Nejlepší Loterie Melate 2024

Melate je extrémně populární loterie hraná v jeho rodném Mexiku a dalšími hráči po celém světě. Loterie má dvě losování týdně, s povoleným neomezeným přetočením a zaručenými minimálními jackpoty. Existuje devět úrovní cen, přičemž nejnižší úroveň potřebuje dvě čísla, aby se shodovala s šancí 1 ku 10 na výhru. Existují také možnosti přidání dvou bonusových her, abyste měli ještě větší šance na výhru.

Melate nemá nejlepší šance na výhru, ale ceny lístků jsou levné, jeden lístek stojí 15 MXN, méně než jeden USD, pokud je zakoupen v Mexiku.

Nejlepší Loterie Melate 2024
Evelyn Thompson
ExpertEvelyn ThompsonExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kde koupit vstupenky na Melate

Vstupenky na Melate lze zakoupit v Mexiko nebo na jakékoli online loterijní stránce, kde jsou k dispozici vstupenky na tuto hru. Melate losy lze zakoupit osobně u více než 9 000 agentur Pronostics po celém Mexiku nebo na jejich webových stránkách a také na jiných online loterijních stránkách.

Hráči si musí koupit vstupenky před hodinovou uzávěrkou, pokud nakupují v Mexiku, což znamená před 20:15. Ostatní hráči mimo Mexiko, kteří hrají Melate online, se budou muset ujistit, že mají několik hodin před touto dobou, aby dali agentům čas. fyzicky jít a koupit si vstupenky.

Je snadné vědět, jak koupit tiket loterie Melate online. Jednoduše si vyberte online loterijní stránku, která nabízí losy Melate, zaregistrujte si u nich účet, přidělejte prostředky na účet, vyberte šest čísel a pak počkejte na kontrolu losování.

Historie Melate

Mexiko má dlouhou historii hry loterijního typu. První národní loterii v Mexiku založil španělský král Carlos III na konci osmnáctého století. V této době to hrála hlavně vyšší třída Mexika. Vzhledem k jeho popularitě bylo založeno mnohem více tomboly a loterií, protože to byl dobrý prostředek ke zvýšení příjmů pro stát. Loterie také hrály klíčovou roli při získávání finančních prostředků pro válku za nezávislost, což mělo za následek rozšíření popularity hry zejména mezi vojáky.

V roce 1920 byla dříve jmenovaná mexická národní loterie změněna na Loteria Nacional para la asistencia Publica neboli Národní loterie za veřejnou pomoc. Poté byl Melate představen vládou řízenou Pronosticos v roce 1984. Původně směli tuto loterii hrát pouze občané Mexika, ale to se změnilo v roce 2008, kdy Pronosticos zpřístupnil loterijní losy online a další online loterijní stránky začal hru nabízet.

Původní hra Melate měla míčový bazén 39 čísel, který byl později změněn na 56 čísel. Další dvě hry byly přidány do Melate, Revancha a Revanchita, v roce 1997 a 2010, aby poskytly více příležitostí k výhře při použití stejných čísel Melate.

Je melát legální?

Melate je zcela legální, ale mexickým občanům musí být alespoň 21 let, aby mohli hrát na zemi nebo online. Pokud hráči hrají prostřednictvím webových stránek loterijních agentů, musí zkontrolovat minimální věk potřebný ke hře v zemi, kde je webová stránka založena. Pokud mají zástupci třetích stran řádnou licenci, pak je pro ně legální prodávat losy, protože kupují losy jménem zákazníka, na rozdíl od prodeje na losy, které si zakoupili.

Jak hrát Melate

Melate loterie se losuje dvakrát týdně, ve středu a neděli ve 21:15 v Mexico City, přičemž jeden tiket stojí 15 MXN, což je méně než jeden USD. Losuje se celkem sedm míčků, šest normálních nebo přirozených míčků a jeden další míč. Pokud hráč uhodne všech šest normálních čísel, vyhrál jackpot.

Dodatečný míček se používá k určení některé z dalších osmi úrovní cen. Jackpoty mohou dosahovat poměrně vysokých částek, protože jsou povoleny rollovery a pro jackpot, který má minimální výplatu 30 milionů MXN, není stanoven žádný strop.

Melate je velmi snadná hra, stejně jako mnoho jiných loterií na světě. Hráči Melate si stačí vybrat šest čísel z čísel 1-56. Zvolená čísla mohou být vlastní volbou hráče nebo náhodně generovaná webem.

Je zde také možnost zahrát si dvě bonusové hry Revancha a Revanchita se stále stejnými šesti původně vybranými čísly. V těchto dvou hrách se losuje více míčků a může skončit s minimálním jackpotem 20 milionů MXN za splnění všech šesti čísel a také s více úrovněmi cen.

Jaké jsou šance na výhru Melate?

Vzhledem k poměrně široké škále čísel je šance na výhru jackpotu Melate poměrně vysoká. Nejedná se o nejhorší kurzy na světě a docela dobře se srovnávají s řadou mezinárodních loterií. Některé nebo tyto loterie nabízejí vyšší jackpoty, ale také ceny jejich tiketů jsou vyšší. Krása loterie Melate je v jejích levných tiketech a mnoha různých výherních úrovních, které nabízí, stejně jako v garantovaném minimálním jackpotu, který se může neomezeně opakovat.

Těchto devět úrovní nabízí mnoho způsobů, jak vyhrát tisíce cen v každém losování. Šance klesají, jak se úrovně cen snižují, dokud nedosáhne šance jedna ku deseti, že se vyrovnají dvěma číslům. Celková šance na výhru je jedna ku patnácti. Sedmý míč nebo další míč dává příležitost vyhrát na čtyřech úrovních cenové úrovně.

Možnosti výplaty, pokud hru vyhrajete

Výhry v loterii v Mexiku jsou zdaněny sazbou 7 %, zatímco některé dodatečné daně mohou platit mezinárodní hráči v jejich vlastních zemích. Ceny je třeba uplatnit do 60 kalendářních dnů ode dne následujícího po vítězném slosování. Všechny ceny jsou vypláceny jako jednorázové platby bez možnosti anuit. Mexičtí hráči si mohou vyzvednout jakoukoli cenu u mnoha agentur Pronosticos nebo ve svém sídle v Mexico City nebo přímo na webových stránkách.

Online hráči hrající mimo Mexiko obdrží své výhry přímo na svůj účet na stránce. U některých se však doba liší místo od místa Platby uvolnění trvá až několik dní. Některé stránky mohou vyžadovat, aby hráči ověřili své ID a domovskou adresu, ale jakmile to uděláte, nebude to v budoucnu znovu vyžadováno. Hráči by si také měli přečíst Ts a Cs webu, protože někteří budou z velkých cen účtovat provizi.

Tipy a triky, jak hrát Melate

I když všechny loterie generují náhodná čísla, lze statistiky použít ke snaze zlepšit šanci hráče na výhru. Statistiky z předchozích her ukazují, že hráč musí zajistit rovnováhu lichých a sudých čísel, protože je nepravděpodobné, že všechna vylosovaná čísla budou lichá nebo sudá.

S největší pravděpodobností se bude jednat o kombinaci 2/4, 4/2 nebo 3/3, protože k nim dochází ve více než 80 % případů. Výherní čísla se také s největší pravděpodobností vyskytují v celém rozsahu čísel, přičemž vysoká a nízká čísla jsou pravděpodobnější ve stejných kombinacích jako výše pro lichá a sudá čísla.

Může se také ukázat, že určitá rozpětí čísel (např. teenageři, dvacátníci atd.) nebyla v minulých výherních číslech vylosována, což znamená, že pokud je hráč vynechá ze svého mixu, může mít větší šanci.

Další strategií je sečíst všechna čísla, která si hráč pro hru zvolil, a pokusit se zajistit, aby jejich součet byl mezi 131 a 211, protože 70 % všech výher jackpotů Melate spadá do tohoto rozmezí. Existují i jiné strategie, ale na konci dne je loterie stále hazardní hrou.

About the author
Evelyn Thompson
Evelyn Thompson
About

Evelyn Thompson nebo „Lucky Evie“, jak je známá v LottoRanker, kombinuje své britské analytické myšlení s vášní pro čísla, aby čtenářům přinesla ty nejlepší loterijní strategie. Z okouzlujících ulic Londýna prochází loterijní data a zajišťuje, aby hráči měli vše, co potřebují k informovanému rozhodování.

Send email
More posts by Evelyn Thompson