Nejlepší Loterie Bingo 5 2024

Bingo 5 je oblíbená zábava mezi japonskými sázkaři. Na rozdíl od nejlepších online loterií v jiných zemích zde však není příliš populární, protože patřil mezi formy hazardu, které byly až donedávna zakázány. Ale celkově vzato, popularita online loterijních her rychle nabývá na popředí a Bingo 5 se dostává do popředí zájmu.

Co je Bingo 5? Bingo 5 je v podstatě osmimístná loterie. I když název napovídá, že jde o „5“, nemusí to nutně znamenat, že si hráči mohou vybrat sadu pěti čísel. Místo toho má každý tiket devět polí se sadou pěti čísel v pořadí. Sázkaři si musí vybrat číslo z každého pole, kromě toho uprostřed označeného „Free“

Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Kde koupit vstupenky na Bingo 5

S rostoucím zájmem o hru není divu, že sázkaři mají obavy i z možností nákupu vstupenek. Stejně jako většina dnešních online loterií nabízí Bingo dvě hlavní možnosti nákupu tiketů – online a loterijní přepážky.

Loterijní žetony, pro začátek, jsou synonymem pro hru Bingo 5. Sázkaři musí navštívit pouze kamennou loterijní přepážku a zakoupit si tiket nebo známku.

Odklon od konvenčních nákupů vstupenek je nyní pro hráče možné nakupovat online losy z oficiálních stránek loterie. Pro online nákupy se hráči musí zaregistrovat na oficiálních stránkách a uvést své osobní a platební údaje.

Historie binga 5

Zatímco Japonsko je známé mnoha věcmi, technologiemi, starověkými kulturami a kuchyní, o nich toho moc není loterijní hry. V zákulisí však Japonci hráli loterijní hry již několik století.

V minulosti byly loterie provozovány náboženskými zařízeními a vítězové dostávali amulety představující bohatství a štěstí. Rychlý posun vpřed, současní loterijní hráči dostávají širokou škálu cen. Zde je stručná historie loterie Bingo 5 (JP).

Bingo 5 je relativně nová hra mezi Japonci. Tato týdenní loterie, která pořádá své loterie každou středu, byla vydána 3. dubna 2017. Tuto loterii provozuje finanční skupina Mizuho, která také zobrazuje oficiální výsledky loterie.

Pokud jde o minulé vítěze hry a výši výher, organizátoři ani Mizuho nenabízejí oficiální záznamy na svých webových stránkách mizuhobank.co.jp.

Co se týče hratelnosti Bingo 5, v průběhu let nedošlo k žádným významným změnám – vyberte si jedno číslo v osmi polích každé hry a počkejte na losování. Zatímco v minulosti si hráči museli kupovat vstupenky ve fyzických obchodech, moderním hráčům byla poskytnuta flexibilita a pohodlí online hry.

Je Bingo 5 legální hrát?

Zákonnost hry Bingo 5 je mezi hazardními hráči obvykle běžným problémem. Tato obava často pramení ze skutečnosti, že většina forem hazardních her je v Japonsku již mnoho let postavena mimo zákon. Jako výsledek, sportovní sázení a loterie byly v podstatě hlavní možnosti, které měli sázkaři v minulosti k dispozici.

Bingo 5 je ve své základní podobě kategorizováno jako loterie. Bingo 5 jako takové přímo spadá do seznamu legálně povolených forem hazardních her. Japonští hráči by se tak při hraní této hry neměli ničeho obávat. Navíc skutečnost, že je spojena s finanční skupinou Mizuho, dále podtrhuje její zákonnost.

Jak hrát Bingo 5

Hraní Binga 5 by mělo být snadné i pro začínající hráče. Hraní hry však může být občas matoucí. Aby hráči pochopili, jak hrát tuto „snadno hratelnou“ loterii, musí vědět, jak hra funguje.

Bingo 5 využívá devět čtverců, osm s čísly a jeden volný. Devět čtverců je obsaženo ve třech řadách a třech sloupcích, které tvoří větší čtverec zapouzdřující menší očíslované čtverce.

Centrální čtverec není očíslován (FREE), zatímco ostatní čtverce obsahují pět po sobě jdoucích čísel v pořadí. Každý držitel online loterijního tiketu jako takový sní o tom, že vybere čísla, která tvoří co nejvíce řádků.

Bingo 5 metoda/pravidla

Z devíti polí je cílem hráče správně předpovědět, vyjádřené pomocí čar. Hra má celkem 8 řádků, tři vertikální, tři horizontální a dvě úhlopříčky. Pokud se číslo přihlášky hráče shoduje s číslem loterie, včetně volného políčka ve středu, vyhrává první cenu. To znamená, že zde je nástin některých možných scénářů vítězství:

 • Osm řádků odpovídajících pro kvalifikaci do první úrovně (jackpot)
 • Šest shodných řádků se kvalifikuje do druhé úrovně cen
 • Pět řádků odpovídajících pro kvalifikaci do třetí úrovně cen
 • Čtyři řádky odpovídaly čtvrté úrovni cen
 • Tři řádky odpovídající horizontálně se kvalifikují do páté úrovně cen
 • Dva řádky se shodují, aby se kvalifikovaly do šesté úrovně cen
 • Jeden řádek odpovídal, aby se kvalifikoval do sedmé úrovně cen

Jaké jsou šance na výhru Bingo 5?

Každý hráč, který chce hrát Bingo 5, by se nepochybně zajímal o šance na výhru. Většina hráčů je vtažena do loterií s působivými kurzy, ale to žádným způsobem neovlivňuje jejich šance na výhru. Vyhrát Bingo 5 je především otázkou štěstí.

Hráči zaměstnávají různé strategie naklonit misky vah ve svůj prospěch. Někteří si mohou vybrat často vybíraná čísla, zatímco jiní se rozhodnou pro funkci rychlého výběru (QP). Ať tak či onak, použití rychlého výběru nebo ručního výběru nemění pravděpodobnosti. To znamená, že zde je pravděpodobnost výhry v loterii Bingo 5:

 • První cena (8 řádků) – 1/390 625
 • Druhá cena (6 řádků) – 1/24 414
 • Třetí cena (5 řádků) – 1/8 138
 • Čtvrtá cena (4 řádky) – 1/2 035
 • Pátá cena (3 řádky) -1/313
 • Šestá cena (2 řádky) – 1/59
 • Sedmá cena – (1 řádek) 1/7

Zatímco pravděpodobnosti jsou v podstatě konstantní, peněžní odměny pro příslušné úrovně se často liší v závislosti na počtu vítězů. Například menšímu počtu výherců by se výše výhry mohla upravit směrem nahoru, zatímco více výherců výhru snížilo.

Možnosti výplaty, pokud vyhrajete Bingo 5

Možnosti výplat dostupné pro každého sázkaře, který má tiket Bingo 5, zahrnují:

 • První cena – 5 556 200 JPY
 • Druhá cena – 300 000 JPY
 • Třetí cena – 45 000 JPY
 • Čtvrtá cena – 18 200 JPY
 • Pátá cena – 2 500 JPY
 • Šestá cena – 700 JPY
 • Sedmá cena – 200 JPY

Pokud jde o výplaty, Bingo 5 spoléhá na čáry a ne na uhodnutá nebo vybraná čísla. Například správný výběr vlevo nahoře, vlevo uprostřed a vpravo dole nemá nárok na výhru, protože tyto tipy netvoří čáru.

Tipy a triky pro hraní binga 5

Výhra v loterii Bingo 5 může být běh na dlouhou trať, ale to neznamená, že hráči jsou považováni za bezmocné, když naklánějí misky vah ve svůj prospěch.

Loterijní hráči nepochybně nejsou imunní vůči loterijním tipům, které nefungují. Protože neexistuje žádný známý způsob, jak by hráč mohl přesně předpovědět vylosovaná čísla v týdenním losování Bingo 5, měli by hráči zůstat alespoň realističtí, když usilují o hlavní cenu.

Zde je několik tipů pro hráče online loterií, kteří by mohli zvýšit jejich šance na výhru:

 • Vybírejte čísla náhodně a vyhněte se pokušení přijít s „chytrým“ vzorem
 • Využijte funkci rychlého výběru při vyplňování online loterijního tiketu online
 • Často vybírejte „zřídka vybíraná“ čísla, ne proto, abyste zvýšili šance, ale abyste získali plnou výplatu

Pokud jde o používání triků a „předběhnutí“, stále nejsou známy žádné triky, jak hrát Bingo 5 online. Na rozdíl od nejlepších online loterií a číselných her však existují případy, kdy jednoduchý odhad dvou čísel vytvoří řadu, která v konečném důsledku zvyšuje jejich šance. A tak nejznámějším trikem je hrát často a zodpovědně.

About the author
Isabella Garcia
Isabella Garcia
About

Isabella Garcia, která je na LottoRanker s láskou známá jako 'Lucky Lotti', kombinuje svůj jihoamerický vkus s hlubokými zkušenostmi v globálních loteriích. Ze sluncem zalitých pláží Ria Isabella dekóduje spletitost loterií a přináší hráčům ty nejlepší tipy a triky.

Send email
More posts by Isabella Garcia