Nejlepší Loterie Mark Six 2022/2023

Oddaní hráči online loterií v Hongkongu investují svůj čas do vybírání nejlepších her, na které lze vsadit, a často se spokojí s Markem Sixem. Ale možná mají sklon hrát tuto loterii, protože nepřichází se složitými pravidly. Místo toho Hong Kong Jockey Club (HKJC) stanoví kroky, které musí hráči dodržovat, aby se mohli zúčastnit a odejít s jackpotem, pokud budou mít štěstí.

Kromě toho Mark Six existuje již desítky let (je to nejdéle provozovaná loterie v Číně), takže lze s jistotou říci, že si získal důvěru mnoha sázkařů v regionu. Pokud tomu tak je, neváhají na to vsadit, protože vědí, že je to legitimní.

Nejlepší Loterie Mark Six 2022/2023
Kde koupit vstupenky na Marka Sixe
Kde koupit vstupenky na Marka Sixe

Kde koupit vstupenky na Marka Sixe

„Kde a jak koupit tiket loterie Mark Six online“ je otázka, kterou si klade mnoho obyvatel Hongkongu, když touží vsadit na tuto možnost kasina. Zde je fantastická zpráva – existuje několik spolehlivých způsobů, jak toho dosáhnout.

Pro začátek mohou sázející získat své online loterijní tiket ze závodišť Happy Valley a Sha Tin. Sázkaři, kteří se nedostanou na tato dvě místa, mohou volně navštívit kteroukoli z mimokurzových sázkových poboček HKJC, ale stojí za zmínku, že jejich otevírací doba závisí na tom, zda je na stejný den naplánován fotbal. Alternativně je možné zakoupit vstupenky na Mark Six online nebo telefonicky.

Standardní vstup do Mark Six má cenu 10 HK$ a sázkaři mohou také částečně investovat 5 HK$. Jeden si musí koupit lístek před 21:15 ve dnech, kdy se mají losovat, obvykle v úterý, čtvrtek a sobotu. Losování se přesune na neděli, pokud se na druhém místě koná dostih.

Kde koupit vstupenky na Marka Sixe
Krátká historie Marka Sixe

Krátká historie Marka Sixe

The Hong Kong Jockey Club zahájila společnost Mark Six v prvním týdnu září 1975 v naději, že skoncuje s rostoucím počtem nelegálních losování o ceny v té době. Nicméně, mnoho sázkařů bylo zaujato touto hrou, protože představovala příležitost k rychlému výdělku peněz.

Například první slosování Mark Six mělo jackpot 120 000 HK$, což bylo dost na koupi bytu v některých městských oblastech Hongkongu na konci 70. let. Během krátké doby si však hazardní hráči uvědomili, že šance na výhru ve hře jsou mizivé, a tak na ni vsadili pro pobavení.

Zpočátku přišel Mark Six s formátem 6 ze 14, který byl v roce 1976 změněn na kresbu 6 ze 36. Dnes se může pochlubit formátem 6 ze 49, který je účinný od r. 2002

Krátká historie Marka Sixe
Je Mark Six legální?

Je Mark Six legální?

Ano, loterie Mark Six je povolena vyhláškou o hazardních hrách (kapitola 148) v Hongkongu. Je to však legální pouze pro hráče starší 18 let; tito jednotlivci na něj mohou sázet online nebo ve fyzických provozovnách hazardních her, kde jsou jeho sázky přijímány.

Je třeba zmínit, že turisté mohou také vsadit na Mark Six, když jsou v Hongkongu, ale ne, když jsou mimo region. Ale opět, tato loterijní hra je jednou z mála zákonných forem hazardu v posledně jmenované. Sázkaři by si tedy neměli plést jeho legálnost s jinými zakázanými možnostmi, jako je offshore online sázení.

Je Mark Six legální?
Jak hrát Mark Six Lotto?

Jak hrát Mark Six Lotto?

Jak se dalo očekávat, každý zájemce musí nejprve vědět, jak si koupit tiket na Mark Six, než se zúčastní. Poté, co si ji pořídí, se mohou naučit proces hraní hry.

Takže, tady je návod, jak se to dělá. Hráči začínají výběrem typu záznamu; dostupné možnosti jsou:

 • Singl
 • Násobek
 • Bankéř
 • Rychlý výběr

Vstup hráče obvykle určuje další kroky. Například jeden záznam vyžaduje, aby vybrali šest čísel v rozsahu 1-49. Mohou si však vybrat sedm nebo více čísel ve stejném rozsahu, pokud vytvoří další položky, jako je Multiple nebo Banker.

Například, když sázkař provede jeden vstup, vybere si šest míčků nebo čísel a jeden další (bonusový míček) je vylosován z nevybraných 43 míčků; sedmička tvoří vítěznou kombinaci. Pokud je zrcadlí vylosované v loterii, hráč zajistí jackpot.

Někteří sázkaři nevědí, jak hrát Mark Six online, ale neměli by si s tím dělat starosti, protože postup je stejný, jak je vysvětleno výše. Je tu však další požadavek; Chcete-li vsadit na loterii, musíte si zaregistrovat sázkařský účet u HKJC.

Pokud tak učiní, budou muset jít do jedné z poboček sázkových kanceláří instituce se svou identifikační kartou, bankomatem pro svůj běžný nebo spořicí účet v Hong Kongu a vkladem 100 HK$.

Jak hrát Mark Six Lotto?
Jaké jsou šance na výhru Mark Six?

Jaké jsou šance na výhru Mark Six?

Sázející vždy chtějí znát své šance na odměnu, kdykoli hrají Mark Six. Tato loterie má sedm úrovní výher a šance na výhru jackpotu je 1 ku 13 983 816. Na druhou stranu pravděpodobnost získání cen v jiných divizích je 1 ku 54.

Mark Six nabízí minimální jackpot ve výši 8 milionů HK$, ale výherci získali mnohem více v historii této loterie díky losování Snowball. Například sázkař vyhrál 86,8 milionu HK $ v září 2017 a jiný získal 164,49 milionu HK $ ve stejném měsíci v roce 2014.

Jaké jsou šance na výhru Mark Six?
Možnosti výplaty, pokud hráč vyhraje známku 6

Možnosti výplaty, pokud hráč vyhraje známku 6

Hong Kong Jockey Club usnadnil výhercům Mark Six příjem výplat. Pokud tedy někdo vstoupí online, jackpot je vyplacen přímo na jeho herní účet; mohou je kdykoli stáhnout, pokud jsou ověřeni.

 • Neověřené sázkařské účty mohou iniciovat výplaty pouze poté, co jejich majitelé předloží doklad totožnosti a adresu.
 • Vítězové Mark Six, kteří si zakoupili své tikety offline, by si měli vyzvednout ceny do pobočky HKJC pro sázení mimo hřiště v jejich blízkosti. Zejména to musí udělat do 60 dnů od svého vítězství.
 • Jackpoty Mark Six jsou vypláceny pouze jako jednorázové vysoké částky a jsou nezdaněné.

Co když je vítězem cizinec?

Pokud má výherce jackpotu sídlo mimo Hongkong, může si stále nárokovat svou cenu. Ti, kteří si zakoupili tikety v regionu, si mohou pro převzetí výher najmout služby autorizovaného loterijního agenta. Samozřejmě, že ti, kteří hrají hru online, to mají snazší, protože peníze jsou uloženy na jejich ověřené sázkařské účty.

Zahraniční vítězové Mark Six se musí seznámit s místními zákony své země, aby věděli, zda jsou jejich výhry zdaněny či nikoli.

Možnosti výplaty, pokud hráč vyhraje známku 6
Tipy a triky, jak hrát Mark Six

Tipy a triky, jak hrát Mark Six

 • Neexistuje žádný jistý způsob, jak vyhrát Mark Six, protože stejně jako všechny ostatní online loterie jsou její výherci náhodní. Hráči, kteří jsou připraveni riskovat a vsadit na to, se však mohou alespoň vyzbrojit několika triky, aby si užili hladké sázení.
 • První věc, kterou by měl účastník Mark Six udělat, je zvládnout hru. Jistě, je to super snadné hrát! Ale je také jedinečný, což znamená, že jeho pravidla nejsou podobná pravidlům ostatních možností. Pokud například hráč neví, co se od něj očekává, nemá smysl kupovat tiket, protože i s tím je jeho šance na výhru nulová.
 • Něco jiného, co mohou online sázkaři Mark Six udělat, aby se hraním hry skvěle bavili, je využít predikční nástroje k generování čísel, která pravděpodobně vyhrají v příštím losování. Tento software obvykle sleduje vzory, jako jsou čísla, která se vždy objevují ve všech výherních kombinacích, aby vymyslel studená a horká čísla. Posledně jmenované jsou ty, jejichž pravděpodobnost vylosování je vysoká.
 • Hlouběji se ponořit do Marka Sixe je také cenným tipem pro sázkaře, i když vědí, jak to hrát. To jim umožňuje nahlédnout do kritických věcí, jako je typ vstupů, které mohou provést, co dělat, pokud vyhrají, a jak často mohou vsadit v loterii.
Tipy a triky, jak hrát Mark Six