Výhra v loterii více než jednou

Novinky

2022-02-22

Většina lidí by měla štěstí, kdyby jednou za život vyhrála jackpot v loterii.

Výhra v loterii více než jednou

Ale velmi šťastný kanadský pár uvízl zlato ne jednou, ne dvakrát, ale TŘIkrát.

Barbara a Douglas Finkovi z Alberty v Kanadě byli na pokraji milosti lady Luck v roce 1989, kdy se Douglas podělil o výhru 128 000 $ v syndikátu se 4 přáteli, 100 000 $ v roce 2010, a pak jejich největší výhra byla 8,1 milionu $ v únoru. 2017. Došlo k dalšímu vítěznému jackpotu se stejnými čísly, což znamená, že Fink's sdílel původní jackpot 16 milionů dolarů s jiným hráčem. Vítězná čísla, která jim přinesla jejich bohatství, byla 9, 21, 25, 26, 31 a 41.

Finkové řekli, že po jejich úspěchu odcházejí hrát loterii do důchodu a půjdou na dovolenou na ostrov, koupí si nový dům a podělí se o své výhry se svými dětmi a vnoučaty.

Málo bylo řečeno o tom, jak se Finkům podařilo tento úžasný úspěch třikrát vyhrát v loterii, takže nevíme, zda měli nějaké konkrétní tipy nebo triky, které jim pomohly.

Jak mít Lady štěstí

Existují však některé obecně uznávané pokyny, jak hrát loterii, abyste zajistili úspěch. Některé z nich jsou:

Vyhněte se rychlému výběru Většina výherců loterie vám řekne, abyste se vyvarovali použití snadné a rychlé možnosti, kdy si čísla vyberou pomocí počítače. Raději si pečlivě vybírejte čísla a ujistěte se, že máte na kartě slušný rozptyl. To také odkazuje na dva další pokyny: 1. konzistentnost a 2. výzkum.

Výzkum Když vybíráte, kterou loterii hrát a jaká čísla vybrat, nejlepším způsobem, jak zaručit úspěch, bude správný průzkum. Některé loterie mají lepší šance na získání výhry, založené na tom, kolik čísel musíte vybrat ze zadaného fondu čísel, a také podle toho, kolik lidí hraje. Dále, určitá čísla jsou obecně vybírána jako výherní čísla častěji než jiná. Tím, že strávíte nějaký čas tímto výzkumem, byste mohli položit základy pro slušnou výhru.

Konzistence Hrajte často stejná čísla. Spousta hráčů bude hrát každý týden nebo každé losování jiná čísla. To vám zabrání najít úspěch. Raději buďte trpěliví a použijte stejná čísla v každém losování. Pokud jste svůj výběr a kombinace řádně prozkoumali, v určitém okamžiku budou čísla výherními čísly.

Připojte se ke syndikátu Jak můžeme vidět z příběhu Finků, první vítězství Douglase Finkse bylo ve skutečnosti, když vytvořil syndikát s přáteli. Ačkoli syndikát uvidí, že se budete muset o své výhry dělit s ostatními členy, čím více lidí hrajete, tím více finančních prostředků lze shromáždit k nákupu více tiketů a mít větší rozložení kombinací čísel po celé desce, což pomáhá upevnit výhra.

Buďte trpěliví a nevzdávejte se Tři výhry Finků nebyly v těsném sledu. Jak již bylo zmíněno, Finkové vyhrávali po dobu 28 let, počínaje rokem 1989, následovalo druhé vítězství v roce 2021 a nakonec třetí a hlavní vítězství v roce 2017. Kdyby přestali hrát o své první menší vítězství, nikdy jsem neviděl hlavní vítězství, které přišlo později. Nevzdávejte se, pokud okamžitě nevidíte velkou výhru.

Finkové jsou důkazem toho, že v loterii můžete vyhrát více než jednou. Důslednost a trpělivost jsou klíčem k tomu, abyste byli jedním z těch šťastlivců, kteří mohou vyhrát nejen jednou, ale dvakrát nebo dokonce třikrát.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky