Nejlepší Loterie Magnum 4D 2023

Magnum 4D je slavná klasická loterijní hra, která je v Malajsii již nějakou dobu populární. Magnum Berhad, první společnost, která získala licenci na provozování 4D her v Malajsii, vlastní a spravuje loterii. Klasická hra je snadno pochopitelná a hratelná, takže je vhodná pro sázkaře všech úrovní zkušeností.

Losování loterie Magnum 4D se konají třikrát týdně – v sobotu, neděli a středu. Jsou také časy, kdy se konají speciální losování, ale pro tato losování nejsou stanovena žádná předem stanovená data. Většina speciálních loterijních losování se koná během událostí, jako jsou narozeniny vládců a čínský Nový rok. Sázkaři jsou informováni o speciálních slosováních prostřednictvím pokladních přepážek a mají sedm dní na účast ve slosování.

Nejlepší Loterie Magnum 4D 2023
Kde koupit vstupenky na loterii Magnum 4D
Kde koupit vstupenky na loterii Magnum 4D

Kde koupit vstupenky na loterii Magnum 4D

Pro hráče, kteří přemýšlí o tom, jak si koupit tiket loterie Magnum 4D Lottery online, nabízí tato loterie dvě hlavní možnosti. Za prvé si je mohou koupit prostřednictvím kterékoli z prodejen Magnum rozmístěných po Malajsii na strategických místech. Sázkaři však musí využít těchto prodejen, aby si tyto vstupenky mohli zakoupit.

Tato metoda je ideální pro sázkaře se snadným přístupem k vývodům Magnum. Přichází bez dalších poplatků za nákup vstupenek, jako je tomu u druhého způsobu, který je popsán níže. Hlavní nevýhodou nákupu vstupenek z určených prodejen je nepochybně obtížné dojíždění do obchodů za nákupem vstupenek.

Za druhé, každý, kdo přemýšlí o tom, jak koupit lístek na loterii Magnum 4D, by měl také zvážit jeho nákup z online platforem. Magnum Berhad však prostřednictvím své 4D vstupenky neprodává webové stránky nebo mobilní aplikace. Někteří agenti však online nakupují losy do loterie Magnum 4D online u svých klientů.

Ideálně, nákup losu online eliminuje nepříjemnosti spojené s návštěvou kamenných obchodů a umožňuje lidem, kteří nemají přístup do obchodu, hrát online loterii Magnum 4D. Jejich služby však obvykle vyžadují poplatek, což znamená, že sázkaři utratí více za online loterijní tiket.

Kde koupit vstupenky na loterii Magnum 4D
Historie loterie Magnum 4D

Historie loterie Magnum 4D

Magnum Berhad, dříve známá jako Magnum Corporation, byla založena v roce 1968. Společnost je známá především pro komerční hazardní hry. Roky, kdy působí na trhu, jí však pomohly získat důvěryhodnost mezi sázkaři a dostatek zkušeností, aby mohla nabídnout to nejlepší 4D loterijní služby v zemi.

Společnost jako první získala licenci na propagaci a provozování 4D loterií. Zahájila činnost se 143 prodejními místy a nadále zvyšuje počet prodejních míst. V současné době je v Malajsii asi 450 prodejen.

Historie loterie Magnum 4D
Je loterie Magnum 4D legální?

Je loterie Magnum 4D legální?

Magnum 4D loterie působí legálně v Malajsii. Společnost stojící za loterií má platnou provozní licenci vydanou malajskou vládou. Číslo licence společnosti je Bhd (8272-D). Národní úřad pro regulaci hazardních her, známý jako Unit Kawalan Perjudian, sleduje loterii.

To sázkařům zajišťuje, že všechny operace jsou legální a spravedlivé. Všichni obyvatelé Malajsie jsou legálně způsobilí hrát online loterii Magnum 4D za předpokladu, že jsou starší 18 let.

Je loterie Magnum 4D legální?
Jak hrát online loterii Magnum 4D

Jak hrát online loterii Magnum 4D

Prvním krokem k hraní loterie Magnum 4D je zakoupení tiketu. Sázkaři si pak mohou vybrat, zda budou hrát standardní vstup nebo 4D hod.

Standardní vstup

Pro standardní zadání musí sázkaři vybrat konkrétní počet čtyř číslic. Tato možnost má dvě divize, Malé a Velké. Malá sázka se kvalifikuje pouze pro první, druhou a třetí cenu. Na druhou stranu sázka na velkou možnost znamená, že sázkař může vyhrát první, druhou a třetí cenu plus další cenu za konzultaci.

Malé sázky zaručují hráčům vyšší výhry než velké sázky. Velké sázky však mají deset dalších speciálních čísel, která odměňují sázkaře 180 RM za jednotlivou sázku a deset čísel útěchy, která platí 60 RM. Stojí pouze 1 malajský ringgit (RM) za každý standardní vstup.

4D role

4D hod se hraje téměř jako standardní položka, s jedním klíčovým rozdílem ve výběru čísla. Sázkaři mohou nahradit jednu ze čtyř číslic písmenem R. Písmeno R představuje všechny číslice od 0 do 9. To znamená, že jeden výběr představuje deset běžných položek.

Písmeno R lze umístit buď na první nebo poslední pozici čtyřmístného čísla. Když je nastavena jako první číslice, označuje se jako role 1. Roll 4 je, když je písmeno nastaveno jako poslední číslice.

Jak hrát online loterii Magnum 4D
Jaké jsou šance na výhru Magnum 4D?

Jaké jsou šance na výhru Magnum 4D?

Šance na výhru ceny v Magnum 4D jsou relativně vyšší než u mnoha jiných forem loterií. To však platí pro ceny nižší úrovně. Šance na výhru jackpotu jsou však relativně nízké, ale stále lepší než šance na výhru jackpotu v jiných loteriích.

Pro výhru jackpotu musí být pořadí zvolených čtyř číslic přesně podobné pořadí vylosovaných číslic, čímž je kurz nízký. Loterie však vynahrazuje nízké kurzy tím, že je napínavější a snadno se hraje.

Matematická pravděpodobnost výhry ve 4D se liší v závislosti na typu zvolené sázky. Sázky 4D roll nabízejí lepší šance na výhru s kurzem 1 ku 13 983 816. Přesné kurzy všech ostatních úrovní cen se liší na základě mnoha faktorů. Tedy kromě pravděpodobnosti výhry ceny útěchy, která je 1 ku 10 000.

Jaké jsou šance na výhru Magnum 4D?
Možnosti výplaty za výhru Magnum 4D

Možnosti výplaty za výhru Magnum 4D

Výplatní možnosti loterie Magnum 4D jsou závislé na výši nároku. Malé výhry lze vyplácet v hotovosti a větší výhry v šecích. Všechny platby se provádějí osobně, což znamená, že výherci musí být fyzicky přítomni, aby si své výhry převzali.

Reklamaci lze uplatnit následující den po remíze a to až šest měsíců. Sázející musí předložit své originální výherní tikety a identifikační doklady, aby mohli uplatnit výhry.

Za ceny ve výši 60 000 RM nebo méně si sázkaři mohou vyzvednout své výhry v jakékoli prodejně Magnum 4D. Prodejna nemusí být nutně ta, ve které si zakoupili vstupenky. Výhry až do výše 2 000 000 RM lze uplatnit v kterékoli regionální kanceláři Magnum 4D.

Jakoukoli výherní částku vyšší než 2 000 000 RM však lze nárokovat pouze v centrále Magnum 4D. Sázkaři se musí před návštěvou domluvit v ústředí, aby si mohli vyzvednout své ceny. Hlavní sídlo loterie je v Kuala Lumpur.

Možnosti výplaty za výhru Magnum 4D
Tipy a triky pro hraní Magnum 4D

Tipy a triky pro hraní Magnum 4D

  • První profesionální sázkaři, kteří mohou využít ke zvýšení svých šancí na výhru v loterii Magnum 4D, zvyšují počet kupovaných losů. Nákup více losů Magnum 4D Lottery online na jedno slosování zvyšuje matematické šance na výhru a dává sázkaři vyšší pravděpodobnost výhry. Zejména, hraní online loterie často zvyšuje šance na výhru, i když matematická pravděpodobnost každého tiketu zůstává stejná.
  • Sázkaři, zejména ti, kteří zjišťují, jak hrát Magnum 4D Lottery online, by se při výběru svých šťastných čísel měli vyvarovat používání zjevných číselných vzorů. Místo toho mohou použít účinný vzorec. Četné vzorce a software pro výběr čísel jsou k dispozici online. Vzorce pomáhají šířit čísla a zvyšují šance na výhru.
  • Další pro-tip, který by sázkaři měli implementovat, je efektivní řízení jejich bankrollu. Sázkaři by si měli stanovit přísný rozpočet pro své prostředky na hazardní hry a držet se rozpočtu. To jim pomůže minimalizovat šance, že se stanou závislými na hře, a vyhnout se finančním potížím. Loterie Magnum 4D je hazardní hra a nelze použít žádný trik, který by zaručil ziskovou výhru.
  • Nakonec by sázkaři měli zajistit, aby po slosování zkontrolovali své tikety, aby zjistili, zda vyhráli. Pokud tak učiníte, pomůžete zabránit tomu, aby jejich ceny zůstaly nevyzvednuté. Kromě toho by měli nárokovat ceny do šesti měsíců po slosování, což je časový limit povolený pro nárokování cen.
Tipy a triky pro hraní Magnum 4D