Novinky

April 23, 2024

Vítězná čísla Powerball pro losování 22. dubna s jackpotem 115 milionů $ v sázce

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Očekávání narůstá, protože jackpot Powerball stoupá k ohromujícím 115 milionům dolarů, přičemž v posledním losování nejsou žádné výherce hlavní ceny. Jako naděje z celé země držíme palce a my jsme připraveni vám přinést výherní čísla losování 22. dubna hned, jak budou vyhlášena.

Vítězná čísla Powerball pro losování 22. dubna s jackpotem 115 milionů $ v sázce

Pokud dnes v noci udeří na výherce jackpotu štěstí a rozhodne se pro jednorázovou platbu, podle prohlášení loterie je k mání skvělých 53 milionů dolarů plus.

Zůstaňte naladěni, když vám budeme aktualizovat výherní čísla pro očekávané pondělí 22. dubna Powerball losování.

Klíčové poznatky:

  • Jackpot Powerball přesáhl 100 milionů dolarů po nedávných losováních bez vítěze hlavní ceny.
  • Výherní čísla pro slosování 22. dubna zde budou sdílena ihned po jejich vylosování přibližně ve 23:00 ET.
  • Možnost jednorázové částky pro vítěze jackpotu by mohla znamenat, že si domů odnese přes 53 milionů dolarů.
  • Vstupenky Powerball jsou k dispozici u místních prodejců nebo online ve vybraných státech prostřednictvím Jackpocket, oficiálního digitálního loterijního kurýra sítě USA TODAY.

Při honbě za jackpotem 115 milionů dolarů se hráči musí odvážit do nejbližšího samoobslužného obchodu, čerpací stanice nebo obchodu s potravinami, aby získali tiket Powerball v hodnotě 2 $. Pro ty v zúčastněných státech jsou online nákupy možností prostřednictvím jackpocketu.

Chcete-li vstoupit, vyberte šest čísel: pět bílých kuliček (1-69) a jednu červenou Powerball (1-26). Za dolar navíc může možnost Power Play výrazně zvýšit výhry mimo jackpot s multiplikátory v rozsahu od 2X do 10X.

Volba „Rychlý výběr“ umožní počítači náhodně vybrat vaše čísla, což je potenciálně nejjednodušší cesta, jak se stát multimilionářem.

Pamatujte, že Powerball se kreslí třikrát týdně: v pondělí, ve středu a v sobotu večer. S každým losováním bez výherce jackpotu se výherní bank zahušťuje, zvyšuje sázky a sny o milionech.

Pro ty, kteří jsou připraveni zkusit své štěstí, jsou vstupenky široce dostupné a pro technicky zdatný přístup nabízí Jackpocket digitální bránu k vašim aspiracím Powerball, platnou v mnoha státech a územích USA.

Zůstaňte s námi, protože vám přinášíme nejnovější informace o tomto rostoucím jackpotu, včetně výherních čísel a případných nových milionářů z losování Powerball 22. dubna.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky