Nejlepší Loterie TattsLotto 2022/2023

TattsLotto je hlavní týdenní loterijní hra v Austrálii, ale v různých částech země je označována různými jmény. V Novém Jižním Walesu, Jižní Austrálii a Západní Austrálii se tomu říká Saturday Lotto. V Queenslandu je známá jako zlaté loto. Je to první loterie v Austrálii, která používá evropský styl loterijních her. Slosování se konají každou sobotu a jsou vysílány na různých televizních stanicích po celé zemi, i když se přesunuly od hlavních televizních stanic k menším místním stanicím.

Ti, kteří si chtějí koupit vstupenky na TattsLotto osobně, se mohou obrátit na některého z autorizovaných prodejců. Ty lze zakoupit v hotovosti, debetní kartou, kreditní kartou nebo některou z nových mobilních platebních aplikací v závislosti na typu platební metody, kterou prodejce přijme. Alternativou je zaregistrovat se na webových stránkách TattsLotto a zakoupit vstupenky online.

Nejlepší Loterie TattsLotto 2022/2023
Kde koupit vstupenky na TattsLotto
Kde koupit vstupenky na TattsLotto

Kde koupit vstupenky na TattsLotto

Nákup losů do loterie online dává kupujícímu více možností, jak zaplatit. Hráči mohou vkládat prostředky na svůj online účet bankovním převodem, debetní nebo kreditní kartou. Hráči mohou také využít systém BPAY nebo PayPal. Ti, kteří mají bydliště mimo Austrálii, si musí být vědomi toho, že některé z platebních metod jsou dostupné pouze těm, kteří žijí v Austrálie, ačkoli některé mohou být použity obyvateli Nového Zélandu k nákupu vstupenek na TattsLotto.

Kde koupit vstupenky na TattsLotto
Historie TattsLotto

Historie TattsLotto

TattsLotto není nedávná loterie, protože začala fungovat v roce 1972, kdy bylo v televizi vysíláno první losování. Je ve vlastnictví Tatts Group a v roce 2016 přešla pod značku 'The Lott'. Původně byla vytvořena vládou ve státě Victoria s cílem získat další finanční prostředky pro zdravotnické služby. Nejvyšší cena, která byla nabídnuta v tomto prvním slosování, byla 50 000 AUD. V průběhu let ceny rostly.

V průběhu let, která následovala, rostla popularita loterie a rozšířila se do dalších států a území, i když s variacemi v názvech, které jsme již zmínili. Online loterijní verze přirozeně nevznikla několik desetiletí.

Historie TattsLotto
Je TattsLotto legální?

Je TattsLotto legální?

V Austrálii je legální hrát loterii. Existují předpisy, které upravují online i offline loterie. Všichni operátoři musí mít licenci, která je vydána prostřednictvím státu nebo území, ve kterém chtějí působit. To operátorovi umožňuje prodávat vstupenky online i prostřednictvím maloobchodníků. TattsLotto je dostupné pro hráče po celé zemi, ale existují i další provozovatelé, kteří nabízejí loterijní služby. Existují jak národní, tak státní zákony, které regulují hazardní aktivity a ty se také týkají loterijních služeb.

Dokonce i soukromé loterie musí získat správné licence od států, ve kterých chtějí působit, než budou moci prodávat losy veřejnosti. Každý stát bude mít jinou legislativu a kritéria, která musí společnosti před udělením licence splnit.

Je TattsLotto legální?
Jak hrát TattsLotto

Jak hrát TattsLotto

Hra se skládá ze sudu, který má v sobě 45 čísel. Losování vytáhne šest hlavních čísel a dvě další doplňková čísla. Hráč potřebuje vybrat šest čísel mezi 1 a 45, ale má možnost zvolit si vlastní čísla nebo nechat loterijní počítač náhodně vygenerovat šest čísel pro ně. Toto se nazývá položka Rychlý výběr. Hráči mají také možnost hrát TattsLotto v blocích po 12, 18, 24, 36 hrách a tak dále.

V TattsLotto existuje šest „divizí“ pro výhry. Divize 1 je místo, kde hráč správně předpověděl šest správných čísel. To může vyplatit cokoliv mezi 1 a 20 miliony australských dolarů. Některé „megadrawy“ však nabídly jackpot ve výši 30 milionů australských dolarů nebo dokonce více.

Jak hrát TattsLotto
Jaké jsou šance na výhru TattsLotto?

Jaké jsou šance na výhru TattsLotto?

Šance na výhru ceny na TattsLotto se velmi liší. Pravděpodobnost první divize na správných všech šest hlavních čísel je 8 145 060:1. Ve druhé divizi bude hráč muset získat správně pět čísel hlavního tahu plus jedno nebo dvě doplňková čísla. Šance na výhru na této úrovni je 678 755:1. Třetí divize vyžaduje správně uhodnout pět čísel z hlavního losování. Pravděpodobnost, že to bude správné, je 36 689:1.

Cena čtvrté divize, kde hráč musí správně uhodnout čtyři čísla, která se objeví v hlavním slosování, má kurz 733:1. Výhra páté divize sestávající ze tří správných čísel z hlavních čísel plus jednoho nebo dvou doplňkových čísel má kurz 297:1. Cena v šesté divizi je nabízena za 3 čísla z hlavního tahu a má kurz 45:1.

Jaké jsou šance na výhru TattsLotto?
Možnosti výplaty, pokud vyhrajete TattsLotto

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete TattsLotto

Těm, kteří si zakoupí vstupenku online, budou ceny vyplaceny na jejich online účet. U hlavních cen může jejich vyplacení na účet trvat dva týdny. Všechny menší výhry jsou vypláceny na účet následující den po slosování. Hráč si pak může peníze vybrat na svůj bankovní účet.

Pokud si hráč zakoupil vstupenku osobně v obchodě, může si některé z cen vyzvednout v obchodě. To se bude lišit podle území, ve kterém se hráč nachází. V některých státech může prodejce vyplatit cenu až 5 000 $. V případě větších cen bude muset výherce vyzvednout cenu poštou nebo se osobně dostavit do jedné z kanceláří provozovatele. Prodejce může hráči poskytnout reklamační formulář, který si může vzít s sebou. Zde je seznam nejoblíbenější platební možnosti při hraní TattsLotto.

Vyzvednutí ceny prostřednictvím centrály

Hráči by si měli být vědomi toho, že kanceláře jsou ve všední dny obecně otevřeny pouze od 8:30 do 16:30, pokud tam jdou osobně. Pokud budou reklamovat poštou, bude nutné formulář vyplnit a odeslat spolu s originálním výherním tiketem. The provozovatelé online loterií doporučujeme, aby bylo zasláno doporučeně, aby bylo možné jej sledovat.

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete TattsLotto
Tipy a triky pro hraní TattsLotto

Tipy a triky pro hraní TattsLotto

Jako u všech loterií tohoto charakteru jde o hazardní hru. Šance na vylosování jakékoli kombinace šesti čísel je stejná jako u jakékoli jiné kombinace. To znamená, že nezáleží na tom, jakou kombinaci si hráč vybere, šance na získání ceny v jakékoli konkrétní divizi zůstávají stejné. Někteří stratégové doporučují hlídat si vylosovaná čísla, abyste si mohli vybrat čísla, která se nějakou dobu neobjevila. Nicméně je to stále čisté štěstí, pokud vy vybrat správná čísla.

Někteří hráči se budou držet stejných čísel pro každé losování, zatímco jiní si vyberou pokaždé jiná čísla. Obě tyto strategie nabízejí stejné šance na výhru, ale existuje několik věcí, které může hráč udělat, pokud si chce zajistit dobrý výběr čísel.

První věcí je vyhnout se jakýmkoli vzorům čísel. Snažte se vyhnout výběru všech lichých nebo všech sudých. Vyhněte se číslům, která jsou pouze z nízkých nebo vysokých částí. V náhodném losování budou čísla, která vyjdou, přesně taková – náhodná.

Tipy a triky pro hraní TattsLotto