Kompletní seznam 10 American Express loterijních stránek 2024

Většina hráčů nyní upřednostňuje online loterii před tradiční loterií, protože je vystavuje značnému počtu jackpotů po celém světě, jako jsou EuroMillions, US Powerball a MegaMillions. Naštěstí lze online loterijní losy zakoupit pomocí karetních služeb, jako je American Express. American Express, známá také jako AmEx, je úspěšná finanční organizace, která se zabývá kreditními kartami, cestovními šeky a platebními kartami.

Založili ji v roce 1850 v New Yorku John Warren Butterfield, William Fargo a Henry Wells. S oblibou se používá v USA, ale je také dostupný ve více než 160 dalších zemích a územích. Karty AmEx se vyvinuly v některé z nejpoužívanějších bankovních karet, které představují asi 24 % obchodu s kreditními kartami v USA.

Kompletní seznam 10 American Express loterijních stránek 2024
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Jak provést vklad u American Express

Banka American Express nabízí samostatné účty pro karty a spoření. Tyto dva lze propojit, takže uživatel může používat prostředky ze svého spořicího účtu prostřednictvím údajů o kreditní kartě, aniž by se pokaždé musel přihlašovat a odhlašovat. Vklad peněz s American Express na loterijní stránce online je stejně jednoduchý jako použití jakékoli kreditní karty.

Proces je podobný nákupu zboží a služeb z webu elektronického obchodu oblíbené platební metody jako MasterCard nebo Visa. Online loterijní hráči, kteří preferují mobilní zařízení, nenarazí na žádné problémy. Zde je návod, jak na to.

 1. Přihlaste se na stránky online loterie pomocí registrovaného uživatelského jména a hesla
 2. Přejděte na Můj účet a klikněte na Pokladna/Platby
 3. Otevřete kartu Vklad a z rozevíracího seznamu způsobů vkladu vyberte American Express
 4. Přidejte číslo karty AmEx
 5. Zadejte zemi, ze které loterijní stránka funguje
 6. Zadejte částku vkladu
 7. Postupujte podle pokynů na obrazovce (dvoufaktorové ověření a výzvy k OTP)
 8. Potvrďte platbu a počkejte několik sekund

Dokud je na účtu AmEx dostatek prostředků, bude vklad okamžitě převeden na příslušný online lotto účet. Financovaný loterijní účet se může účastnit loterijních jackpotů o skutečné peníze a dalších her. Některé loterijní weby mají relativně nízké limity vkladu, například 10 USD. Majitelé kreditních karet American Express mají štěstí, protože společnost nestanoví maximální limit převodu pro karty.

Online loterijní hráči, kteří rádi nakupují velké množství tiketů nebo uzavírají velké sázky, si mohou zdarma zatížit své účty libovolnou částkou. AmEx je navíc proti loterijním webům, které účtují transakční poplatky, takže všechny vklady American Express jsou zdarma.

Jak provést výběr s American Express

Stejně jako u vkladů jsou výplaty v loterii s American Express jednoduché. Hráči loterie mohou pohodlně a bez problémů vyplácet peníze přes mobil. Proces výběru probíhá následovně:

 1. Navštivte výplatní stránku na webu online loterie
 2. Mezi dostupnými způsoby platby vyberte American Express
 3. Zadejte výhry k výplatě
 4. Vzhledem k tomu, že AmEx byl již použit pro vklad, není nutné vyplňovat údaje o kartě
 5. Ověřte převod a odešlete podrobnosti ke schválení poskytovateli loterie

Převod není tak okamžitý jako provedení vkladu, ale je relativně rychlejší než většina výběrů kreditní kartou. Jakmile web loterie žádost schválí, může trvat asi 72 hodin, než se peníze dostanou k vítězi.

V závislosti na používané kartě America Express účtuje obchodníkovi (v tomto případě loterijní stránce) 2,5 % až 3,5 % z částky transakce. Společnost ale zákazníkovi (hráči loterie) nic neúčtuje. Pokud hráč zaplatí jakékoli poplatky za výběr, bude to rozhodnutí loterijní stránky, nikoli AmEx.

V závislosti na bance hráče nemusí být AmEx k dispozici pro výběr výher v loterii. Před vyplacením peněz na loterijní stránce American Express online je nutné se poradit s bankou.

Příklady bank a družstevních záložen, které nabízejí karty AmEx, zahrnují American Express Bank, US Bank, Navy Federal, USAA, Wells Fargo atd. Karty AmEx jsou zřídka vydávány třetí stranou, protože American Express je jak síť karet, tak vydavatel karet. . Přesto je společnost v partnerství s dalšími společnostmi vydávajícími kreditní karty, takže je možné získat kartu AmEx od jiných finančních institucí.

Bezpečnost a zabezpečení v American Express

American Express existuje již téměř dvě století a mezi zákazníky se těší skvělé pověsti, což znamená, že jde o důvěryhodnou službu. Online loterijní transakce s AmEx jsou považovány za jedny z nejbezpečnějších.

Společnost dodržuje přísná bezpečnostní opatření a vyžaduje od všech svých obchodníků, aby je následovali. Prostředky se během převodu nikdy neztratí; uživatelé se tedy stěží setkávají s problémy s penězi, které jsou odečteny z jejich karet a nedostanou se na stránky loterie.

The webové stránky online loterie se může zdát děsivé pro hráče, kteří si dávají pozor na bezpečnost dat při online interakci. American Express však investoval do špičkového zabezpečení, aby zajistil, že jakékoli hrozby třetích stran budou zmařeny dříve, než způsobí škodu. Jejich schéma ochrany spotřebitele zajišťuje, že peněžní ztráty přesahující 50 USD v důsledku krádeže karty budou uhrazeny.

American Express využívá šifrovací technologii k ochraně online účtů, které zajišťují osobní údaje spotřebitelů. Automatický časový limit je povolen na uživatelském účtu, pokud byl neaktivní po dobu 10 minut.

To znamená, že žádný neoprávněný uživatel nemá přístup k účtu, i když používá veřejný počítač nebo nechá své zařízení bez dozoru. Pro jakékoli změny přihlašovacích údajů, jako je heslo, AmEx zašle potvrzovací e-mail, aby se ujistil, že požadavek přichází od oprávněného uživatele.

Možnosti zákaznické podpory American Express

V American Express uživatelé očekávají, že najdou odpovědi a splní svá očekávání prostřednictvím:

 • Živý chat
 • Vyhledávač centra nápovědy
 • Telefon
 • Pošta

Při chatování s online agentem se zákazníci musí přihlásit pomocí svého uživatelského ID. Tato funkce je vhodnější pro naléhavé záležitosti. Případně mohou zákazníci použít telefonní čísla uvedená na stránce Kontaktujte nás. Každá řada je navržena pro specifické služby, jako jsou aplikace karet a platby. Některé horké linky fungují v určitou dobu, jiné jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zákazníci, kteří hledají podrobnou pomoc a jsou ochotni počkat několik dní, mohou zdarma napsat e-mail prostřednictvím jedné ze tří uvedených adres. Za zmínku stojí, že karty AmEx mají na zadní straně telefonní číslo. Držitelé karet mohou tato čísla kdykoli vytočit.

A konečně, American Express nabízí centrum nápovědy, které je hlavním informačním centrem pro odpovědi na často kladené otázky. Zákazníci zde najdou užitečné pokyny pro výměnu karty, kreditní skóre, spory o platby a otevření účtu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda