Novinky

April 18, 2024

Vítězná čísla Powerball pro losování 17. dubna s jackpotem 78 milionů $ v sázce

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Očekávání zasáhlo střechu, když jackpot Powerball vyletěl na neuvěřitelných 78 milionů dolarů za středeční losování po sérii losování bez žadatele o jackpot. Působení tučného jackpotu láká loterijní nadšence a sní o tom, co by mohlo být, kdyby drželi vítězný tiket pro slosování 17. dubna.

Vítězná čísla Powerball pro losování 17. dubna s jackpotem 78 milionů $ v sázce

Výherní čísla, která je naplánována na 23:00 ET, určují, zda existuje šťastný výherce, nebo zda se jackpot vyšplhá ještě výše. Pro ty, kteří se rozhodnou pro jednorázovou výplatu, je částka, kterou si odnesou domů, skvělých 36,5 milionu dolarů po zdanění, což z ní dělá událost, která změní život.

  • Jackpot Powerball dosáhl působivých 78 milionů dolarů.
  • Výherní čísla pro losování 17. dubna budou aktualizována po losování.
  • Výhry v jackpotu se mohou rozhodnout pro jednorázovou výplatu 36,5 milionu dolarů po zdanění.

Klíčové detaily

Zatímco čekáme na odhalení, zde je návod, jak se můžete zapojit do akce a mít šanci vyhrát velké vítězství s Powerball:

Chcete-li získat vstupenku na Powerball, která stojí pouhé 2 dolary, můžete navštívit místní samoobsluhu, čerpací stanici nebo obchod s potravinami. Ve vybraných státech digitální věk umožňuje nákup vstupenek online, což přidává další vrstvu pohodlí.

Zábava začíná výběrem čísel. Vyberete si pět bílých míčků (v rozmezí od 1 do 69) a jeden červený Powerball (v rozmezí od 1 do 26). Pokud máte štěstí, ale chcete to ponechat osudu, možnost „Rychlý výběr“ umožní počítači vybrat vaše čísla.

Nezapomeňte na možnost Power Play za 1 $ navíc, která zvyšuje výhry bez jackpotu 2x až 10x. Kreslení probíhá každé pondělí, středu a sobotu večer. Pokud jackpot nikdo nezískává, roste, takže další losování je ještě napínavější.

Jak zakoupit vstupenky

Osobní nákup vstupenek lze provést na různých místech, včetně čerpacích stanic, obchodů se smíšeným zbožím a obchodů s potravinami. Některá letiště dokonce nabízejí losy pro ty, kteří jsou na cestách.

Pro digitální zážitek umožňuje Jackpocket, oficiální digitální loterijní kurýr sítě USA TODAY Network, online nákupy v několika státech a územích USA. Tato aplikace vám umožňuje nejen vybrat čísla, ale také zadat objednávku, předvést tiket a pomoci vám sbírat výhry, to vše z pohodlí vašeho telefonu nebo počítače.

Závěrečné myšlenky

Jak jackpot Powerball stále stoupá, sen stát se přes noc milionářem se stává stále lákavějším. Ať už jste ostřílený loterijní hráč nebo se rozhodnete poprvé hodit klobouk do ringu, tato kresba může být tou, která všechno změní. Zůstaňte naladěni na výherní čísla a uvidíte, zda vám štěstí tentokrát bude nakloněno.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky