Nejlepší Loterie Mega Sena 2023

Mega-Sena je hodnocena jako největší loterie v Brazílii. Kasino funguje více než dvě desetiletí pod vedením Caixa Economica Federal Bank. Přestože loterie sídlí v Brazílii, umožňuje hráčům z celého světa zkusit své štěstí. To je možné prostřednictvím nákupu losů online. Loterie přitahuje mnoho sázkařů, a to z dobrých důvodů, jak bude zdůrazněno v tomto článku.

Nejlepší Loterie Mega Sena 2023
Historie Mega-Sena
Historie Mega-Sena

Historie Mega-Sena

Mega-Sena byla založena již v březnu 1996 federální bankou Caixa Economica, která loterii provozuje dodnes. To se stalo docela populární v Brazílii hned od svého uvedení na trh a nadále rychle rostlo v popularitě. Asi o deset let později si již získal popularitu na mezinárodním trhu.

Operace a hratelnost loterie zůstaly v průběhu let relativně stejné. Jediným rozdílem byla úprava zařízení používaného pro losování, aby měly modernější vzhled, aniž by to ovlivnilo integritu losování. Mega-Sena stále roste dodnes.

Historie Mega-Sena
Kde koupit vstupenky na Mega-Sena

Kde koupit vstupenky na Mega-Sena

Mega-Sena bohužel neprodává své vstupenky přímo sázkařům online. Společnost prodává vstupenky pouze v mnoha maloobchodních prodejnách po celé Brazílii. Vstupenky Mega-Sena jsou k dispozici online na různých webových stránkách specializovaných na prodej losů. Takové webové stránky mají obvykle místní zástupce, kde se loterie hraje v místní zemi.

Zástupci provádějí nákupy online loterijní lístky jménem sázkaře. Háček je v tom, že provozovatelé stránek si za službu obvykle účtují malý poplatek. Pro šanci zúčastnit se loterie, která nabízí až miliony dolarů, není cena účtovaná za nákup tiketu pro většinu sázkařů obvykle příliš důležitá.

Hráči musí při hledání webu, který prodává vstupenky na Mega-Sena, udělat svou pečlivost, aby nebyli podvedeni. Podvodníci prodávají četné weby jako nejlepší pro nabízení služeb prodeje vstupenek. To může být docela atraktivní pro nové sázkaře, kteří chtějí poprvé koupit vstupenky na Mega-Sena, a vést je ke ztrátě peněz. Hráči by si měli vybrat online platformy pro prodej vstupenek s dobrou pověstí, kterým sázkaři po celém světě důvěřují.

Kde koupit vstupenky na Mega-Sena
Je Mega-Sena legální?

Je Mega-Sena legální?

Loterie Mega-Sena funguje legálně v souladu se všemi brazilskými zákony a předpisy o hazardních hrách. Společnost, která za tím stojí, Caixa Economica Federal Bank, má všechny příslušné licence a certifikace pro provozování loterie podle zákonů země. Podrobnosti o licencování a regulaci jsou jasně uvedeny na oficiálních stránkách loterie. Loterie je regulována brazilským regulačním úřadem pro hazardní hry, aby bylo zajištěno dodržování všech zákonů a předpisů.

Mega-Sena je také na trhu dostatečně dlouho, aniž by proti nim byly podniknuty právní kroky na základě zákonnosti operátora. To je jasný důkaz, že loterie funguje legálně.

Je Mega-Sena legální?
Jak hrát Mega-Sena online?

Jak hrát Mega-Sena online?

Aby se hráči mohli zúčastnit loterie, musí si zakoupit vstupenky do Mega-Sena. Pro začátek si hráči musí vybrat šest čísel z celkového počtu 60 čísel. Výběr lze provést ručně nebo pomocí nástroje Rychlý výběr, který provede výběr náhodně a automaticky. Sázkaři by měli vybrat každé číslo pouze jednou. S nástrojem Rychlý výběr si hráči musí nejprve zvolit počet tiketů, které hodlají zakoupit. To může být 1, 3, 5, 10 nebo 15 vstupenek na nákup.

Po výběru šťastných čísel si hráči mohou vybrat počet slosování, do kterého chtějí se stejnými tikety vstoupit. Čím více bude losování, tím více budou vstupenky stát. Technicky, výběr více remíz také zvyšuje šance hráčů na výhru.

Mega-Sena také nabízí 5% slevu z ceny vstupenky pro sázkaře, kteří vyberou 20 slosování. Sázkaři pak mohou kliknout na možnost pokladny a zaplatit za vstupenky. Obvykle existují různé možnosti platby k dispozici, což umožňuje sázkařům vybrat si pro ně nejvhodnější.

Jakmile si hráči zakoupí vstupenky, nemohou svůj výběr žádným způsobem změnit. Dalším krokem je počkat na losování a zkontrolovat, zda některý z tiketů má čísla odpovídající těm ze losování. Shodná čísla vedou k výhrám. Čím více se čísla shodují, tím větší je vyhraná částka. Výsledky losování se obvykle zasílají e-mailem všem sázkařům, kteří si zakoupí tikety online, což je užitečné pro ty, kteří nemohou losování sledovat.

Jak hrát Mega-Sena online?
Mega-Sena vítězný kurz

Mega-Sena vítězný kurz

Mega-Sena má relativně dobré výherní šance ve srovnání s mnoha jinými loteriemi hranými online. Nabízí tři úrovně cen pro začátečníky, což dává sázkařům velmi dobré šance něco vyhrát. První úroveň cen, zvaná Sena, má výherní kurz 1 ku 50 063 860. Cena je udělena hráčům, kteří se shodují se všemi šesti čísly a mají procento prize poolu 35 %.

Druhá úroveň cen se nazývá Quina a má vítězný kurz 1 ku 154 518. Hráči musí uhodnout pět čísel, aby se dostali do tohoto cenového fondu. Quina má 19% podíl na prize poolu. Quadra je třetí cenová úroveň s kurzem 1 ku 2 332. Má také procento prize poolu 19%. Zbývající procento z výherního fondu se používá k financování loterie a různých dalších losování.

Mega-Sena vítězný kurz
Výše ceny

Výše ceny

Mega-Sena nabízí minimální jackpot přibližně 1 milion €. Pokud nikdo nevyhraje částku jackpotu, jackpot se přesune do dalšího slosování. To znamená, že jackpot se neustále zvyšuje, dokud jej nevyhraje šťastný sázkař. Neexistuje žádné omezení, jak moc může květináč vyrůst.

Pokud jackpot vyhraje více než jeden hráč, hráči si částku rozdělí rovným dílem. Nejnižší částka, kterou mohou sázkaři vyhrát, je obvykle asi 120krát vyšší než cena tiketu. Díky výši výher je loterie Mega-Sena poměrně atraktivní pro většinu sázkařů, včetně začátečníků.

Něco, co je třeba poznamenat, je to loterijní syndikáty obvykle ovlivňují výherní kurzy v loterii. Lotový syndikát zvyšuje počet zakoupených tiketů, čímž zlepšuje výherní šance. Například šance na výhru 1 ku 50 063 860 jackpotu v loterii Mega-Sena se zlepší na 1 ku 50 068,86 pro syndikát, který zakoupí 1 000 tiketů. Syndikáty však obvykle sdílejí ceny mezi všechny členy, čímž snižují částku, kterou může vyhrát každý jednotlivec.

Výše ceny
Tipy a triky, jak hrát Mega-Sena

Tipy a triky, jak hrát Mega-Sena

  • K výběru čísel použijte vzorec: V loterii Mega-Sena neexistuje způsob, jak předpovědět správná čísla. Nicméně sázkaři by měli stále vymyslet vzorec nebo strategii, která dobře funguje pro výběr čísel. To platí zejména při nákupu mnoha vstupenek. Vzorec by měl zajistit, že vybraná čísla jsou dostatečně rozprostřena, aby poskytla nejvyšší šance na výhru v jakékoli úrovni cen.
  • Nákup co největšího počtu vstupenek: Dalším tajemstvím je zakoupit co nejvíce tiketů na losování. Čím více vstupenek zakoupíte, tím vyšší jsou šance hráče na výhru. Tento tip má však nevýhodu. Hodnota všech výher někdy nemusí kompenzovat peníze vynaložené na nákup tiketů.
  • Výběr neobvyklých čísel: Sázkaři Mega-Sena volí určitá čísla častěji. Výběr čísel které se vybírají jen zřídka, je skvělý nápad. To snižuje šance na sdílení cen v případě výhry. Také to žádným způsobem neovlivňuje šance na výhru, protože všechna čísla mají stejnou pravděpodobnost losování.
Tipy a triky, jak hrát Mega-Sena