Nejlepší Loterie 4D Lotto 2024

Jednou z nejpopulárnějších loterijních her v Malajsii je 4D Lotto, což je zkratka pro čtyři číslice. Hráč vybere čtyři číslice mezi 0 a 9999. V losování je vybráno 23 čísel. Hráči se mohou rozhodnout hrát 4D několika způsoby. Mezi tyto možnosti patří standardní zadání, i-Perm a 4D role. Po dokončení losování mohou hráči zkontrolovat oficiální 4D stránky, aby potvrdili výherní čísla, nebo si je ověřit u prodejce tiketů.

Výherci se musí přihlásit o ceny do 181 dnů od data slosování loterie. Zde jsou kroky pro získání výhry.

Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Jak hrát 4D Lotto

Standardní vstup

Při standardním vstupu si hráč může vybrat určité číslo, například 2356, a rozhodnout se vsadit MALÉ nebo VELKÉ. Pokud sázíte BIG, může kupující kromě speciální ceny vyhrát třetí, druhou nebo první cenu. Pokud sázíte MALÉ, hráč může vyhrát pouze třetí, druhou nebo první cenu.

Nákup lístku v Malajsii stojí 1 Ringgit (RM). 4D SMALL sázení nabízí lepší kurzy na výhru velkých částek peněz než VELKÁ sázka. Hráč však může mít větší šanci vyhrát další odměny a ceny útěchy.

4D role

Pomocí 4D Roll může hráč nahradit R číslici výherního čísla. Písmeno R představuje číslice od 0 do 9. Pokud například hráč nahradí R za výše uvedené číslo, z 2356 se stane R356, což dává kupujícímu vstupenky 10 položek od 0356 do 9356. Hráč se může rozhodnout umístit R na místo libovolné číslice čísla, například 2R56 nebo 235R. Protože hraní variant Roll představuje 10 položek, cena je 10 RM.

Permutace pojištění

Nákupem Permutace pojištění poskytuje držiteli vstupenky řadu variant. Vstup hráče obsahuje varianty jeho 4D čísla. Číslo 2356 může mít například 24 variací nebo permutací, jako je 2536, 2653 nebo 5326. S i-Perm si hráč vybere, kolik permutací chce koupit, včetně 24, 12, 6 nebo 4.

Cena se liší v závislosti na počtu zvolených permutací. Hráč si může vybrat čísla pro každý typ vstupu ručně nebo pomocí Quick Pick, který umožňuje počítači náhodně vybírat čísla pro hráče. Ani jedna metoda nezaručuje výhru.

Speciální losování

V Malajsii a ostatní země, 4D Lotto je oblíbená hra, která přitahuje velké množství účastníků. Přestože výnosy ze speciálních 4D losování v posledních letech klesaly, hráči stále kupují vstupenky. V roce 2019 vybralo malajské ministerstvo financí více než 113 milionů RM. Do roku 2020 toto číslo kleslo na téměř 73 milionů RM. Přesto zůstává 4D hra populární.

I uprostřed pandemie si někteří hráči kupují speciální losovací 4D losy, i když ne tolik jako v roce 2019. Do září 2021 ministerstvo financí hlásí příjmy ze speciálních 4D losování pouze 38 milionů RM.

Aplikace, které vám pomohou hrát 4D Lotto

Aplikace Mayago a podobný software nabízejí hráčům způsob, jak analyzovat trendy 4D loterie, k dispozici v různých jazycích, jako je němčina, japonština, angličtina a čínština, uživatelé mohou mezi jazyky přepínat v závislosti na loterijní hra dle výběru.

Kromě toho aplikace podporují 4místné a 3místné loterijní hry, což uživatelům umožňuje snadno aktualizovat výsledky her, přijímat doporučení čísel a zvýraznit trendy a vzory v po sobě jdoucích losováních.

Uživatelé loterijní aplikace mohou prozkoumat každé možné číslo, včetně přesných shod a permutací. Prozkoumáním čísel z historických losování může hráč pochopit sudé, liché, vysoké a nízké kombinace. Tyto informace jsou neocenitelné pro informovaný výběr čísla tiketu a poskytují cenné informace pro analýzu.

Loterijní aplikace také poskytují funkční podporu ve způsobu exportu statistik a generování číselných doporučení na základě statistické analýzy. Pro hráče je loterijní aplikace cenným partnerem při generování pravděpodobných čísel, analýze historických dat loterie a sledování minulých losování.

Kurz 4D Lotto

VELKÉ Šance

Vyhrát BIG je jednodušší, protože BIG 4D nabízí nejlepší kurzy, i když jsou ceny menší. S 23 čísly a 5 samostatnými výherními úrovněmi. V prvních třech kategoriích vyhrají tři čísla tiketů. Zbývajících 20 čísel se rozdělí, takže 10 výherních čísel zůstane pro kategorii speciální odměny a zbývajících 10 pro kategorii odměn útěchy. Následující představují ceny udělené VELKÝM hráčům.

  • 1. cena - 2 500 RM
  • 2. cena - 1 000 RM
  • 3. cena - 500 RM.
  • Speciální odměna - 180 RM
  • Odměna útěchy - 60 RM

MALÁ Předpověď

4D MALÉ výhry jsou vyšší než VELKÉ ceny. Je však méně vítězů a méně šancí na výhru. Z 23 vylosovaných čísel jsou pro hráče k dispozici pouze tři ceny. Výhry se v Malajsii rozdělují podle následujícího harmonogramu.

  • 1. cena - 3 500 RM
  • 2. cena - 2 000 RM
  • 3. cena – 1 000 RM

Vyzvednutí cen 4D Lotto

Výherci musí spolu se vstupenkou předložit cestovní pas nebo průkaz totožnosti. v Malajsie, hráč, který vyhraje méně než 60 000 RM, může sbírat prostředky z 4D prodejen. Výhry vyšší než 60 000 RM, ale méně než 2 000 000, si mohou hráči vyzvednout od regionální kanceláře 4D.

V případě výher větších než 2 000 001 RM si hráči musí vyžádat cenu v administrativním sídle 4D. Pro Magnum 4D musí vítězové cestovat do Kuala Lumpur. K oficiálnímu vyzvednutí výherních cen je nutné schůzky.

V Malajsii pořádají loterijní úředníci 4D kresby v neděli, sobotu a středu. Speciální losování se konají v některé dny, obvykle v úterý. Provozovatel musí mít oprávnění ministerstva k pořádání zvláštního slosování. Hráči mohou o těchto speciálních losováních slyšet na akcích, jako jsou narozeniny vládců nebo čínský Nový rok.

Agenti vstupenek informují hráče o speciálním slosování přibližně 7 dní před datem slosování. Provozovatelé loterií jsou oprávněni vládou. Hráči si mohou vybrat mezi autorizovanými společnostmi, jako je ToTo 4D, Magnum 4D, STC nebo Sabah. Při výhrách velkých částek si hráči musí vyžádat částky nad 2 000 001 RM přímo z ústředí příslušné společnosti.

About the author
Isabella Garcia
Isabella GarciaAreas of Expertise:
Loterie
About

Isabella Garcia, která je na LottoRanker s láskou známá jako 'Lucky Lotti', kombinuje svůj jihoamerický vkus s hlubokými zkušenostmi v globálních loteriích. Ze sluncem zalitých pláží Ria Isabella dekóduje spletitost loterií a přináší hráčům ty nejlepší tipy a triky.

Send email
More posts by Isabella Garcia