Jak hrát Powerball

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Powerball je jednou z největších loterií na světě. I když je šance na výhru jackpotu mizivá, vítězů Powerballu bylo mnoho. Nejlepší na Powerballu je, že pokud v žádném slosování není vítěz, částka jackpotu se zvyšuje. Tato příručka má vše pro ty, kteří chtějí zkusit své štěstí v Powerballu.

Jak hrát Powerball

Co je Powerball?

Powerball je jednou z největších loterií na světě. A to jak z hlediska velikosti jackpotu, tak i toho, kde je k dispozici. Doposud nejvýraznější částka jackpotu Powerball, která kdy byla vyhrána, činí 1,586 miliardy dolarů. Přesto byl rozdělen mezi tři vítěze. Přesto se vítězové měli nad čím usmívat.

Powerball je k dispozici ve 45 státech USA a ve třech dalších jurisdikcích; Americké Panenské ostrovy, District of Columbia a Portoriko. I když se jedná o americkou loterii, zúčastnit se může kdokoli, bez ohledu na místo, kde se nachází, pokud je plnoletý. Mnoho online prodejců nakupuje losy jménem hráčů, kteří nejsou v jurisdikcích, kde se tikety prodávají.

Jak hrát Powerball

Nyní, když máte svůj tiket Powerball, je čas hrát hru. Chcete-li hrát, musíte vybrat pět čísel bílých míčků a jedno červené číslo Powerball. Čísla bílé koule mohou být libovolné číslo mezi 1 a 69, zatímco číslo Powerball se může pohybovat od 1 do 26. Svá čísla si můžete vybrat ručně vyplněním výběrového lístku nebo pomocí možnosti Rychlý výběr nechat terminál náhodně vygenerovat vaše čísla. pro tebe.

Hratelnost

Stejně jako v MegaMillions jsou i v Powerballu dva bubny. Jeden buben má bílé koule (WB) označené od 1 do 69, zatímco druhý má mocné koule (PB) označené 1 až 26. Cílem hry je porovnat výherní čísla; pět z prvního bubnu a jeden z druhého bubnu

Losování probíhá třikrát týdně. Pro začátek, losování Powerball jsou události, kdy společnost oznamuje výherní kombinace. Zatímco konečným cílem je trefit jackpot, existuje osm dalších způsobů, jak vyhrát.

Znásobte své výhry pomocí Power Play

Pokud chcete zvýšit své potenciální výhry, můžete se rozhodnout pro funkci Power Play. Za další $ 1 za hru vám Power Play umožňuje znásobit vaše ceny, které nejsou jackpot, 2, 3, 4, 5 nebo dokonce 10krát. Číslo Power Play je náhodně vybráno před každým slosováním a platí pro všechny ceny kromě jackpotu. Pokud tedy máte štěstí, zvažte přidání Power Play do svého tiketu Powerball, abyste měli šanci zvýšit své výhry.

Pochopení šance na výhru

Při hraní Powerballu je důležité pochopit šance na výhru. Celková šance na výhru peněžní odměny v Powerballu je přibližně 1 ku 24,87. Šance se však liší v závislosti na konkrétní výherní úrovni. Například šance na výhru jackpotu, který vyžaduje shodu všech pěti čísel bílé koule a čísla Powerball, jsou výrazně nižší, přibližně 1 ku 292 201 338.

Způsoby, jak vyhrát v Powerballu

Powerball nabízí devět různých způsobů, jak vyhrát, od menších peněžních cen až po jackpot, který změní život. Zde je rozpis různých cenových úrovní a jejich příslušných kurzů:

  1. Zápas 5 bílých míčků + Powerball: Jackpot (kurz: 1 ku 292 201 338)
  2. Zápas 5 bílých míčků: 1 milion $ (kurz: 1 ku 11 688 053,52)
  3. Zápas 4 bílé koule + Powerball: 50 000 $ (kurz: 1 ku 913 129,18)
  4. Zápas 4 bílých míčků: 100 $ (kurz: 1 ku 36 525,17)
  5. Zápas 3 bílé koule + Powerball: 100 $ (kurz: 1 ku 14 494,11)
  6. Zápas 3 bílých míčků: 7 $ (kurz: 1 ku 579,76)
  7. Zápas 2 bílé koule + Powerball: 7 $ (kurz: 1 ku 701,33)
  8. Zápas 1 bílý míč + Powerball: 4 $ (kurz: 1 ku 91,98)
  9. Zápas pouze Powerball: 4 $ (kurz: 1 ku 38,32)

Pamatujte, že tyto kurzy jsou přibližné a mohou se mírně lišit v závislosti na konkrétním losování Powerball.

Powerball tipy a triky

Powerball je hazardní hra, ale existuje několik tipů a triků, které zvyšují šance na výhru.

Jednou ze strategií je samozřejmě nákup mnoha tiketů, samozřejmě s různými kombinacemi. To může být nákladné, ale zvyšuje to pravděpodobnost, že trefíte jednu z výherních kombinací. Dalším tipem je připojit se k Powerball pools.

Doufám, že jeden člen vyhraje v loterii a výtěžek pak rozdělí mezi ostatní. A konečně, identifikace společných výherních čísel může znamenat dlouhou cestu. Lotto stránky jako např Lotto Ranker máte mnoho dalších tipů, které hráčům pomohou vyhrát Powerball.

To je vše, základní průvodce, jak hrát Powerball. I když je těžké vyhrát velké vítězství, stále stojí za to to zkusit. Od zahájení této loterie byly desítky výherců, takže výhra není nemožná. Ale pak se hráči musí ujistit, že hrají zodpovědně. Powerball je návykový a neměl by nahrazovat práci nebo školu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Co je Powerball?

Powerball je široce oblíbená loterijní hra dostupná ve 45 státech USA, na Amerických Panenských ostrovech, v District of Columbia a Portoriku. Je známá svými masivními jackpoty, kdy největší jackpot byl 1,586 miliardy dolarů, rozdělený mezi tři výherce. Powerball může hrát kdokoli, kdo dosáhl zákonného věku, a to i ti, kteří nejsou v USA, prostřednictvím online dealerů.

Jak hrajete Powerball?

Chcete-li hrát Powerball, musíte vybrat pět čísel ze sady bílých kuliček s čísly 1 až 69 a jedno číslo ze sady Powerball s čísly 1 až 26. Čísla můžete vybírat ručně nebo použít možnost Rychlý výběr pro náhodný výběr. Cílem je spárovat tato čísla s čísly vylosovanými v loterii.

Jaké jsou šance na výhru Powerball?

Šance na výhru jakékoli ceny v Powerballu je přibližně 1 ku 24,87. Pravděpodobnost výhry jackpotu, která zahrnuje shodu všech pěti bílých koulí a Powerball, je však asi 1 ku 292,2 milionu. Tyto kurzy odrážejí výzvu vyhrát hlavní cenu.

Dokážete zvýšit své šance na výhru?

Powerball je sice hazardní hra, ale nákup více tiketů s různými číselnými kombinacemi může mírně zvýšit vaše šance na výhru. Spojení Powerball pools, kde skupina lidí nakupuje vstupenky společně, může také zvýšit pravděpodobnost výhry a sdílení ceny.

Co je Power Play v Powerballu?

Power Play je volitelná funkce v Powerballu, která vám umožňuje znásobit výhry, které nejsou jackpoty, 2, 3, 4, 5 nebo 10krát za další $ 1 za hru. Číslo Power Play se vybírá náhodně před každým losováním a platí pro všechny ceny kromě jackpotu.

Jak se losují čísla Powerball?

V Powerballu se čísla losují pomocí dvou bubnů. Jeden buben obsahuje bílé koule očíslované 1 až 69 a druhý obsahuje Powerbally očíslované 1 až 26. Během losování je vybráno pět bílých koulí a jeden Powerball, které určí výherní čísla.

Jaké jsou různé způsoby, jak vyhrát v Powerballu?

Powerball nabízí devět způsobů, jak vyhrát. Ceny se pohybují od shody pouze s Powerballem (který vyhrává 4 $) po shodu všech pěti bílých míčků a Powerball o jackpot. Jiné kombinace nabízejí ceny v rozmezí od 4 do 1 milionu dolarů.

Co byste měli udělat, když vyhrajete Powerball?

Pokud vyhrajete cenu Powerball, nejprve se ujistěte, že máte svůj tiket v bezpečí a pokud možno anonymní. Poté se poraďte s finančním poradcem a právníkem, kteří vám pomohou spravovat vaše nově nalezené bohatství a vypořádat se s veškerými právními záležitostmi, včetně daní.

Je Powerball k dispozici mimo USA?

Ano, zatímco Powerball je americká loterie, lidé mimo USA se mohou zúčastnit prostřednictvím online loterijních prodejců. Tyto služby nakupují vstupenky jménem mezinárodních hráčů, což jim umožňuje připojit se ke hře, přestože nejsou fyzicky přítomni v USA.

Jak můžete hrát zodpovědně?

Powerball by se měl hrát zodpovědně, protože může být návykový. Stanovte si rozpočet, kolik jste ochotni utratit, dodržujte jej a nepovažujte loterii za náhradu práce nebo školy. Pamatujte, že je to forma zábavy, nikoli zaručený zdroj příjmu.

Co můžete vyhrát odpovídající jedno číslo na Powerballu?

Co můžete vyhrát odpovídající jedno číslo na Powerballu?

Hraní Powerballu je o shodě správných čísel, abyste vyhráli. Hra se skládá ze dvou sad čísel: hlavních čísel a čísla Powerball. Chcete-li vyhrát jackpot, musíte uhodnout všech pět hlavních čísel plus číslo Powerball. Ale co se stane, když shodíte pouze jedno číslo? Podívejme se blíže na to, jak funguje porovnávání čísel Powerball.