EuroMillones Results

EuroMillions je nadnárodní loterie hraná v Evropě. S účastí občanů z devíti evropských zemí jackpot roste z minimálního garantovaného banku, 17 milionů eur až na 240 milionů eur. Španělská loterie EuroMillones je důležitá, protože je to milionář, který každým rokem produkuje více výherců. výhry jsou často rozděleny mezi více výherců.

Španělští hráči se těší na doplňkové losování El Millón, které nabízí doplňkovou výhru 1 milion eur. Každý, kdo si ve Španělsku zakoupí tiket loterie EuroMillones, má automaticky šanci vyhrát El Millón. Výherci úspěšně spárují vygenerovaný kód na tiketu s výherním kódem.

Hráči mohou sledovat výsledky na oficiálních stránkách EuroMillions. Pro obyvatele Spojeného království je k dispozici snadno použitelný online nástroj pro kontrolu výsledků jízdenek. Hráči mohou použít kontrolu tiketů ke kontrole výherních kombinací tiketů pro historická losování. Příjmy z cen z populárních herních fondů, provize maloobchodníků, dobročinné věci, vládní poplatky a provozní náklady loterie.