Nejlepší Loterie Mega Millions 2023

V tomto průvodci loterií Mega Millions se dozvíte vše o sázení na jednu z největších loterií ve Spojených státech. Největší výhra Mega Millions byla neuvěřitelných 1,537 miliardy dolarů. Pro začátek, Mega Millions je online loterie dostupná hráčům ve 45 státech Spojených států vedle District of Columbia a Amerických Panenských ostrovů. Bohužel v tuto chvíli není Mega Millions k dispozici v pěti státech; Alabama, Havaj, Aljaška, Utah a Nevada.

I když se jedná o loterii se sídlem ve Spojených státech, hráči mimo Spojené státy mohou hrát Mega Millions. To platí za předpokladu, že si vstupenky fyzicky zakoupí při návštěvě jakéhokoli státu nebo regionu, kde jsou k dispozici Mega Millions.

Nejlepší Loterie Mega Millions 2023
Flag

Nejlepší kasina

cz Country FlagCheckmark

AgentLotto

cz Country FlagCheckmark
Bonus50 roztočení zdarma s vkladem

Pravidla a Podmínky

Show less...Zobrazit více…
Získejte bonus
Show less...
Zobrazit více…

  AgentLotto, číslo společnosti 157283, je mezinárodně licencovaná služba hazardních her. Platforma umožňuje hráčům nakupovat vstupenky do státních loterií v různých zemích. AgentLotto je značka Agento NV, oficiálně registrovaná v Abraham de Veerstraat 9, Curacao. Jako vlastník AgentLotto, Agento NV, působí na základě licence vydané vládou Curacao, číslo sublicence GLH-OCCHKTW0705252017. Licence umožňuje Agento NV provádět jakoukoli činnost související s losováním loterií po dobu deseti let od spuštění AgentLotto online.

  Kde koupit online loterijní tiket Mega Millions
  Kde koupit online loterijní tiket Mega Millions

  Kde koupit online loterijní tiket Mega Millions

  Loterijní losy Mega Millions lze zakoupit ve 45 státech, kde je loterie legální, plus v District of Columbia a na Panenských ostrovech Spojených států. Lístky lze zakoupit mimo jiné v obchodech s potravinami, na čerpacích stanicích. Je důležité si uvědomit, že vstupenky na Mega Millions se neprodávají na Aljašce, Utahu, Mississippi, Havaji, Nevadě a Alabamě.

  Jak koupit los online

  Nákup herních lístků Mega Millions online je také možný. Existuje mnoho stránek, kde si hráči ve Spojených státech nebo mimo ně mohou zakoupit lístky do této loterie. Po dokončení nákupu na takových stránkách jsou vstupenky zakoupeny jménem hráče.

  Kde koupit online loterijní tiket Mega Millions
  Historie Mega Millions

  Historie Mega Millions

  Historie loterie Mega Millions sahá až do roku 1996, kdy byla známá jako The Big Game. Po jackpotu ve Velké hře 363 milionů dolarů v roce 2000 vzrostl zájem o loterijní hry. Poté se New York a Ohio připojily k New Jersey, Georgii, Marylandu, Illinois, Massachusetts, Michiganu a Virginii, aby vytvořily Mega Millions.

  Prodej losů Mega Millions začal oficiálně 15. května 2002, zatímco první slosování se konalo 17. května 2002. Dnes je Mega Millions jedním ze dvou největších jackpotů ve Spojených státech spolu s Powerball.

  Největší vítězové Mega Millions

  Stejně jako všechny ostatní loterie, i Mega Millions změnily osudy mnoha hráčů. V tuto chvíli je největším vítězem anonymní hráč z Jižní Karolíny, který získal neuvěřitelných 1,537 miliardy dolarů. Druhá největší výhra byla skvělých 1,05 miliardy, kterou vyhrál čtyřčlenný loterijní klub z Michiganu.

  Historie Mega Millions
  Je Mega Millions legální?

  Je Mega Millions legální?

  Ano. Mega Millions je legální ve 47 jurisdikcích v Severní Americe. Loterie však není legální v Alabamě, na Havaji, na Aljašce, v Utahu a Nevadě. Ale pak se hráči v těchto státech mohou zúčastnit Mega Millions zakoupením vstupenek, když navštíví státy, kde je Mega Millions legální.

  Věkové limity Mega Millions

  Zatímco mnoho států umožňuje Mega Millions, ne každý může hrát tuto loterii. Každý, kdo si koupí los do loterie Mega Millions, musí dosáhnout věku 18 let.

  Megamilionové daně

  Stejně jako všechny ostatní loterie existují daně, které musí výherci zaplatit jak federální vládě, tak státní vládě. Federální daň je standardní, zatímco státní daně se v jednotlivých státech liší.

  Je Mega Millions legální?
  Jak hrát Mega Millions

  Jak hrát Mega Millions

  Mega Millions je hratelností dost podobná Powerballu. Hráči nepotřebují žádné speciální dovednosti, aby se dostali do hry.

  V Mega Millions jsou dva bubny; první s čísly (bílé koule), od 1 do 70, zatímco druhá skupina má čísla (Gold Mega Ball/GMB), od 1 do 25.

  Aby se hráči dostali do akce, musí si nejprve zakoupit vstupenku. Každá vstupenka Mega Million stojí 2 $. Po zakoupení tiketu je dalším krokem výběr pěti čísel z prvního bubnu a jednoho čísla z druhého bubnu. Pro ty, kteří nechtějí čísla vybírat ručně, má Mega Millions funkci generátoru náhodných čísel, která hráčům vybírá čísla automaticky.

  Cílem této loterie je seřadit všechna vylosovaná čísla. Aby hráči dosáhli jackpotu, musí správně porovnat všechna čísla ze dvou poolů. Pro pořádek, prvních pět čísel nemusí být v dokonalém pořadí.

  Co je Mega Millions Megaplier?

  Megaplier, který byl představen v lednu 2011, je funkce, která umožňuje hráčům navýšit své ceny mimo jackpot 2, 3, 4 nebo 5krát, ale za příplatek 1 $ za každý tiket. Pro záznam, Mega Millions Megaplier je k dispozici ve všech státech a jurisdikcích, kde se prodávají vstupenky na Mega Millions, kromě Kalifornie.

  Jak hrát Mega Millions
  Mega Millions kurzy a možnosti výplat

  Mega Millions kurzy a možnosti výplat

  Všichni kupci tiketů Mega Million doufají, že dosáhnou velkého jackpotu nebo alespoň něco vyhrají. Ale slon v místnosti je, jaká je šance na výhru jackpotu nebo jiné ceny v této loterii? No, šance na výhru hlavní ceny jsou velmi malé.

  Mega Millions kurzy a možnosti výplat
  Jaké jsou šance na výhru Mega Millions?

  Jaké jsou šance na výhru Mega Millions?

  V Mega Millions existuje celkem 9 způsobů, jak vyhrát, a počáteční jackpot se liší v závislosti na prodeji tiketů. Počáteční jackpot je oznámen před každým slosováním.

  Níže je uvedeno devět způsobů, jak vyhrát v Mega Millions, a příslušné kurzy.

  • Velká cena (jackpot) – zápas 5WB a GMB: Kurz je 1 ku 302 575 350
  • 1 000 000 $ – zápas 5WB: Šance jsou 1 ku 12 607 306
  • 10 000 $ – zápas 4WB a GMB: Šance jsou 1 ku 931 001
  • 500 $ – zápas 4WB: Šance jsou 1 ku 38 792
  • 200 $ – zápas 3WB a GMB: Šance jsou 1 ku 14 547
  • 10 $ – zápas 3WB: Šance jsou 1 ku 606
  • 10 $ – zápas 2WB a GMB: Šance jsou 1 ku 606
  • 4 $ – Shoda 1WB a GMB: Šance jsou 1 ku 89
  • $2 – Match GMB: Šance jsou 1 ku 37

  Celková šance na výhru v Mega Millions je 1 ku 24

  Kromě výše uvedených devíti výherních způsobů existuje exkluzivní funkce nazvaná Jen jackpot. Tento tiket stojí 3 dolary a obsahuje dvě hry pouze o jackpot. Jak název napovídá, Just the Jackpot se vztahuje pouze na hlavní cenu.

  Mega Millions losování a možnosti výplat

  Losování Mega Millions se konají dvakrát týdně, v úterý a pátek ve 23:00 ET. Pokud jde o výplaty, jsou dvě možnosti. Vítězové mohou jít na hotovost nebo anuitu.

  Jaké jsou šance na výhru Mega Millions?
  Mega Millions tipy a triky

  Mega Millions tipy a triky

  V této poslední části tohoto průvodce loterií Mega Millions se tento příspěvek zabývá tipy a triky, které hráčům pomohou vyhrát alespoň cenu v této loterii.

  První tip je nákup mnoha losů Mega Millions. Výhodou nákupu mnoha tiketů je, že hráči zvyšují své šance na výhru. Ale pak by se hráči měli ujistit, že hrají zodpovědně. Základním pravidlem je stanovení rozpočtu na nákup vstupenek a jeho striktní dodržování.

  Dalším tipem je připojit se k loterijním skupinám. Nákup mnoha tiketů může být finančně vyčerpávající, ale co kdyby hráči vytvořili loterijní skupiny, hráli spolu a rozdělili si kořist? No, tohle je trik, který fungoval v minulosti.

  Zaměření se na běžná čísla Mega Millions je také další strategií. Několik čísel bylo taženo několikrát.

  Výše uvedené tipy mohou zvýšit šanci hráčů na výhru v Mega Millions. Ale pak nezaručují výhru.

  Mega Millions tipy a triky
  Zabalení

  Zabalení

  To je vše, přátelé, dokonalý průvodce, jak hrát loterii online. Mega Millions je skutečně jednou z nejvýdělečnějších loterií. Osud mnoha hráčů se přes noc změnil. Ale pak by se hráči měli při hraní Mega Millions vždy držet odpovědných pravidel a nařízení hazardních her. Loterie by neměly být alternativou ke škole nebo práci.

  Zabalení