Nejlepší Loterie Finland Lotto 2022/2023

Jednou z mnoha oblíbených hazardních her ve Finsku je lotto. Hraní této loterie stojí 1 dolar a losování se vysílá živě v televizi každou sobotu ve 2210 hodin místního času. V sobotu večer si hráči mohou koupit lístky do Finska lotto online až do 2145 hodin. Po slosování je možné zakoupit vstupenky od 2230 hodin.

Použití internetové platformy k nákupu lístků do tomboly je jednoduchá možnost. Účastníci se však musí ujistit, že je kupují na spolehlivém trhu s lístky. Kromě toho existuje mnoho prodejen po celé zemi, kde si sázkaři mohou koupit vstupenky. Finské loto má výjimečně rozumné ceny, přičemž každý řádek stojí pouhých 10 SEK (0,091 $).

Nejlepší Loterie Finland Lotto 2022/2023
Jak koupit finskou loterii loterii online
Jak koupit finskou loterii loterii online

Jak koupit finskou loterii loterii online

Oficiální webové stránky Veikkaus Lotto, stejně jako jakýkoli autorizovaný obchodník po celém Finsku, může prodávat online losy. Finská národní loterie má pro hráče několik podmínek. Poskytovatel služeb zajišťuje, aby uživatelé splnili všechny požadavky pro účast v loterii online.

Finští hráči také potřebují číslo sociálního pojištění, finský bankovní účet a trvalou adresu ve Finsku a musí jim být alespoň 18 let.

Za zmínku stojí Lotto Finland otevřená hráčům z celého světa. Hráči mimo Finsko potřebují pouze dokončit krátký registrační proces u renomovaného poskytovatele loterií. Tyto služby zakoupí vstupenky jménem jednotlivce, naskenují je a pošlou e-mailem na jejich e-mailovou adresu, jakmile se zaregistrují a provedou svůj počáteční vklad.

Jak koupit finskou loterii loterii online
Historie Finska Lotto

Historie Finska Lotto

Ve Finsku začaly loterie startovat ve 40. letech 20. století. Od té doby finská vláda vynaložila značné úsilí na licencování všech her a zároveň prosazovala pravidla, jak mohou hráči plánovat a získávat odměny. V roce 1971 bylo představeno Veikkaus Lotto, jiný název pro Lotto Finland.

Přestože má více než 20 možností, tato loterie se ve Finsku stala stále populárnější, protože si více lidí uvědomilo, jak skvělá je. Formát této loterie se od začátku nezměnil, což je zajímavý aspekt. To je důsledkem odlišností od formátu další národní loterie.

Kolem září 1940 byla spuštěna první finská loterijní hra „Constant“. Finská vláda založila podnik Veikkaus v roce 1975. Tento podnik je ve vlastnictví vlády a má kanceláře ve Veikkaus ve Finsku. Finské Veikkaus Lotto je primární hrou nabízenou společností.

Poslední jackpot ve finské loterii činí celkem 14,1 milionu eur. Neuvěřitelný jackpot byl vyhrán 13. února 2016. Zajímavé je, že dva hráči měli to štěstí, že si tuto obrovskou odměnu odnesli domů. V říjnu 2012 byl vyhrán druhý největší jackpot v této loterii.

Poté výhry činily 12,2 milionu eur (12 milionů USD). V lednu 2017 byl vyhlášen třetí největší jackpot. Stálo to 9 milionů eur (9 milionů USD).

Je ve Finsku Lotto legální hrát?

Finské loto je legální. Finsko povoluje online loterie; existuje však několik omezení. Za prvé, hráči se mohou účastnit pouze loterií nabízených státem vlastněnou Veikkaus, licencovanou službou hazardních her. Je to důsledek státního monopolu na veškeré hry. Žádná zvláštní pravidla však finským hráčům nezakazují účastnit se zahraničních loterií prostřednictvím internetových platforem.

Historie Finska Lotto
Jak hrát Finsko Lotto online

Jak hrát Finsko Lotto online

Hráči si vyberou sedm čísel mezi 1 a 40, se kterými budou hrát Lotto, nebo použijí sadu čísel vytvořených náhodně. Hráči Lotto se mohou do hry zapojit i několika dalšími způsoby. Do "System and Rake" lze vložit až 18 čísel v různých kombinacích pro zvýšení výherních možností.

S výjimkou jackpotu přidá dodatečných 0,50 $ k tiketu „Plus“ a zdvojnásobí ceny, pokud se shodují s vybraným číslem.

Navíc je vylosován bonusový míček. Nevybírá si ji však hráč a používá se pouze tehdy, když hráč získá 6/7 nebo 3/7 hlavních čísel, v takovém případě jsou uděleny druhé nejvyšší a nejnižší odměny.

K dispozici je také hra Joker s jackpotem 1 milion $ se vstupním poplatkem 2 $. Při hře Joker si hráči vyberou sedm čísel mezi 0 a 9 a jackpot vyhrají shodou všech vylosovaných čísel ve stejném pořadí. Hra Lotto nemá žádný jackpot ani rollover cap a minimální jackpot je 700 000 $. S jackpotem 14,5 milionu dolarů byl rok 2018 nejvýznamnější výhrou jackpotu v Lotto.

Finské loterie je jednou z mála významných mezinárodních loterií, která se od svého vzniku nezměnila.

Jak hrát Finsko Lotto online
Jaké jsou šance na výhru ve Finském Lottu?

Jaké jsou šance na výhru ve Finském Lottu?

Vstupní poplatek Finland Lotto je udržován na rozumné úrovni. Ve srovnání se známými lotto hrami v Evropě však tyto jackpoty nejsou nijak zvlášť pozoruhodné. Nicméně šance na výhru jsou velmi příznivé a favorizují finskou loterijní hru.

Na výhru jackpotu Lotto je kurz 18 643 560 ku 1. Tyto kurzy jsou lepší než mnoho národních loterijních her, ačkoli tyto loterie mají často podobné nebo lepší kurzy, ale mnohem vyšší výplaty. S kurzem 1 ku 50 mohou hráči vyhrát ceny Lotto na sedmi různých úrovních.

Šance na shodu šest plus Bonusový míč jsou 1 ku 2 663 365, zatímco ty, které odpovídají pouze šesti číslům, jsou 1 ku 83 230. Šance na shodu 5 a 4 jsou 1 ku 681 a 1 ku 97. Pravděpodobnost získání tří bonusových míčků navíc je 1 ku 107, zatímco u Pouze plusových čísel je 1 ku 30

Možnosti výplaty pro vítěze finského loto

Hráči musí uhodnout všech sedm čísel, aby vyhráli minimální cenu, lehce přes 7,1 milionu SEK (650 000 $). Jakýkoli dealer dá hráčům zisky až 10 000 švédských korun (900 $). Následná událost je rollover, pokud nejsou žádní výherci jackpotu, což vysvětluje, proč má Lotto Finland v poslední době poměrně vysoké jackpoty.

Druhou odměnou je 5,1 milionu SEK pro hráče, kteří shodují šest čísel, zatímco ti, kteří shodují pět čísel, vyhrají 20 000 SEK. Každou sobotu se losuje. Ve srovnání s nejlepšími online loteriemi po celém světě je šance na výhru jackpotu 1 ku 15 380 000, což je vynikající.

Ve Finsku musí být výhry v loterii nárokovány do jednoho roku od data slosování. Pokud ne, cena propadne a bude věnována na charitativní účely. Do tří týdnů od data uplatnění nároku budou vyplaceny odměny v hodnotě více než 20 000 $. Finsko neuvaluje daně na výhry v loterii, které jsou rozdělovány pouze jako jednorázové platby.

Žádosti o ceny jsou přijímány po dobu jednoho roku podle výkresu. Jednotlivci, kteří plánují hrát Lotto online z jiné země, by si měli ověřit daňové předpisy své země a zjistit, zda je třeba hlásit výhry.

Jaké jsou šance na výhru ve Finském Lottu?
Tipy a triky, jak hrát Finsko Lotto

Tipy a triky, jak hrát Finsko Lotto

Nikdo by nikdy neměl hrát hazardní hru z potřeby výhry. Strach ze ztráty těžce vydělaných peněz, které používají k hazardním hrám, je důležitější pro ty, kteří to potřebují. Myšlenky mají energii, především když jsou motivovány emocemi. Strach vyvolává přesně to, čeho se člověk bojí.

Pozitivní odezvu přitahuje silná touha po cíli prodchnutá pozitivní energií, zvláště když je k dosažení tohoto cíle vynaloženo velké úsilí.

Když výběr čísel v loterii, je důležité mít relativně sudý mix lichých a sudých čísel. Méně než jedno procento případů se losují všechna sudá čísla nebo všechna lichá čísla.

Dvě liché a čtyři sudé, čtyři liché a dvě sudé nebo tři liché a tři sudé jsou nejpropracovanější kombinace. V 79 % kreseb se objeví jeden z těchto tří vzorů.

Skupinové fondy jednotlivců jsou kolektivním štěstím, když hráči vytvářejí loto. Pouhé štěstí jednoho člena může vyústit v jackpot v poolu. Hráči by si proto měli vybírat partnery moudře, aby se rozhodli, jak si koupit vstupenky na Finské Lotto.

Tipy a triky, jak hrát Finsko Lotto