Praktický průvodce vítězů EuroMillions

Průvodci

2023-03-28

Katrin Becker

Loterie EuroMillions je celosvětovým fenoménem a korunovačním klenotem evropského hazardního průmyslu. Hráči této celoevropské loterie se mohou zúčastnit již za dvě eura, přičemž hlavní cena má hodnotu 190 milionů eur.

Praktický průvodce vítězů EuroMillions

I když jackpot nevyhrajete, EuroMillions nabízí některé působivé odměny útěchy. Pokud se chcete dozvědět více, čtěte dále.

Tento obsáhlý průvodce loteriemi odpoví na všechny vaše otázky týkající se EuroMillions, stejně jako SuperDraws, bonusových her, cen a dalších.

Co je EuroMillions?

Nadnárodní loterie známá jako EuroMillions od svého založení v roce 2004 uchvacuje hráče z celého světa. Tato loterie je masivní a řadí se mezi pět nejlepších co do velikosti. Když se podíváte na počet účastníků a peníze, které se hrají, je největší v Evropě.

EuroMillions řídí národní loterijní organizace devíti zúčastněných zemí. Hráči v těchto zemích mají všichni stejnou šanci na obrovskou cenu, aniž by došlo k nějakým jemným změnám v cenách vstupenek a bonusových hrách.

Konečně se věci začínají ohřívat.

EuroMillions nabízí základní výplatu 17 milionů eur a maximální výplatu 190 milionů eur. Tato cena je nabízena dvakrát týdně – v hodnotě výrazně vyšší než jakákoli národní loterie v Evropě.

Kdy se losuje EuroMillions?

Losování EuroMillions se koná dvakrát týdně, v úterý a pátek, ve 20:45 pařížského času. Výsledky loterie EuroMillions jsou zveřejňovány maloobchodníkům a médiím každý pátek a úterý ve 23 hodin

Všechny hlavní loterijní webové stránky poskytne nejnovější výsledky EuroMillions a vy můžete použijte vyhrazenou kontrolu, abyste znovu zkontrolovali přesnost těchto čísel. Kontrola rychle a snadno určí, zda vámi vybraná čísla odpovídají výherní kombinaci.

Televizní diváky už loterie neuchvacují tak, jako kdysi. Výsledky loterie EuroMillions už nebudou cákat po celostátních televizních programech ani na titulních stránkách novin. Internet je však učinil dostupnějšími než kdykoli předtím.

Kdy je EuroMillions SuperDraw?

Ze všech losování EuroMillions byste nejraději vyhráli Superlosování. Být vítězem EuroMillions není jen otázkou volby, pravda, i když pokud se budete snažit víc, teď je ten správný čas.

Takže, co přesně odlišuje SuperDraw?

 • Jednou z výhod je, že cena je vždy nejméně devítimístná. To je minimálně sto milionů eur.
 • Kolem EuroMillions SuperDraw je obrovské množství pozornosti a hluku. Způsobí tlačenici na nákup losů a zvýší cenu na neuvěřitelných 100 milionů eur.
 • Pokud jackpot EuroMillions nevyhrajete, převalí se a šílená honba za tikety pokračuje. Jakmile dosáhne 190 000 000 EUR, další navyšování bude ukončeno.
 • Superlosování přineslo jedny z největších výher v historii EuroMillions a jak roste popularita a distribuce loterie, tato losování se stávají častěji.

Sledujte nejnovější příběhy EuroMillions, abyste určili, kdy budou další kresby.

Jak EuroMillions funguje?

Mnoho lidí, kteří nikdy nehráli v loterii, považuje EuroMillions za to, že je to trochu záhada.

Jaký druh místní podpory lze očekávat od loterie, která funguje v mnoha evropských zemích? Proč jsou určité národy nárok na bonusové hry zatímco ostatní ne? Pokud si můžete zakoupit vstupenky pouze u autorizovaných prodejců, jak jsou dostupné na internetu?

Přečtěte si odpovědi na tyto a další otázky.

Přístupnost

Žádná společnost není vlastníkem loterie EuroMillions. Místo toho se jedná o společné úsilí vedené největšími národními provozovateli loterií v zúčastněných zemích, jako je Camelot ve Spojeném království.

Příslušná státní loterie schválila každou společnost dodávat legální loterijní hry. Aby vytvořili EuroMillions, pouze souhlasili se sloučením svých zdrojů do jediné masivní loterie.

Kupte si tiket EuroMillions ve Spojeném království. Camelot obdrží část výnosů a použije je na financování projektů ve Spojeném království, přesně jako v případě britského lotta. Ve stejném smyslu, ať už si letenku zakoupíte ve Francii.

Tímto způsobem také můžete odemknout další hry. Camelot pravděpodobně provozoval extra hru, aby zvýšil prodeje, protože vypočítali dodatečné příjmy více, než aby pokryli dodatečné výdaje.

Extra akce EuroMillions ve Spojeném království

Irsko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Rakousko, Belgie, Lucembursko a Švýcarsko patří mezi další země, které nabízejí loterii EuroMillions. Následující hry jsou však exkluzivní pro Spojené království.

Britský výrobce milionářů

Když si zakoupíte tiket EuroMillions ve Spojeném království, budete také zahrnuti do slosování UK Millionaire Maker. Jediné, co musíte udělat, abyste se mohli zapojit, je zaplatit nízký poplatek 2,50 £.

Každý řádek čísel, který vyberete, má svůj speciální devítimístný kód. Tento kód naleznete ve spodní části svého tiketu EuroMillions.

Je snadné ověřit své výsledky Millionaire Maker. Prodavač nebo kontrolor EuroMillions mohou ověřit váš tiket, pokud jej přinesete. Hraní online znamená, že v případě výhry dostanete e-mail. Chcete-li získat odměnu 1 000 000 GBP, musíte správně zadat devět znaků v určeném pořadí.

EuroMillions HotPicks

EuroMillions HotPicks je samostatná loterijní hra. Jeho výsledky jsou však založeny na výsledcích EuroMillions. Každý záznam stojí 1,50 GBP a můžete se pokusit porovnat jedno až pět primárních čísel. Všechna vámi vybraná čísla se musí shodovat s výherními čísly.

Pokud si chcete koupit vstupenky osobně, musíte tak učinit u autorizovaného prodejce v jedné z kvalifikujících se zemí. Z tohoto důvodu se řecká loterijní organizace neúčastní, nemůže mít prospěch a nemá zájem o prodej losů v Řecku.

Kam zapadají online loterijní obchody?

Specifika fungování těchto poskytovatelů služeb se budou lišit podle lokality. Státní loterie vlastní nebo jsou zodpovědné za několik internetových kasin. Na druhou stranu některé stránky umožňují „sázet na výsledek“ loterií stejným způsobem, jakým byste mohli vsadit na výsledek fotbalového zápasu.

Sázení funguje podobně jako nákup lístku na koncert. Kromě toho poskytují odměny, které odpovídají oceněním divize EuroMillions. Všechno vypadá přesně tak, jak by to vypadalo od legitimního prodejce.

Pravidla EuroMillions

Hráči si vyberou pět hlavních čísel od 1 do 50 a dvě čísla Lucky Star od 1 do 12. Chcete-li vyhrát, musíte svá vybraná šťastná čísla porovnat s vylosovanými. Pokud shodíte všech sedm čísel, vyhrajete část jackpotu, který začíná na 17 milionech EUR (zhruba 14 milionů GBP) a přenese se, pokud nebude vyzvednut.

Kromě jackpotu je k dispozici 12 menších úrovní odměn, takže můžete vyhrát, i když shodíte pouze dvě primární čísla.

Zde jsou ceny a kurzy v loterii EuroMillions.

Možné kombinace čísel zůstávají stejné bez ohledu na celkový počet hráčů. Pokud výherní čísla vybere více než jeden jednotlivec, bank se mezi ně rozdělí rovnoměrně.

Pokud tedy hrajete o jackpot, a strategie založená na výběru menšího počtu společných čísel může zvýšit vaše šance na výhru.

Můžete také nechte počítač náhodně vybrat vaše čísla. EuroMillions označuje tuto volbu jako Lucky Dip.

Vyzvednutí cen EuroMillion

Pro vyzvednutí ceny je nutné ukázat výherní tiket. Ceny vyhrané v EuroMillions se udělují několika způsoby v závislosti na zemi. Tato tabulka uvádí, kdy si musí výherci nárokovat odměnu, a důsledky, pokud tak neučiní do určeného data.

Jak si vybrat strategii loterie EuroMillions

V losování EuroMillions má každá možná kombinace čísel stejnou šanci na zvolení. Ačkoli se to může zdát nepravděpodobné, tiket se sedmi náhodně vybranými čísly rovnoměrně oddělenými má stejnou šanci na výhru jako tiket se sedmi po sobě jdoucími čísly.

Šance na výhru EuroMillions jsou stejné, ať už k výběru čísel použijete Lucky Dip nebo online průvodce loterií EuroMillions.

Jaká jsou nejčastěji tažená čísla?

Euromiliony a další top vyhledávací fráze v loterii se často soustředí na nejčastěji tažená čísla. Mezi běžné dotazy na Google, Bing a dalších vyhledávačích patří „nejlepší čísla Euromilionů“ a „jaká jsou nejčastější čísla Euromilionů“.

Níže si projdeme několik Euromilionů horká a studená čísla, která vám pomohou určit, která z nich hrát. Ale tady je háček: málo z toho pomáhá vůbec.

Mezi minulými výsledky EuroMillions a budoucími výsledky neexistuje žádná korelace. Skutečnost, že daný tiket EuroMillions byl v minulosti několikrát slosován, nezaručuje, že bude v brzké době znovu vybrán.

Pokud se ptáte, proč jsou vaše šance pro každou sadu čísel stejné, je to proto, že, jak jsme již ukázali, je. Nicméně je to dobré čtení a je zde několik fascinujících postřehů, které se týkají nejžhavějších a nejchladnějších čísel EuroMillions.

Horká a studená čísla EuroMillion

Je snadné vidět, že nejčastější a nejméně obvyklá čísla EuroMillions se během prvních sedmi let losování velmi liší. 

 • Přes více než 370 kreseb se číslo „28“ objevilo pouze 26krát, zatímco číslo „50“ bylo vylosováno 54krát.
 • O pět let později se „28“ a „50“ staly populárními s 67 a 60 remízami.
 • Mezi květnem 2011 a zářím 2016 byla nejčastějším výskytem číslice 10 – neuvěřitelných 70krát! Nejvzácnější bylo číslo „41“, které se objevilo pouze 38krát.
 • Na 1 225. losování EuroMillions v roce 2019 bylo číslo „46“ nejméně oblíbené, protože se objevilo méně než 100krát, zatímco číslo „50“ bylo nejoblíbenější, když se objevilo 145krát.
 • Výše uvedené „celkové“ statistiky ukazují, že nejnižší počet se vyskytl 7,8 % případů, zatímco nejvyšší počet se vyskytl v 11,8 % případů.
 • Oficiální čísla odhalila, že číslo „46“ bylo nejméně vybrané v 1225. losování Euromilionů, následované číslem „33“, druhým nejchladnějším číslem. To naznačuje, že se hráči podívají na minulé výsledky EuroMillions, aby určili, která čísla budou hrát.

Horká a studená čísla šťastných hvězd EuroMillions

Existuje pouze 12 šťastných hvězd. Pohled zpět na minulá losování EuroMillions odhaluje druh trendu, který lze očekávat.

 • Od té doby, co se v EuroMillions objevila až v září 2016, se číslo 12 objevilo nejméně. 
 • Další nejnižší jsou 10 a 11, ale ty se objevily až v květnu 2011. Proto se nepovažují za „nízká“ čísla.

V době psaní tohoto článku byla nejčastěji vylosovaná Šťastná hvězda pouze třikrát častěji než druhá nejčastěji vylosovaná Šťastná hvězda a 47krát častěji než nejméně často vylosovaná Šťastná hvězda.

Nejnovější zprávy

BetGames spouští svou inaugurační online loterijní hru Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames spouští svou inaugurační online loterijní hru Instant Lucky 7

Novinky