Nejlepší Loterie OZ Lotto 2022/2023

Loterie a loterie jsou synonymem pro hazardní průmysl. Loterie patří mezi nejstarší formy hazardu v historii lidstva. Obliba loterií však nesmírně vzrostla až v 19. století, kdy se ve většině měst rozmohly malé loterijní prodejny zaměřené na prodej losů. Dnes se loterijní obchody rychle dostávají do pozadí a většina hráčů se pohybuje online. Země jako Austrálie například zavedly celostátní loterie, jako je Oz Lotto, která je dnes pravděpodobně jednou z nejhranějších a nejodměňovanějších online loterií.

Každé úterý čekají hráči Oz Lotto v očekávání, že správně předpověděli sedm koulí ze skupiny 1 – 45. Hráči, kteří učiní správné předpovědi, vyhrají od 2 000 000 do 100 000 000 USD, v závislosti na velikosti jackpotu hlavní divize. Mohou si také vybrat více čísel, která vyhrají v několika výherních divizích.

Nejlepší Loterie OZ Lotto 2022/2023
Kde koupit vstupenky na Oz Lotto
Kde koupit vstupenky na Oz Lotto

Kde koupit vstupenky na Oz Lotto

Australští hráči si také mohou zakoupit vstupenky v místních obchodech s legální licencí nebo online. Většina hráčů loterie OZ dává přednost nákupu oficiálního losu online. To lze snadno provést u kteréhokoli z oficiálních australských online prodejců loterijních lístků. Hráči jsou však povinni si předem ověřit právní status stránky provedení vkladu.

Dobrá věc na nákupu losu online z důvěryhodných zdrojů je, že sázkaři hrají s jistotou, že jejich losy mají zaručený vstup do slosování. A co je ještě lepší, nebudou ohroženy osobní a finanční údaje.

Kde koupit vstupenky na Oz Lotto
Historie Oz Lotto

Historie Oz Lotto

Lotto Oz bylo představeno v únoru 1994 a stalo se tak první národní loterií. Přestože je OZ Lotto relativně nové, těší se velkému množství obřadů, legend a kouzel, které australští hráči loterie vysoce oceňují.

Původně byla Oz Lotto hra se 6 čísly, která vyžadovala, aby hráči předpovídali šest ze 45 možných tipů. Nicméně po deseti letech, v říjnu 2005, lotto představilo sedmé číslo. Tento nový vývoj zaznamenal společnost rebranding, zdůrazňující sedmou kouli nebo číslo, jako je např Oz 7 Lotto a OZ Lotto Super 7.

V průběhu let lze popularitu Oz Lotto přičíst velkým jackpotům a jednoduchým pravidlům. Když mluvíme o velkých jackpotech, největší částka jackpotu v historii loterie OZ činí 111 972 151,04 $, kterou v roce 2012 vyhráli čtyři vítězové divize 1.

Od roku 2013 bylo v historii hry na odměnách vyhráno téměř 5,7 miliardy dolarů. Tato částka byla rozdělena mezi více než 120 milionů za 19 let existence hry. Netrvalo to dlouho, v roce 2018 bylo 70 milionů wonů, 150 milionů $ v roce 2019 a 55 milionů $ v roce 2021.

Pokud je historie hry něčím, o čem by se dalo jít, Oz Lotto nepochybně zůstane oblíbenou online loterií v Austrálii.

Historie Oz Lotto
Je OZ Lotto legální?

Je OZ Lotto legální?

Legalita offline i online loterií v Austrálii je relativně nekomplikovaná. Jediný požadavek mezi provozovatelé online loterií je získat licenci na úrovni státu nebo území. Pokud jde o zákonnost loterií OZ, hráči mohou být v klidu s vědomím, že v tomto kasinu je bezpečné hrát.

Je OZ Lotto legální?
Jak hrát OZ Lotto

Jak hrát OZ Lotto

OZ lotto lze hrát zakoupením sázkových lístků v místních obchodech nebo online. Stojí za zmínku, že téměř každé licencované australské kasino nabízí OZ lotto. Hráči musí začít vytvořením účtu na důvěryhodné stránce, zorientovat se v nákupu losu online a vybrat si své položky pro online hru.

Hráči by měli začít tím, že se rozhodnou, jak si vybrat svá čísla. Hráči si mohou vybrat maximálně devět čísel mezi 1 a 45. Hráči se šťastnou kombinací si mohou vybrat ruční zadání a přidat svá „šťastná“ čísla.

V jiných případech si hráči mohou vybrat možnost rychlého výběru, algoritmus, který jim pomůže vybrat náhodná čísla. Jakmile si hráč zakoupí herní lístky online a dokončí výběr čísel, zbývá jen počkat na týdenní úterní losování.

Záznamy Oz Lotto

Stojí za zmínku, že hráči by si měli dávat pozor na příspěvky, které mají k dispozici. V ideálním případě vyžaduje pochopení toho, jak hrát loterii Oz online, aby hráči rozuměli třem hlavním položkám, které mají k dispozici. Tyto zahrnují:

 • Standardní vstup: Tato položka umožňuje hráčům vybrat si sedm čísel z čísel mezi 1-45.
 • Systém a výběr zadání: Tato možnost dává hráčům šanci vyhrát osm čísel místo sedmi, což může znamenat extra šanci na výhru.
 • Vstup předem: Tento výběr dává hráčům svobodu vybírat pokročilé položky až po 10 týdnech. To je užitečné pro hráče s nabitým programem nebo s něčím, co by jim mohlo bránit v umístění pokročilých položek.
Jak hrát OZ Lotto
Jaké jsou šance na výhru Oz Lotto?

Jaké jsou šance na výhru Oz Lotto?

Každý hráč loterie by si měl dávat pozor na šance. V ideálním případě se tato hra řídí formátem 7/45 pro jackpot první divize. O ceny v nižších divizích se započítávají dva míčky navíc. U nižších divizí se ceny obvykle snižují. Šance na výhru se však u nižších divizí drasticky zvyšují.

Loterie Oz obvykle nabízejí online loterijní tiket Super Combo, který umožňuje hráčům zvýšit své šance na výhru.

Celkově je šance na výhru jackpotu divize 1 1 ku 45 379 620. To se nepochybně zdá jako běh na dlouhou trať, ale existuje více online loterií s „horšími“ šancemi. Kromě toho mají hráči země Oz relativně vyšší šance na výhru.

Hráči by měli chápat šance na výhru v každé divizi lotto země Oz:

 • Divize 1 - 1 v 45 378 620
 • Divize 2 (zápas 6 + I doplňkové číslo) - 1 ku 3 241 401
 • Divize 3 (zápas 6) – 1 ku 180 078 – 1 ku 180 078
 • Divize 4 (zápas 5 + 1 doplňkový) – 1 ku 29 602
 • Divize 5 (5. zápas) – 1 ku 3 430
 • Divize 6 (zápas 4) 1 na 154
 • Divize 7 (zápas 3 + 1 doplňkový) - 1 ku 87
Jaké jsou šance na výhru Oz Lotto?
Možnosti výplaty, když hráč vyhraje v OZ Lotto

Možnosti výplaty, když hráč vyhraje v OZ Lotto

Jak již bylo zmíněno, Oz Lotto nabízí jednu z nejštědřejších cen v Austrálii. Divizní high má obvykle nejvyšší výplatu, i když s některými nepříliš přátelský šance.

Vzhledem k tomu, že výplata první divize před několika lety přesáhla hranici 100 milionů dolarů, stojí také za zmínku, že výplaty v každé divizi nejsou pevné. Minimální výplata za vítězství v divizi jedna však činí 2 miliony dolarů.

Jackpot může jít bez výhry maximálně 25 po sobě jdoucích losování. Pokud žádný hráč neodpovídá číslům až do 26. losování, pak se jackpot 2 miliony $ přidá do divize 2 a rozdělí se rovnoměrně mezi hráče v této kategorii. Ox Lotto v zásadě funguje na a pari vzájemné formát, který zahrnuje rozdělení prodeje peněz na vstupenky na základě procent v tabulce.

Možnosti výplaty, když hráč vyhraje v OZ Lotto
Tipy a triky, jak hrát Oz Lotto

Tipy a triky, jak hrát Oz Lotto

Zkušení hráči loterie, kteří rozumí tomu, jak hrát loterii online, používají různé strategie, aby zvýšili své šance na výhru, pokud ne, aby byla hra příjemná. Zde je několik triků, které hráči loterie běžně používají.

 • Vstup do syndikátu: Syndikát je skupina hráčů, kteří spojí své peníze, aby mohli hrát mnoho položek. Tato možnost slouží k tomu, aby pomohla hráčům loterie zvýšit jejich šance na výhru.
 • Použití superkombin: Super komba v podstatě umožňují hráčům vybrat si více než standardní položky v sedmi hrách. Tato možnost také zvyšuje šance hráče na výhru, ale také přináší další náklady.
 • Využití horkých čísel: Někteří hráči loterie jdou hodně daleko, aby analyzovali předchozí výsledky, aby se pokusili provést opravy. Přestože jsou výsledky loterie OZ náhodné, určitá čísla (žhavá čísla) mají tendenci se na losování objevovat častěji než ostatní.
 • Opakované losy: Bylo zjištěno, že alespoň jedno číslo z předchozího losování se znovu objeví v následujícím losování přibližně v 50 % případů.
 • Mít pozitivní přístup: Nikdo nehraje loterii ze zoufalství, aby vyhrál hotovost. Zatímco myšlenky jsou nabité energií, hraní s pozitivním přístupem obvykle přitahuje pozitivní odezvu. Hráči by však měli vždy sázet zodpovědně, protože výsledky budou vždy náhodné.
Tipy a triky, jak hrát Oz Lotto