalo 80 postav jména koní, aby nedošlo k porušení státních zákonů o hazardních hrách. Po zrušení těchto zákonů se znaky vrátily zpět k číslům.

Historie Keno
Je Keno legální?

Je Keno legální?

Keno je legální většině částí světa. Dokonce i na některých místech, kde je hazard odsuzován, je Keno považováno za zábavnou hru. Skutečnost, že ji mohou nabízet státní loterie, ji zvýhodňuje tam, kde některé jiné loterijní hry nemusí přežít. Hra se však střetla se zákonem. V roce 1996 například kalifornský soud zakázal keno a prohlásil, že nejde o skutečnou loterii.

Růst online hraní také způsobil šedé zóny, které může Keno legálně využívat. Na mnoha místech jsou online hazardní hry z velké části neregulované. Hráči prostě potřebují vědět, jak si koupit loterijní tiket online, a mohou vsadit do offshore online loterie, i když v jejich oblasti žádná loterie Keno není.

Obecně je však svět ke hře Keno laskavý.

Je Keno legální?
Jak hrát Keno

Jak hrát Keno

Jednoduchost Keno je pravděpodobně jedním z důvodů jeho popularity. Má styl hry jako bingo a dost podobná pravidla. Konkrétní loterie však mohou mít své vlastní variace některých pravidel Keno, např. nastavení hranice domu.

Pro uzavření sázky si hráči Keno vyberou až 20 čísel z 80 dostupných možností. Jednotlivé loterie určují maximální počet tipů, které může kterýkoli hráč provést. Každý hráč pak zaplatí sázkovou částku za každé z čísel.

Během losování je náhodně vybráno 20 čísel z 80 možností. To lze provést fyzicky (jako v živé online loterii) nebo pomocí generátoru náhodných čísel (RNG). Hráči pak obdrží výplaty za čísla, která se shodují s těmi, která jsou vybrána ve slosování.

Každá loterie si stanoví vlastní tabulku výplat, která určuje, kolik hráči obdrží za vylosovaná čísla. Výplatní tabulka určuje základní výplatní sazbu. Výplata se pak vypočítá vynásobením shodných čísel (zásahů) a hráčovy sázky základní sazbou domu. Z tohoto důvodu mohou některé loterie platit různé částky za stejný počet zásahů. Někteří ve skutečnosti platí více za méně zásahů.

Loterie také nabízejí jackpoty založené na vybraném počtu zásahů, např. jackpot 7 zásahů.

Jak hrát Keno
Jaké jsou šance na výhru v Keno?

Jaké jsou šance na výhru v Keno?

Existují tři verze Keno – stírací losy, Video Keno a živé kresby. Každý z nich má jiné šance. Kromě toho mohou mít stejné verze Keno různé kurzy v různých loteriích. To je výsledkem různých RNG algoritmů a různých výplatních tabulek od různých poskytovatelů Keno.

Obecně je však Keno považováno za hru se špatnou šancí, i když člověk získá los do loterie online kvůli vysoké hraně ve všech verzích.

Pick-7 a Pick-8 jsou nejoblíbenějšími hrami mezi hráči Keno. Mají tendenci vyhrávat více cen, ale je méně pravděpodobné, že dosáhnou jackpotu. Výběry ve středním rozmezí mají pro hráče vždy nejvýhodnější kurzy. Obvykle se jedná o tip-4, 5 a 6. Kvůli rozdílům v algoritmech je vhodné zkontrolovat výplatní tabulku a kurzy u každé online loterie, kterou hráč hraje.

Mnoho hráčů video keno raději hraje hry Pick 7 nebo Pick 8. Nevyhrávají jackpoty, ale vyhrávají menší ceny. Kurzy také nezávisí na tom, zda se člověk rozhodne hrát Keno online nebo offline.

Jaké jsou šance na výhru v Keno?
Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Keno

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Keno

Jak již bylo zmíněno, možnosti platby se liší poskytovatel od poskytovatele. To vyplývá z rozdílů v pravidlech výplatních tabulek v jednotlivých loteriích. V některých případech přitahuje více zásahů menší výplaty než méně výplat. Důležitá je také sázka, kterou hráč vložil.

Svoboda, kterou loterie mají při vytváření pravidel loterie, ztěžuje stanovení určitého výplatního vzorce. Je však důležité, aby každý zásah přilákal výhru, i když to může vést k tomu, že hráči vyhrají méně, než kolik vsadí. Tajemství je porozumět stolu kasina před hraním. Naštěstí jsou tabulky výplat jednoduché a snadno pochopitelné.

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Keno
Tipy a triky ke hře Keno

Tipy a triky ke hře Keno

Podobně jako je to u kurzů, není snadné najít nepřekonatelné triky, jak hrát Keno online i offline. Jeden trik je však hrát konzistentně v jednom webové stránky online loterie. To pomáhá porozumět jejich výplatní tabulce a tomu, jak podle toho hrát.

Kenovy výsledky jsou nezávislé, takže nalezení sekvence nepřipadá v úvahu. Každý, kdo mluví o solidní strategii Keno, jen fouká horký vzduch. Hraní mnoha her by byl nejlepší výlet, ale to není nikdy dobrá strategie pro hazardní peněženku.

Hraní několika karet v každé hře rozkládá riziko a zvyšuje šance na zásah. Tímto způsobem, i když se v loterii platí za méně zásahů, je možné hrát mnoho čísel, aniž byste dostali příliš mnoho zásahů. Pravidelné hraní může také pomoci hráči lépe uchopit výplatní tabulky, což znamená, že může lépe přijímat strategická rozhodnutí.

Tipy a triky ke hře Keno