Novinky

October 23, 2023

Vědecké hry zavádějí loterijní hry Punch N' Play v Severní Americe

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Společnost Scientific Games, přední dodavatel technologických řešení iLottery, oznámila, že tři severoamerické loterie nabídnou její zcela novou okamžitou stírací hru Punch N' Play. Louisiana Lottery, Loto-Quebec a Atlantic Lottery poskytnou novou okamžitou stírací hru. 

Vědecké hry zavádějí loterijní hry Punch N' Play v Severní Americe

Hra The Atlantic Lottery, CAN $3 Winning Snowballs, vyjde v listopadu. Dříve v srpnu Louisiana Lottery vydala svou hru Punch N'Play s názvem USD $ 5 New Orleans Saints, než Loto-Quebec následovalo vydání hry se sportovní tématikou, CAN $ 5 Le billet. 

Vydání těchto loterijních her přichází právě včas na konferenci North American Association of State & Provincial Lotteries 2023. Tyto produkty jsou nejnovějším přírůstkem do inovativního portfolia Strategic Product Enhancements at Vědecké hry. Podle vývojáře hry mají tyto produkty poutavé inkousty, povrchové úpravy, herní styly a jedinečné kombinace, které se dobře prodávají v maloobchodě provozovatelé loterií

 "Vytváření portfolia okamžitých her, které zodpovědně maximalizuje zisk pro příjemce loterií, je skutečně rovnováha umění a vědy. Ve Scientific Games pomáhají data dosáhnout této rovnováhy. Herní zážitek za každou cenu, herní styl a vylepšení produktu v portfoliu by měly být strategicky naplánováno tak, aby hráče bavilo a poskytovalo prodejní výkon.“ řekla Danielle Hodges, ředitelka globálních produktových inovací a vývoje pro Scientific Games.

Scientific Games je největší okamžité loterijní hry designér, výrobce a dodavatel služeb ve světě. Jejich produkty tvoří 70 % maloobchodního prodeje okamžité stírací losy celosvětově. Téměř každá loterie v Severní Americe spoléhá na společnost, pokud jde o hry, technologie, analýzy a služby.

Na začátku tohoto měsíce vyhrál vývojář hry dvě ceny Communitas 2023 za jeho vynikající společenskou odpovědnost. Společnost také oznámila a úspěšné prodloužení smlouvy s loterií Ohio koncem minulého měsíce.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky