Novinky

February 15, 2024

Vyhrajte velké a podpořte dostupné bydlení s Habitat for Humanity v loterii Okanagan 50/50

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Foto: Přispěno Linda Farr, vlevo, dostává svůj šek na 35 550 dolarů od generálního ředitele Habitat for Humanity Okanagan Andrea Manifold.

Vyhrajte velké a podpořte dostupné bydlení s Habitat for Humanity v loterii Okanagan 50/50

Ve městě je nová loterie a váš místní Habitat for Humanity chce, abyste byli její součástí.

V roce 2023 Habitat for Humanity Okanagan spustil největší online loterii 50/50 ve své historii. V loňském roce jste vyhráli! Stavíme! Loterie 50/50 udělila 65 427 $ v hotovosti dvěma šťastným výhercům přímo zde v Okanaganu. Tato velmi populární loterie je zpět s ještě lepšími kurzy a většími šancemi na velkou výhru.

Více šancí na velkou výhru

Ředitelka rozvoje Habitat for Humanity Okanagan Danielle Smith je nadšená, že bude mít více místních obyvatel šanci vyhrát velkou peněžní cenu a zároveň to bude znamenat významný rozdíl pro rodiny, které potřebují dostupné bydlení v Okanaganu.

Nejen, že je sama Smith nadšená ze všech vítězných možností, ale pro generální ředitelku Andreu Manifold je to jedna z nejlepších částí její práce; volala vítězům jako Linda Farr z Kelowny jen několik dní před Vánocemi, aby jí řekla, že právě vyhrála $35,550. Farr byla dosud největším vítězem loterie a na začátku prosince si koupila 50/50 losů v nákupním centru Orchard Park v komunitním stánku Habitat for Humanity Okanagan.

Farr byla z výhry nadšená a sdělila Habitat, že s jejími výhrami nyní celá rodina plánuje vánoční výlet do Mexika v roce 2024. Řekla také, že část její výhry bude sdílena s její rodinou a že mohla utrácet za nové apartmá v ložnici. Na otázku, proč si koupila vstupenky, jednoduše řekla: "Opravdu věřím v práci, kterou Habitat for Humanity dělá."

Výhra za dostupné bydlení

V době, kdy jsou charitativní organizace jako Habitat for Humanity součástí rostoucího počtu skupin, které řeší velmi skutečnou a náročnou potřebu dostupného bydlení – potřebu, která roste. Tato loterie je obrovskou výhrou pro dostupné bydlení zejména v době, kdy je bydlení jednou z nejkritičtějších potřeb pro tisíce Britů Kolumbijců. The You Win! Stavíme! Loterie 50/50 nabízí kupujícím tiketů šanci získat polovinu rostoucího jackpotu v červenci a znovu v prosinci a každý jackpot může narůst až na neuvěřitelných 300 000 $, takže cena za každé losování bude pro vítěze peněžní odměnou 150 000 $. A první ze dvou losování již začalo a proběhne 2. července 2024.

Získejte vstupenky

Existuje několik způsobů, jak získat vstupenky do loterie Habitat Okanagan 50/50. Vstupenky můžete zakoupit online na www.rafflebox.ca/raffle/hfh-okanagan nebo na stánku Habitat Okanagan na Kelowna Spring Home Show, která se koná o nadcházejícím víkendu (17.-18. února) v Prospera Place. Vstupenek 50/50 je pět za 25 USD, 20 za 50 USD nebo 100 za 100 USD.

Smith říká, že tato loterie nejenže dává kupujícím losů moc změnit životy více místních rodin; mají také opravdu skvělé šance na velké vítězství.

Tento článek je napsán sponzorujícím klientem nebo jeho jménem a nemusí nutně odrážet názory Castanet.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031
2024-05-15

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031

Novinky