Čemu se vyhnout po výhře v loterii

Novinky

2022-07-05

Každý sní o výhře multimilionového jackpotu v loterii. Jednotlivcům, kteří vyhrají loterii, se navždy změní život. Vítězové se náhle stanou velmi bohatými. Pokud však člověk není pozorný, může v krátké době o svůj šťastný úder přijít. Každý výherce loterie by se proto měl vyvarovat několika základních chyb.

Čemu se vyhnout po výhře v loterii

Pokud v loterii vyhraje jednotlivec, tento článek mu poradí, co nedělat. Hráči mají často k dispozici řadu rad, jak postupovat, pokud vyhrají v loterii. Zřídka však existují konkrétní varovná prohlášení. Vítězové se mohou stát terčem, zatímco ostatní si hned vytvoří nepřátele. Někteří lidé se však stanou svými nejhoršími nepřáteli.

Neúspěch při podpisu vstupenky

Toto je jedna z nejtypičtějších chyb, kterých se vítězové dopouštějí. Jsou ohromeni vzrušením. Mohlo by to být katastrofální, pokud někdo prohraje nepodepsaný los. Někdo jiný by si lístek mohl vyzvednout a reklamovat ho. Bojovat o to bude těžký úkol.

Okamžité převzetí peněz

Po několika letech se většina výherců loterií znovu ocitla na mizině. Hráči by nikdy neměli brát peníze předem, aniž by měli plán. První věc by měla být nechat si poradit od daňového experta a renomovaný finanční poradce v renomované firmě zabývající se správou peněz. Tito odborníci pomohou vítězi rozhodnout se mezi jednorázovou platbou a anuitními platbami.

Jednotlivec nemusí mít všechny nástroje nezbytné k ochraně aktiv před všemi riziky. Pro hráče jsou zásadní také strategie na ochranu daní a majetku. Majetek vítězů bude lépe chráněn, pokud budou mít kompetentní a důvěryhodné zaměstnance.

Závist pro celebrity

Pro některé celebrity se může zdát praktické mít doprovod nebo filmový štáb, který je sleduje. Podobně se vítězové mohou cítit nuceni vlastnit četná drahá auta a dokonce i soukromá letadla. To může velmi rychle zkrachovat výherce loterie. Vítězové v loterii musí odolat celebritám a sportovní žárlivosti.

Hráči vyhrávají na jakémkoli online loto webové stránky často může cítit nutkání se tím pochlubit. Vychloubání však mohlo člověka ohrozit různými způsoby. Každý, kdo někdy udělal pro vítěze laskavost, má právo se o finanční odměnu podělit. U únosů to může být ještě nebezpečnější, protože musí být zaplaceno výkupné a mohlo by to skončit zabitím některých lidí. Je vhodné zůstat v anonymitě, dokud to vláda dovolí.

Snaha vyhnout se placení daní může některé naivní jedince dokonce oslovit. Být bohatý umožňuje člověku najmout si lepší právníky a bránit se u soudu. Bezohledný život s malým respektem k zákonům však člověka nikdy nezbaví vězení. Nikdo by proto nikdy neměl věřit, že se na něj nevztahují zákony a normy slušnosti.

Vývoj do High Rolleru

Hráči se musí vyvarovat přechodu od skromného života k utrácení stovek tisíc dolarů každý týden během okamžiku. Hráči musí předem zhodnotit svá očekávání, aby sami zabránili záhubě. High-rolling je nákladný a výhry jdou rychle.

Není vhodné kupovat mnoho osobních automobilů nebo domů. Kromě toho byste se měli zdržet nákupu všeho pro přátele a rodinu.

Jedním z opakujících se témat s výherci loterie (a soudu), kteří dostávají velké sumy peněz, je, že je jejich přátelé a rodina začínají tlačit na řadu obchodních příležitostí. Jistě, některé budou znít fantasticky, ale jiné budou znít šíleně. Vítězové musí být opatrní při podpoře jakéhokoli konceptu, který je jim předložen.

Výdaje bez rozpočtu

Jakákoli výhra v loterii je omezená částka peněz. Hráči musí mít přísný rozpočet, než udělají významné nákupy nebo změní svůj životní styl.

Ostatní výherci se mohou rozhodnout přispět na charitu. Začnou přispívat charitativním a náboženským organizacím. Bohužel v budoucnu může dojít k významným krizím a člověk může postrádat prostředky na zásah.

Ať už si vítězové zvolí jednorázovou platbu nebo anuitu, nikdy by se v blízké nebo dlouhé budoucnosti neměli zadlužit. Znovu zkrachovat s hypotékou po splatnosti, splátkami za auto a osobními výdaji je nejhorší případ.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky