Vítězové loterie hrají jako profesionálové

Novinky

2022-11-08

Vyhrát jackpot je běh na dlouhou trať, ale šance nezabrání častým hráčům loterií využít šanci. Prodej vstupenek se ve skutečnosti každým rokem zvyšuje. S více penězi, které proudí na projekty veřejných prací, vzdělávání a charitativní organizace, je nákup lístku jako dar na dobrou věc. Jak ceny exponenciálně rostou na hodnotě, loterijní hráči hledají způsoby, jak zvýšit šance. 

Vítězové loterie hrají jako profesionálové

Chytrý hráč používá jednoduché strategie, aby posunul kurzy ve svůj prospěch. To je důvod, proč profesionální loterijní hráči vyhrávají vícekrát. Pojďme prozkoumat několik způsobů, jak může kupující vstupenky zlepšit své šance na výhru.

Koupit vstupenky navíc

Dává smysl, že čím více lístků si hráč koupí, tím větší má šanci na výhru. Vstupenky stojí 2 dolary. The loterie je hra s čísly. V závislosti na pravidlech může hráč zjistit, kolik lístků si bude muset koupit, aby vyhrál. Například šance, že jednotlivý kupující vstupenky vyhraje hru US Mega Millions, jsou dlouhé. S pouze jedním výhercem z 302 565 350 je pravděpodobné, že většina hráčů při nákupu lístku jednoduše přispěje na charitu.

Jeden šťastný kupující vstupenky však může zvýšit své šance zakoupením deseti nebo více vstupenek. Po zakoupení 20 tiketů se šance hráče na výhru zvýší na 1 ku 15 128 768. Zakoupením 100 tiketů zvýšíte kurz na 1 ku 302 575. Po zakoupení tisíce tiketů je šance na výhru 1 ku 30 257.

S 10 000 Vstupenky na Mega Millions v ruce má hráč šanci na výhru jedna ku 3 025. Jak skvělé je vyhrát alespoň 20 milionů dolarů poté, co utratíte pouze 20 000 dolarů? Protože počáteční jackpot pro Mega Millions je 20 milionů $, hráč může vyhrát alespoň minimální cenu. I když neexistuje žádný jistý způsob, jak zaručit výhru, je to možné. Zlepšení šancí dává hráči větší šanci.

Naštěstí jackpot není jedinou cenou za Mega miliony. Ve skutečnosti existuje šance 1 ku 24 vyhrát jednu z nižších cen. Nákup 24 tiketů zajistí, že hráč může něco vyhrát. 

Vyhrát méně než 10 USD po utracení 48 USD však není finančně správný způsob, jak hrát. Je důležité, aby hráč přezkoumal svůj rozpočet, aby se ujistil, že si může dovolit koupit více losy online. Stejně jako u všech hazardních her by hráči měli utrácet pouze disponibilní příjem, který neovlivní kvalitu jejich života. (Např. hráč by neměl utrácet peníze z pronájmu za losy.)

Výběr číselných kombinací

Nejdůležitějším aspektem hraní loterie je rozhodnutí, která čísla vybrat na tiket. Výherci loterie mají často společné některé ze stejných strategií vybírání čísel.

Vyloučit vzory

Administrátoři obvykle losují náhodná čísla. Během kreslení se zřídka objevují vzory. Hráči, kteří volí čísla ve vzoru, snižují šance. Výběr čísel z nízkého i vysokého rozsahu k náhodnému smíchání zvyšuje šance držitele tiketu. Hráč, který si vybere číslo vzoru, má šanci na výhru 1:1000000. Případně existuje šance 1 ku 10 000, že výherní číslo je náhodné.

Hrát stejné číslo

Pokaždé, když si hráč koupí výherní tiket se stejným číslem, má šanci vyhrát v loterii. Šance se příliš nemění. Nicméně s více než 300 miliony kombinací pro Mega Millions může nakonec vyhrát několik. I čísla, která už administrátoři vylosovali, se opakují častěji, než si lidé uvědomují. Zahrání stejného čísla tedy zvyšuje šanci kupujícího vstupenky na výhru.

Kupujte vstupenky často

Nákup vstupenky je jediný způsob, jak vyhrát. Profesionální kupec tiketu hraje loterii systematicky a důsledně, aby zvýšil své šance na výhru.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky