Otevřete Loterie Bonus Draws již dnes! 🥇

Bonusová losování zpříjemňují online loterii. S bonusovými slosováními můžete vyhrát ještě více prostřednictvím dvou druhů tiketů: jackpot a stírací los. Existuje mnoho bonusových losování stíracích losů. Každý stírací los obsahuje tajné číslo, které musí hráč vložit na svůj online loterijní účet, aby mohl vstoupit do slosování.

U některých lotto stránek jsou hráči povinni naskenovat QR kód tiketu pomocí aplikace. Losování stíracího bonusu dává hráčům druhou šanci na výhru. Požadavky každého bonusového slosování určují, které stírací losy se mohou zúčastnit.

Otevřete Loterie Bonus Draws již dnes! 🥇
Vše, co potřebujete vědět o loterijních bonusových losováních

Vše, co potřebujete vědět o loterijních bonusových losováních

Chcete-li použít jackpotové tikety, sázkaři by si měli nejprve otevřít účet s nejlepšími bonusovými losovacími loteriemi. Účastníci obvykle vstupují do slosování o jackpotový bonus prostřednictvím a mobilní aplikace poskytuje loterie. Legální loterijní aplikace jsou ke stažení na Google Play a App Store.

Účastnit se mohou nevýherní a výherní tikety, které splňují podmínky slosování o jackpotový bonus. Před odesláním tiketu k ověření je důležité hrát jackpotovou hru. Noví hráči by měli vědět, že ani mobilní aplikace loterie, ani web neurčují výherní stav tiketu. Měli by počkat na vyhlášení vítězů po losování.

Vše, co potřebujete vědět o loterijních bonusových losováních
Jak používat bonusové slosování: Jak se získávají výherci?

Jak používat bonusové slosování: Jak se získávají výherci?

Po zakoupení tiketů do loterií s bonusovými slosováními není lepší pocit, než když hráč zjistí, zda vyhrál. Ale jak přesně se vybírají vítězové? Je úžasné, kolik se toho děje v zákulisí. Obvykle mají všechny tikety stejnou šanci na výhru.

Losování bonusů v loterii se však provádí za účelem výběru výherních čísel určité loterie. Existují různé úrovně cen na základě výherních čísel. Většina státních loterií vysílá své losování živě na místních televizních stanicích nebo někdy prostřednictvím svých webových stránek.

Jak používat bonusové slosování: Jak se získávají výherci?
Pochopení losovacích automatů

Pochopení losovacích automatů

Účastníci loterií s bonusovým slosováním mají jediný úkol: koupit losy a čekat na výsledky. Loterijní automaty se řídí určitými bezpečnostními protokoly navrženými pro spravedlivost a náhodnost při losování. Bez ohledu na typ loterie jsou výherci vybíráni náhodně v transparentním procesu, který je vysílán pro veřejnost.

Hráči mohou sledovat losovací automaty míchající čísla a konečný výběr. Existují dva typy strojů pro kreslení online loterijní bonusy, jmenovitě gravitační sběr a air-mix.

1. Gravitační Pick Machine

Je to oblíbený losovací automat nejlépe známý pro špičkovou bezpečnost a spravedlnost. Prominentní loterie jako Powerball, EuroMillions a Mega Millions používají gravitační výběr k kreslení. Stroj je vybaven rotujícími lopatkami rotujícími v opačných směrech. Jeho gumové kuličky padají z průhledných trubiček a padají do směšovací komory.

Úkolem lopatek je míchat koule, když požadovaná čísla procházejí spodní částí najednou. Optický senzor je sleduje a vypouští správný počet míčků, když jsou diváci svědky akce.

2. Stroj na míchání vzduchu

Stroj se běžně používá ve hrách SuperEnalotto, EuroJackpot, Pick 3 a Pick 4. Má komoru plnou pingpongových míčků, které jsou poháněny ventilátorem zapuštěným ve spodní části. Tyto míčky mají stejnou velikost a hmotnost. Vítězné koule opouštějí komoru a jsou tlačeny do podnosu.

Losování může proběhnout během několika minut. Aby byl výkres 100% spravedlivý, proces vyžaduje mnoho přípravných prací. To znamená, že je třeba udělat nějaké předkreslení. Odpovědní úředníci jsou zodpovědní za to, že každé číslo tiketu má stejnou šanci na výhru. To je důležité zejména pro ty, kteří kupují vstupenky online.

Naštěstí některé online platformy fanouškům loterie práci usnadnily. Jménem zákazníků nakupují losy a skenují je prostřednictvím online účtů. Poté zašlou výsledky, oznámení o výhře a údaje o vkladu na hráčský účet.

Přestože neexistuje žádný software, který by předpovídal výherní číslo, hráči mohou zvýšit své šance na výhru výběrem neobvyklých čísel, zakoupením více tiketů a hraním správných her.

Pochopení losovacích automatů
Pochopení podmínek bonusových losování

Pochopení podmínek bonusových losování

Loterie s bonusovými slosováními mají požadavky na sázení, aby se zabránilo jejich zneužití bonusové kódy hráči. Aby měli účastníci nárok na bonusové slosování, musí po otevření účtu využít možnost přihlášení na webu loterie. Při uplatnění bonusu jsou volné peníze dostupné pouze pro sázky a nelze je okamžitě převést na skutečné peníze.

Tento bonus je obvykle uložen v samostatné peněžence s určitými sázkovými podmínkami, které musí být splněny. Mnoho nováčků má problém tyto pojmy pochopit. Jednoduše řečeno, sázková podmínka je částka, obvykle násobek bonusových výher a vkladu, která musí být vsazena před provedením výběru.

Požadavky na sázení jsou nevyhnutelné, pokud se hráč nechce vzdát bonusového losování. I když omezují možnost hráče vybírat, potenciální bonus může ohromně zvýšit bankroll. To znamená více šancí na výhru a vyzkoušení nových loterijních her zdarma.

Nejlepší bonusové losovací loterie jsou vybírány náhodně pomocí softwaru, který je obvykle ověřen renomovaným orgánem pro hazardní hry. Takový software využívá generátor náhodných čísel nebo RNG k výběru výherní kombinace loterijních tiketů.

Pochopení podmínek bonusových losování
Jaké loterie nabízejí bonusová slosování?

Jaké loterie nabízejí bonusová slosování?

Desítky loterijních bonusových losování provádějí externí rozhodci, zpravidla dvakrát týdně. Menší losování mohou být vyhlašována denně. Každý výherní tiket má nárok na celou inzerovanou cenu. Nákup více tiketů představuje vyšší šanci na výhru než jeden tiket. Zde je přehled největších loterií na světě a jak se losují.

Jaké loterie nabízejí bonusová slosování?
Mega miliony

Mega miliony

Mega miliony losování probíhá v úterý a pátek večer ve studiu WSB-TV v Atlantiku. Hra znamená vybrat 5 bílých koulí ze sady 70 a dodatečný Zlatý Mega Ball z další sady 25. Šest odpovídajících čísel na tiketu vyhrává jackpot.

Bezpečnost je zásadní pro každé losování, proto jsou loterijní automaty zabezpečeny na bezpečných místech, kam mají přístup pouze úředníci. Navíc jsou stroje náhodně vybírány a certifikovány koordinátory Mega Millions za přítomnosti nezávislého auditora. Tím je zajištěna 100% náhodnost a že každé číslo tiketu má stejnou šanci na výhru.

Losování Mega Millions zahrnuje dva různé stroje s jedinečnými sadami míčků. Jeden automat vybírá bílé vítězné koule, zatímco druhý vybírá zlatý Mega Ball. Navíc je každé předlosování nahráno na video, což trvá asi 3 hodiny.

Mega miliony
Powerball

Powerball

Powerball vítězové jsou vyhlášeni ve středu a v sobotu večer. Živé kresby odehrávající se v Universal Studios v Orlandu na Floridě jsou vysílány živě v televizi a online a později inzerovány v novinách. Každé slosování nezaručuje výhru jackpotu.

Pokud nikdo nevybere všech šest výherních čísel, dojde k novému slosování, takže se jackpot přetočí. Když hodnoty jackpotu rostou, dochází k většímu počtu nákupů tiketů, takže se prodává stále více kombinací čísel. Pravděpodobnost, že losování neskončí vítězem, se časem snižuje.

Jackpot Powerball běžně začíná na 40 milionech dolarů a po každém nevýherním slosování roste o 10 dolarů a více. Cena by mohla dosáhnout stovek milionů jako historická loterie Powerball z roku 2016, která dosáhla více než 1,5 milionu dolarů. Kromě jackpotu se udělují také peněžní ceny v rozmezí od 4 do 2 milionů dolarů.

Hodnota ceny závisí na tom, kolik čísel hráč správně uhodne. V každém slosování může být oceněn pouze určitý počet výherců.

V Powerballu musí hráči spojit pět bílých míčků a jeden červený míč s vítězným výběrem. V každém losování se proto používají dva losovací automaty. Jedná se o gravitační stroje, které losují šťastná čísla během několika minut po pečlivé proceduře předkreslení.

Powerball
Losování britské loterie

Losování britské loterie

Britská národní loterie provozovaná Camelot Group má licenci od National Lottery Commission. Stejně jako na oblíbené loterie v USA, i na britské loterie dohlíží auditor třetí strany, aby ověřil poctivost.

Jeden z losovacích úředníků z Camelot Group nařídí, když začne nové losování, a dohlédne na to, aby vše proběhlo v pořádku. Během středečního, pátečního a sobotního losování musí být navíc přítomen tým pro dodržování národních loterií.

Losování UK Lotto používá 13 strojů, které jsou náhodně vybrány, když má být proces dokončen. Každý stroj je označen jinak. Prvních šest jmen je odvozeno z legendy o králi Artušovi, tj. Arthur, Galahad, Merlin, Guinevere, Vyvyan a Lancelot. Zbytek strojů nese názvy drahokamů, z nichž každý symbolizuje něco jedinečného.

Tažné stroje a sady kuliček jsou po nákresech zajištěny a další přístup je značně omezen. Před remízou však musí být plomby zkontrolovány, zda nedošlo k manipulaci. Stroje jsou pravidelně testovány Národním úřadem pro měření.

Losování britské loterie
Cash4Life Draws

Cash4Life Draws

Cash4Life je vícestátní loterie s potenciální výhrou 1 000 $ denně po celý život (minimálně 20 let). V další alternativní ceně vítěz obdrží 1 000 $ každý týden po celý život. Losování Cash4Life probíhá každý den ve 21:00 EST v New Jersey. Jedna vstupenka stojí 2 dolary a všichni zainteresovaní hráči si ji musí koupit do 20:45 EST.

Existují dva způsoby, jak hrát: hráči si mohou vybrat čísla sami na výplatní pásce nebo nechat počítač, aby za ně vybral. Výherní kombinace musí mít 5 shodných čísel v rozmezí 1 až 60 plus číslo Cash Ball v rozmezí 1 až 4.

Losování se provádí pomocí certifikovaného softwaru generátoru náhodných čísel. Výherci jackpotu Cash4Life jsou informováni e-mailem. Ceny pod 599,50 $ jsou připsány na bankovní účty hráčů. Jakákoli cena nad rámec tohoto by měla být vyzvednuta ve státní loterii New Jersey.

Cash4Life Draws
Losování Eurojackpotu

Losování Eurojackpotu

Eurojackpot je evropská loterie s potenciální výhrou až 90 milionů eur. Jeden tiket stojí 2 € a každá hra se skládá z pěti čísel v rozmezí 1-50. K dokončení výherní kombinace jsou potřeba další dvě euročísla mezi 1 a 10. Většina hráčů přistupuje k Eurojackpotu prostřednictvím mobilní aplikace.

Losování Eurojackpotu probíhá v Helsinkách každý pátek ve 20:00 a ve Finsku ve 21:00 italského času. Utkání začíná v 6 hodin ráno a končí každý večer ve 23 hodin. Hráči používající aplikaci Eurojackpot mohou sledovat losování živě přenášené. Události jsou také zobrazeny v oficiálních bulletinech evropských a italských sázkových platforem.

Losování Eurojackpotu
Zodpovědné hraní v loteriích

Zodpovědné hraní v loteriích

Pro gamblera je těžké přiznat, že má problém s hazardem. Zpočátku popírají, dokud se neobjeví vážné následky. Některé sázkaře dokonce podráždí, když někdo zpochybňuje jejich hráčské návyky. Závislá osoba může udělat cokoliv, aby skryla své problémy před svými blízkými. Dobrá věc je, že existuje mnoho způsobů, jak překonat závislost na hazardních hrách.

Péče o sebe je nezbytným krokem k zodpovědnému hraní. Pro hráče loterie je zásadní, aby se o sebe postarali, protože duševní vyčerpání je skutečné. Nastavení přestávky může pomoci udržet kontrolu. Po dlouhém hraní loterie online je dobré si odpočinout. Běhání, socializace a chůze se mohou cítit lépe.

Vyhledání odborné podpory je pravděpodobně tím nejodvážnějším krokem, který sázkař může udělat poté, co si uvědomí, že překročil určité limity. Víc by pomohlo promluvit si s někým, kdo hazardní hráče nesoudí, jako je profesionální poradce nebo finanční poradce. Mluvit o emocionální a finanční zátěži se ukazuje jako užitečné při zmírňování stresu.

Před zakoupením losu by sázkaři měli znát své limity a být ochotni akceptovat prohry. Minimalizace úrovně zapojení je klíčem k dodržení stanoveného rozpočtu. Definitivní rozpočet poskytuje jasný plán pro finance a procento příjmů, které by měly jít na losy. Rovné myšlení také pomáhá řešit problém s hazardem.

Člověk by měl převzít kontrolu nad svými myšlenkami, aby mohl zastavit nutkání, když mají chuť sázet ve špatnou dobu. Zodpovědní hráči mají společné tyto názory:

  • Není možné předvídat výsledek sázky do loterie
  • Žádný automat není splatný pro výplaty
  • Kurzy nejsou nikomu nakloněny
  • Dům bude mít vždy náskok před hráči
  • Žádná výhra není splatná
  • Žádný konkrétní stroj nemůže zvýšit své šance
  • Šťastný barevný žokej je mýtus
  • Nošení určitých oděvů nebo talismanů pro štěstí nefunguje
Zodpovědné hraní v loteriích