Nejlepší Loterie Hry

Nejlepší Loterie Hry
Keno

Keno patří mezi nejstarší hry v moderních kasinech. Jedná se o loterijní druh hazardu, který je populární v mnoha částech světa. Přestože nepatří mezi nejlépe platící loterie, hra si stále drží své místo proti takovým jako MegaMillions a Powerball. Hra existuje již téměř 2000 let a často se mění název a forma. Ve hře jsou obvykle čísla 1-80. Hráči, kteří si kupují lístky na Keno, zakroužkují čísla, která očekávají, že se při losování objeví. 

Zobrazit více…
Loterie

Loterie je forma hazardu, která je silně ovlivněna náhodou. Tato hra je velmi známá po celém světě, protože loterijní hráči mají šanci vyhrát obrovské množství peněz. Šance na výhru v loterii je však extrémně nízká, lze jen doufat.

Zobrazit více…
Stírací losy

Zní to jako stírací los – kus losu, obvykle s atraktivním potiskem popisujícím odměnu, na kterém lze seškrábnout část povrchu a odhalit, co je pod ním. Když se ptáme, jak hrát loterii online, musíme myslet na stírací losy – jsou velmi oblíbené. Při přechodu z režimu offline do režimu online se „škrábání“ provádí pomocí klávesnice na vašem notebooku, tabletu nebo smartphonu. Cena může být kdekoli od malé částky nebo dokonce jednoduše práva hrát znovu, zdarma, až po miliony dolarů. Ceny mohou zahrnovat také dovolené, auta, domácí spotřebiče a podobné odměny.

Zobrazit více…