Nejlepší Loterie France Keno 2024

France Keno, kterou provozuje soukromá společnost La Francaise des Jeux Group (FDJ), je loterijní hra, která umožňuje hráčům vybrat si mezi 2 a 10 čísly z fondu 1 až 70. Hra se losuje dvakrát denně, sedmkrát denně. dní v týdnu a má maximální jackpot dva miliony eur. Tuto hru však mohou hrát pouze hráči, kteří jsou obyvateli Francie nebo zemi navštěvují.

Aby se hráči mohli zúčastnit, musí se rozhodnout o výši sázky, kterou chtějí podat, která se může pohybovat od jednoho do deseti eur. Mají také možnost přidat multiplikátor nebo hru Joker+, pokud chtějí. Hráči si mohou zakoupit vstupenky od licencovaných prodejců FDJ, na webu Francaise des Jeux nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Nejlepší Loterie France Keno 2024
Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Co je francouzské Keno?

France Keno je oblíbená loterijní hra ve Francii, známá pro svou flexibilitu a pravidelné losování. Funguje ve formátu, kdy hráči vybírají čísla ze stanoveného rozsahu, obvykle mezi 1 a 70 nebo 1 a 80. V každém losování je náhodně vybrán určitý počet výherních čísel. Počet zvolených čísel a počet výherních čísel se může lišit a nabízí různé způsoby, jak hrát a vyhrávat.

Jedinečným aspektem France Keno jsou jeho časté losování, které se často konají dvakrát denně. To zvyšuje šance hráčů zúčastnit se a vyhrát. Výše výher v Keno závisí na tom, kolik čísel hráč vybere a shoduje se a na částce, kterou se rozhodne vsadit. Čím více čísel se shoduje, tím větší je výhra. Kromě toho se hráči mohou rozhodnout znásobit své výhry prostřednictvím funkce zvané „Multiplikátor“, která, pokud je vybrána, zvyšuje cenu tiketu, ale může výrazně zvýšit finanční odměnu.

France Keno oslovuje širokou škálu hráčů díky svým jednoduchým pravidlům a flexibilitě, kterou nabízí, pokud jde o výši sázek a výběr čísel. Je přístupný na různých místech ve Francii a online, takže je pro nadšence pohodlné hrát pravidelně. Stejně jako u všech forem hazardních her musí hráči hrát zodpovědně a mít na paměti, že šance na výhru velkých částek jsou relativně nízké a primárním cílem by měla být zábava spíše než finanční zisk.

Kde koupit vstupenky na Keno (francouzsky)?

Chcete-li koupit vstupenky na Keno ve Francii, máte několik možností:

  • Místní autorizovaní prodejci: Po celé Francii existuje mnoho autorizovaných maloobchodních prodejen, jako jsou trafiky, novinové stánky a některé supermarkety, kde si můžete zakoupit vstupenky na Keno. Tato místa často zobrazují oficiální logo loterie, takže je lze snadno identifikovat.
  • Online prostřednictvím oficiálních webových stránek loterie: Francouzská národní loterie, která provozuje Keno, nabízí online platformu, kde si můžete koupit vstupenky. Chcete-li používat tuto službu, obvykle si musíte zaregistrovat účet a možná budete muset být rezidentem Francie nebo v dané zemi, abyste mohli přistupovat na stránky a nakupovat.
  • Mobilní aplikace: Některé oficiální loterijní aplikace vám to umožňují kupte si vstupenky na Keno přímo ze svého smartphonu nebo tabletu. Tyto aplikace jsou obvykle dostupné pro zařízení iOS i Android a lze je stáhnout z příslušných obchodů s aplikacemi.
  • Prodejní automaty na lístky do loterie: V některých oblastech můžete najít automatické prodejní automaty, které prodávají lístky na Keno. Tyto stroje se obvykle nacházejí v oblastech s vysokým provozem, jako jsou nákupní centra nebo dopravní uzly.

Při nákupu vstupenek Keno, ať už osobně nebo online, se ujistěte, že nakupujete z důvěryhodného a autorizovaného zdroje. Pro spolehlivé informace a doporučení na kde si koupit vstupenky, můžete navštívit platformy jako LottoRanker. Je také důležité dodržovat místní zákony týkající se věkových omezení a předpisů o hazardních hrách. Pokud nejste ve Francii, zkontrolujte, zda je francouzské Keno dostupné mezinárodním hráčům prostřednictvím online loterijních služeb, ale vždy si ověřte legitimitu a právní status těchto služeb ve vaší jurisdikci.

Historie francouzského Keno

Říká se, že Keno, loterie a bingo všechny pocházejí z Číny před více než 2000 lety. První loterii ve Francii povolil František I. v roce 1539 výměnou za roční poplatek. Loterie se po následující staletí střídaly mezi legálními a nelegálními stavy. Loterie a hry typu loterie byly konečně legální v roce 1933 ve Francii a jsou povoleny dodnes.

Keno (FR) se poprvé hrálo v roce 1993 a zpočátku se hrálo pouze jednou týdně ve čtvrtek. O dva roky později bylo přidáno další losování, které se bude konat v úterý, takže se bude losovat jednou za dva týdny. Následující rok v roce 1996 se začalo losovat každý den v týdnu.

V roce 2003 byl přidán Keno Soir, aby byly dvě losování denně. Hra se stala známou jako Keno Lifetime Winner v roce 2013. Některé z původních multiplikátorů byly vyřazeny a zůstaly tři; x2, x3 a x5. Hráči ve Francii mohou hrát Keno a další online loterie legálně od roku 2009.

Je Keno (FR) legální?

Loterie, včetně Keno, jsou ve Francii legální jak ve Francii, tak offline a jsou licencovány a regulovány francouzskou vládou. Aby hráči mohli hrát, musí být starší 18 let a bude vyžadován doklad o věku. Loterie jsou ve Francii legální od roku 1933 a online hazardní hry jsou legální od roku 2009 díky zákonu o hrách (2010-476).

Keno (FR) však mohou hrát pouze hráči ve Francii, ať už jsou to francouzští občané nebo návštěvníci. Kromě toho mohou hrát online pouze francouzští občané, protože registrace francouzských operátorů je nezákonná hráči z jiných zemívčetně EU.

Jak hrát Keno

Hráči se rozhodnou, kolik čísel mezi dvěma a 10 si chtějí vybrat z fondu od jedné do 70. Poté si musí vybrat výši sázky z jednoho, dvou, tří, pěti nebo 10 eur. Je zde také možnost vybrat si násobitel, který zdvojnásobí vsazenou částku k vyplacení (například sázka jedno euro + násobitel = dvě eura).

I když je původní sázka zdvojnásobena pomocí multiplikátoru, skutečná výhra může být vynásobena třemi nebo pěti, pokud jsou vybrány. Čím více shodných čísel a čím vyšší sázka, tím vyšší bude výhra.

Když jsou koule taženy, vybere se 20 kuliček, po kterých následuje násobitel, který může být x2, x3 nebo x5. Hráči se musí ujistit, že si zakoupili vstupenky alespoň hodinu před losováním, což je 13:00 v poledne a 20:00 pro večerní losování. Hráči s fyzickými vstupenkami si musí uchovat účtenky na bezpečném místě, protože budou muset vyzvednout jakoukoli cenu.

Joker+

Ve vedlejší hře lze k tiketu Keno přidat Joker+ za jedno nebo dvě eura navíc podle zvolené sázky. Hráči si čísla nevybírají sami, protože je automaticky generuje Flash systém, když hráči ověřují hru. Chcete-li vyhrát, hráči musí uhodnout všech sedm číslic v pořadí, ve kterém jsou vylosováni, aby vyhráli 500 000 eur.

Rozvrh losování Francie Keno

France Keno nabízí pravidelné losování po celý týden a poskytuje hráčům mnoho příležitostí vyzkoušet své štěstí. Přesný harmonogram losování se může lišit v závislosti na platformě nebo poskytovateli, kterého si vyberete. Většina platforem však nabízí losování každých pár minut, což nabízí rychlý a vzrušující herní zážitek.

Když porozumíte rozvrhu losování, můžete si naplánovat hru a zajistit, že nikdy nepromeškáte šanci zúčastnit se vzrušení z France Keno.

Francie Keno vítězné kurzy

Francouzské Keno je jedním z nich nejlepší online loterie kvůli jeho příznivému kurzu. Maximální jackpot pro shodu čísel 10/10 se sázkou 10 eur bez multiplikátoru jsou dva miliony eur. Pravděpodobnost, že se to stane, je 1 ku 2 147 181.

Šance na výhru se liší podle počtu čísel vybraných hráčem a podle toho, kolik z nich jsou zásahy. Výhry lze zvýšit vsazením větších sázek a aktivací multiplikátoru.

Pravděpodobnost shody 2/2 čísel je 1 ku 13, zatímco pravděpodobnost shody 4/4 čísel je 1 ku 189. Správná shoda 8/8 čísel má pravděpodobnost 1 ku 74 941, což znamená výhru 8 000 eur za sázka 1 euro.

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Keno

Všechny ceny je třeba uplatnit do dvou měsíců od data slosování. Jakákoli cena přesahující 2 000 eur bude vyžadovat, aby hráč předložil doklady totožnosti, aby mohl výhru uplatnit. Pokud se hráčům poštěstí správně spárovat čísla 9/9 nebo 10/10, mají možnost pobírat jednorázovou částku nebo doživotní renty.

Hráči, kteří hráli u prodejce FDJ, budou muset jít do platebního centra La Francais des Jeux a ti, kteří hráli online, obdrží e-mail s podrobnostmi o dalším postupu. The možnosti výplaty se liší podle způsobu, jakým byla hra hrána.

Pokud se hraje s prodejcem

Výhry ve výši 300 eur nebo méně lze požadovat u kteréhokoli prodejce FDJ, ale výhry nad tuto částku budou vyžadovat, aby hráč zašel do platebního centra La Francaise des Jeux. Ceny od 300 do 30 000 eur lze vyplatit přímo na bankovní účet hráče bankovním převodem na některém z POS.

Při hraní online nebo prostřednictvím mobilní aplikace

Výhry ve výši 2 000 eur nebo méně budou automaticky připsány na hráčský účet. Výhry nad tuto částku budou vyžadovat předložení dokladů totožnosti před převodem přímo na bankovní účet hráče.

Tipy a triky ke hře Keno France

Keno, jako další loterijní hry, je hazardní hra, ale někteří hráči mohou chtít zkusit vyvinout specifické strategie založené na statistikách hry. Například velká část (asi třetina až polovina) vylosovaných čísel se opakuje z poslední hry nebo hry před ní.

Tato horká čísla je proto rozumné hrát, ale možná ne, pokud byla tažena tři předchozí po sobě jdoucí časy. Načasování, kdy hrát konkrétní čísla, by také mohlo být ziskovou strategií. Hráči mohou najít statistiky Keno (FR) na webu FDJ, které jim pomohou identifikovat horká a studená čísla.

Číselné strategie

Někteří hráči se rádi rozhodnou hrát studená čísla, což jsou čísla, která se nevybírají příliš často. Hraní těchto čísel by mohlo být výhodné jednoduše proto, že jsou po splatnosti na losování. Je také statistickou pravdou, že ne všechna čísla budou sudá nebo všechna lichá, ale směs obou.

Výhry jsou proto pravděpodobnější, pokud hráč zvolí rovnováhu lichých a sudých čísel. Totéž platí pro nízká nebo vysoká čísla. To znamená, že hráči mohou mít větší výhodu, pokud hrají vyrovnanou kombinaci nízkých a vysokých čísel.

About the author
Isabella Garcia
Isabella GarciaAreas of Expertise:
Loterie
About

Isabella Garcia, která je na LottoRanker s láskou známá jako 'Lucky Lotti', kombinuje svůj jihoamerický vkus s hlubokými zkušenostmi v globálních loteriích. Ze sluncem zalitých pláží Ria Isabella dekóduje spletitost loterií a přináší hráčům ty nejlepší tipy a triky.

Send email
More posts by Isabella Garcia

Faq

Vše, co potřebujete vědět o kasinech

Co je francouzské Keno?

French Keno je oblíbená loterijní hra dostupná ve Francii. Vyznačuje se flexibilní hratelností a častým losováním, obvykle dvakrát denně. Hráči vybírají čísla ze stanoveného rozsahu, obvykle mezi 1 a 70 nebo 1 a 80, a poté losování určí výherní čísla. Přitažlivost hry spočívá v jejích přímých pravidlech a svobodě, kterou nabízí v množství sázek a volbě čísel.

Kde si mohu koupit vstupenky na francouzské Keno?

Francouzské losy Keno si můžete zakoupit u místních autorizovaných prodejců, jako jsou trafiky a novinové stánky ve Francii, prostřednictvím oficiálních webových stránek loterie, prostřednictvím mobilních aplikací pro zařízení iOS a Android nebo v automatech na losy v nákupních centrech a dalších oblastech s vysokou návštěvností. Vždy se ujistěte, že nakupujete z důvěryhodných zdrojů.

Mohu hrát francouzské Keno online?

Ano, francouzské Keno můžete hrát online. Oficiální web francouzské národní loterie nabízí online platformu pro nákup vstupenek. Pro přístup na stránky a nákup vstupenek však možná budete muset mít bydliště ve Francii nebo v dané zemi.

Jaké jsou šance na výhru francouzského Keno?

Šance na výhru ve francouzském Keno se liší podle toho, kolik čísel si vyberete a shodujete. Například pravděpodobnost shody 2 ze 2 vybraných čísel je 1 ku 13, zatímco pravděpodobnost shody 8 z 8 je 1 ku 74 941. Hra je známá svými výhodnými kurzy ve srovnání s jinými loteriemi.

Existují nějaké další hry ve francouzském Keno?

Ano, existuje další hra s názvem Joker+, kterou lze za příplatek přidat k tiketu Keno. V Joker+ se čísla generují automaticky a shoda všech sedmi číslic ve vylosovaném pořadí vám může vyhrát až 500 000 eur.

Jaký je maximální jackpot ve francouzském Keno?

Maximální jackpot ve francouzském Keno pro shodu 10 z 10 čísel se sázkou 10 eur (bez multiplikátoru) je dva miliony eur. Částka se může lišit v závislosti na počtu shodných čísel a výši sázky.

Jak funguje možnost multiplikátoru ve francouzském Keno?

Možnost multiplikátoru ve francouzském Keno umožňuje hráčům zvýšit své potenciální výhry. Když je vybrán, zdvojnásobí cenu tiketu, ale může znásobit výhru 2, 3 nebo 5krát, v závislosti na vylosovaném multiplikátoru.

Je francouzské Keno legální?

Ano, francouzské Keno je legální. Je licencován a regulován francouzskou vládou. Aby mohli hráči hrát, musí být starší 18 let a online hazardní hry jsou ve Francii legální od roku 2009.

Jak mohu získat výhry z francouzského Keno?

Výhry je třeba uplatnit do dvou měsíců od data slosování. U částek nad 2000 eur jsou vyžadovány doklady totožnosti. Ceny lze vyzvednout u prodejců FDJ za menší částky nebo v platebních centrech La Francaise des Jeux za větší výhry. Online hráči obdrží pokyny e-mailem.

Existují nějaké strategie pro hraní francouzského Keno?

Zatímco Keno je hazardní hra, někteří hráči se dívají na herní statistiky, aby si vybrali „horká“ nebo „studená“ čísla. „Horká“ čísla byla nedávno losována, zatímco „studená“ ne. Vyvážení vašeho výběru mezi lichými a sudými čísly nebo nízkými a vysokými čísly může také zvýšit vaše šance. Neexistuje však žádná zaručená strategie, jak vyhrát.