Nejlepší Loterie Lotto Max 2022/2023

Jedním z nejpopulárnějších online loterijních programů v Kanadě je Lotto Max, který spravuje Interprovincial Lottery Corporation. Každý týden jsou dvě losování Lotto Max: úterý a pátek. Někteří zainteresovaní hráči možná neví, jak si koupit loterijní tiket Lotto Max online. Jiní se snaží pochopit základní pravidla hry, šance na výhru a návrhy odborníků. Tento příspěvek řeší tyto obavy správným způsobem.

Jako národní loterie se Lotto Max hraje ve všech kanadských regionech. Každá provincie má jedinečný počítačový systém; distributoři online vstupenek tedy ověřují pouze vstupenky, které byly zakoupeny v jejich regionech. Ti, kteří chtějí hrát Lotto Max online, by si měli kupovat vstupenky pouze na autorizovaných stránkách. Ve většině případů si musí vytvořit účet na zvolené platformě.

Nejlepší Loterie Lotto Max 2022/2023
Kde koupit vstupenky na Lotto Max
Kde koupit vstupenky na Lotto Max

Kde koupit vstupenky na Lotto Max

Odtud je nákup losu online jednoduchý. Většina prodejců, kteří prodávají Lotto Maxtickets online, má na svých webových stránkách i další hry. Když se tedy zákazník přihlásí, musí specifikovat typ loterie, které se chce zúčastnit. Po kliknutí na tlačítko „Koupit tiket“ si musí vybrat svá šťastná čísla, která se automaticky vygenerují.

Je nezbytné zkontrolovat podrobnosti, např. počet přehrání, než se odhlásíte vhodnou platební metodou. Přidání Multi-Draw je další výhodou. Důrazně se doporučuje přihlásit se k odběru newsletterů, abyste nezmeškali losování.

Kde koupit vstupenky na Lotto Max
Historie Lotto Max

Historie Lotto Max

Lotto Max, které převzalo od svého předchůdce Lotto Super 7, bylo spuštěno 19. září 2009. Hra byla poprvé slosována 25. září 2009 s jackpotem omezeným na 50 milionů CAD. Po celou dobu byl dobře přijat KanadaVýnosy Lotto Max za prvních deset měsíců byly vyšší než u Super 7 v jeho nejprodávanějším roce.

Důvodem okamžitého úspěchu této hry byly celkové prize pooly, které se blíží největším americkým jackpotům. Navíc se věří, že funkce MaxMillion zvyšuje šanci hráče vyhrát větší cenu.

Do července 2015 dosáhl hlavní jackpot 60 milionů kanadských dolarů. V následujícím roce zavedla společnost Interprovincial Lottery Corporation velké změny, které však vstoupily v platnost při losování v roce 2019, které se konalo 14. května. Dne 8. června 2018 zaznamenalo losování celkem 50 cen MaxMillion, ale předstihlo je říjen losování, které se odehrálo ve stejném roce. Kresby z 26. října činily neuvěřitelných 115 milionů kanadských dolarů za 55 MaxMillions. Vítěz tohoto losování pocházel z Edmontonu

Historie Lotto Max
Je Lotto Max legální?

Je Lotto Max legální?

Kanadské právo umožňuje provinčním vládám spravovat a kontrolovat loterie, včetně Lotto Max. Občané i mezinárodní rezidenti se mohou těchto her účastnit a musí si zakoupit online loterijní lístky v kanadských dolarech. Na provinční kresby v Ontariu například dohlíží Ontario Lottery and Gaming Corporation.

Podle trestního zákoníku se provozovatelé online loterií nemůže udělovat ceny pouze na základě čistého nedostatku. Účastníci musí financovat sázky penězi nebo jakoukoli cennou věcí. V Quebecu se organizace provozující lotto hry musí registrovat u úřadů, pokud jejich hry nemají mezinárodní působnost nebo nejsou zaměřeny na hráče z jiných provincií. Operátoři navíc musí platit daně, dávat bezpečnostní poplatky a předkládat podrobnosti o všech vítězích.

Je Lotto Max legální?
Jak hrát Lotto Max online

Jak hrát Lotto Max online

Los do loterie dává hráči právo zúčastnit se Lotto Max. Jeden lístek stojí 5 kanadských dolarů a je dodáván se dvěma extra rychlými výběry. K dispozici je 50 čísel a účastníci si musí vybrat sedm z nich. Hráč si může vybrat buď svou počáteční sadu sedmi čísel, nebo Rychlý výběr pro náhodný výběr 3 sad. Každá vstupenka nabízí maximálně pět her nebo 15 výběrů. S 1 C$ navíc může mít člověk automaticky vybraná čtyři čísla a má šanci vyhrát půl milionu.

Hlavní slosování láká na jackpot ve výši nejméně 10 milionů C$ a maximálně 70 milionů C$. Pokud výhra dosáhne 50 milionů kanadských dolarů, provedou se další losování o pomocné ceny MaxMillions, každá v hodnotě 1 milion kanadských dolarů. MaxMillions se dále hromadí, dokud není nalezen vítěz.

Každý týden budou vypsány další ceny, pokud nebyl vybrán jackpot ve výši 50 milionů C$ nebo více. V případě, že někdo vyhraje hlavní jackpot, bude k jackpotu přidána nevyzvednutá cena MaxMillions. Výhercům je vyplacena jednorázová částka bez daně.

Chcete-li získat výhru online loterijního tiketu zakoupeného jinde, hráč by se měl vrátit tam, kde původně los získal, a poslat jej na příslušnou zpáteční adresu. Doporučuje se vytisknout oficiální jméno a zpáteční adresu a připojit je k formuláři reklamace. Tím je zajištěno, že si výhru v případě ztráty tiketu nebude nárokovat žádná další osoba.

Jak hrát Lotto Max online
Jaké jsou šance na výhru Lotto Max?

Jaké jsou šance na výhru Lotto Max?

Zmínka o problému s hazardem může vyvolat myšlenky na hráče, který vyprázdní své bankovní účty a úspory, aby mohl hrát Lotto Max online. Ale popravdě řečeno – hraní online loterie je formou hazardu. Není však na škodu ukořistit nějaké vstupenky pro zábavu a šanci vyhrát další peníze.

Počet Kanaďanů, kteří se účastní Lotto Max a každý rok vyhrají jackpot, je extrémně nízký ve srovnání s těmi, kteří prohráli. Vzhledem k tomu, že skutečný kurz je malý, měli by hráči plánovat svůj sázkový rozpočet na základě pravděpodobnosti výhry, aby se vyhnuli překročení výdajů.

Lotto Max má sice malou šanci na výhru, ale stojí cena za potenciální cenu? Když se podíváme na šance na výhru v různých zápasech, zde jsou čísla.

Cena lístku 5 C$ ve třech výběrech

 • Hlavní jackpot: 33 294 800
 • MaxMillions 7/7: 33 294 800
 • 6/7+ Bonusové číslo: 4 756 400
 • 6/7: 113 248
 • 5/7+Bonusové číslo: 37 749
 • 5/7: 1,841
 • 4/7+Bonusové číslo: 1 105
 • 4/7: 82,9
 • 3/7+Bonusové číslo: 82,9
 • 3/7 (hra 5 $ zdarma): 8.5
 • Jakákoli cena: 7

U MaxMillions, pokud hráč neodpovídá číslům 7/7, nemůže vyhrát sekundární cenu. Pokud neexistuje žádný výherní tiket, bude hlavní jackpot převeden do následujícího slosování. V případě více výherních výběrů se celková cena rozdělí odpovídajícím způsobem. Je třeba poznamenat, že 4/7, 3/7 a 3/7+Bonus jsou součástí cenového fondu, zatímco zbytek je hrazen z fondu poolu.

Cena lístku 1 C$ ve čtyřech výběrech

Extra tiket, který stojí navíc 1 C$, se platí následovně.

 • 1/4: 6.8
 • 2/4: 141
 • 3/4: 9,906
 • 4/4: 3,764,376

Hlavní cena za Extra je 500 000 C$. Každý výherce získá celou částku i v případě více výherních čísel.

Jaké jsou šance na výhru Lotto Max?
Tipy a triky pro hraní Lotto Max

Tipy a triky pro hraní Lotto Max

Úspěch an online loterijní tiket není všechno o štěstí. Historie ukazuje, že hráči, kteří si osvojili správné strategie, mají větší šanci vyhrát jackpot Lotto Max. Několikrát se vyskytly případy, kdy si lidé odnesli domů hlavní ceny. Určité techniky jsou klíčové, pokud chce hráč zvýšit své šance na výhru.

 1. Vyhýbání se sázkám na vzory a násobky
 2. Výběr čísel se součtem 141 a 240
 3. Žádné sázení na 7 po sobě jdoucích čísel
 4. Hraje pouze jedno číslo z předchozího losování
 5. Kombinace 3/4 nebo 4/3 lichých a sudých čísel

Obecně je vhodné zakoupit více Lotto Maxtickets online s přihlédnutím k finančním možnostem. Důvodem, proč se nedoporučuje po sobě jdoucí čísla, je to, že většina vylosovaných čísel (asi 70 %) tvoří součet od 104 do 176. Stejně tak čísla ve stejných skupinách čísel nebo s podobnými posledními číslicemi nejsou dobrou volbou.

Stojí za zmínku, že každý online loterijní tiket nese stejnou pravděpodobnost výhry. I když žádná známá aplikace nedokáže předpovědět přesného vítěze, je lepší hrát s nejunikátnějšími a nejneobvyklejšími čísly.

Tipy a triky pro hraní Lotto Max