Loterie s nejlepšími výherními šancemi

Novinky

2022-09-13

Hráči loterie mají obrovské možnosti při výběru loterie, kterou chtějí hrát. Díky zprostředkujícím prodejcům tiketů a loterijním syndikátům mají přístup prakticky k jakékoli loterii globálně. Výběr nejlepší loterie vyžaduje několik úvah, včetně výše jackpotové ceny a ceny tiketů. 

Loterie s nejlepšími výherními šancemi

Nejdůležitějším faktorem by však měl být výherní kurz, který informuje o pravděpodobnosti výhry jackpotu nebo jakékoli jiné úrovně cen. Některé z online loterijní stránky s nejlepšími výherními kurzy jsou zvýrazněny níže.

Francouzské Lotto

Francouzské Lotto je známo, že nabízí bezkonkurenční šance na výhru, slosování se koná třikrát týdně. Sázkaři mají šanci vyhrát cenu jedna ku šesti. Atraktivní kurzy nejsou nabízeny jako kompromis výše výher pro různé úrovně výher. 

Minimální částka jackpotu pro tuto loterii je 2 miliony EUR, přičemž k částce jackpotu se každý týden přidává 1 milion EUR, dokud nevyhraje šťastný sázkař. Pravděpodobnost výhry jackpotu ve francouzském loterii je jedna ku 19 milionům, což je stále lepší výsledek, než nabízí mnoho jiných loterií.

Španělské Lotto

Španělské Lotto se také prodává jako jedna z nejlepších loterií nabízejících nejlepší šance na výhru. Nejnižší úroveň cen, která je určena pouze pro dorovnání se Superballu, má šanci 1 ku 16. Cena tiketu je však 1,75 EUR, ale cena za získání šance na výhru 1 ku 16 je pouze 1,5 EUR. To z něj dělá spíše útěchu za prohru než skutečnou cenu.

Ceny jsou však mnohem lepší pro vyšší úrovně cen. Aby sázkaři vyhráli jackpot, musí se shodovat s pěti čísly a Superballem, přičemž mají šanci na výhru 1 ku 31 625 100. Počáteční jackpot je 5 milionů EUR, který se převaluje každý týden. Šance na výhru jakékoli ceny ve španělském Lottu je 1 ku 10. Losování se koná dvakrát týdně.

Britské národní loto

Britské národní loterie patří mezi největší loterie v Evropě a může se pochlubit svými velkými jackpoty. Před rokem 2015 bývaly kurzy atraktivnější než většina ostatních konkurenčních loterií. V roce 2015 byla hra přepracována, aby se zvýšil počet čísel ze 49 na 59, ze kterých by sázkaři měli seřadit šest čísel. 

V důsledku toho se kurz jackpotu změnil z 1 ku 15 milionům na 1 ku 45 milionům. Zvýšil se však také počet úrovní cen, přičemž nižší úrovně cen měly atraktivní výherní kurzy. Celkový vítězný kurz na jakoukoli cenu v Národním Lottu je 1 ku 9,3.

Euromiliony

Euromiliony patří mezi největší a nejoblíbenější loterie na evropském kontinentu. Je známá svými obrovskými jackpotovými cenami, které lze vyhrát shodou pěti čísel z 50 a dvou dalších čísel z 12. Šance na výhru jackpotu jsou relativně nízké, přibližně 1 ku 139,8 milionu. 

Loterie má však 13 úrovní výher, přičemž nejnižší úroveň výher vyžaduje, aby sázkaři shodovali pouze dvě hlavní čísla v kurzu 1 ku 22. Mnoho úrovní výher má za následek kurz 1 ku 13 na výhru jakékoli ceny.

Mini Lotto

Mini Lotto je význačná polská loterie. Loterie je méně známá kvůli menším nabídkám jackpotu, obvykle přibližně 50 000 EUR. Nízké jackpotové ceny jsou však nabízeny na atraktivní výherní kurzy asi 1 z 850 000. Navíc nákup vstupenky stojí pouhých 25 p. To sázkařům usnadňuje nákup mnoha tiketů na konkrétní slosování a ještě více zvyšuje jejich šance na výhru.

Další loterie s atraktivními výherními kurzy, které stojí za zmínku, jsou Australian Lotto s šancemi 1:12, MegaMillions s šancemi 1:24, PowerBall s šancemi 1:24,8 a Eurojackpot s šancemi 1:26. Více informací o nejlepších loteriích naleznete na stránkách s hodnocením loterií.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky