Novinky

April 11, 2024

Vítězná čísla Powerball pro losování 10. dubna: Vyhrál někdo jackpot 31 milionů $?

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Klíčové poznatky:

  • Jackpot Powerball se zvýšil na 31 milionů dolarů, protože z posledního losování nevyšel žádný vítěz.
  • Výherní čísla pro losování ve středu 10. dubna budou aktualizována po losování ve 23:00 ET.
  • Paušální výherce po zdanění by mohl kapesní 14,5 milionu dolarů.
  • K poslednímu významnému vítězství v Powerballu došlo 6. dubna s tiketem v hodnotě 1,326 miliardy dolarů prodaným v Portlandu v Oregonu.

Očekávání je velké, protože jackpot Powerball vyletěl na neuvěřitelných 31 milionů dolarů po sérii losování bez vítěze jackpotu. Poslední příležitost pro loterijní nadšence vyzkoušet své štěstí přijde ve středu, slosování bude přibližně ve 23:00 ET. Protože národ zatajuje dech, výherní čísla budou okamžitě uvedena níže, jakmile se objeví.

Vítězná čísla Powerball pro losování 10. dubna: Vyhrál někdo jackpot 31 milionů $?

V případě, že si výherce jackpotu tuto středu vybere možnost platby jednorázovou částkou, je připraven obdržet úhlednou částku 14,5 milionu dolarů po nezbytných daňových odpočtech, jak uvádí loterijní úředníci. Tato kresba přichází po monumentální výhře 6. dubna, kdy šťastný tiket v Portlandu ve státě Oregon vynesl čtvrtý největší jackpot Powerball v historii, a to v hodnotě 1,326 miliardy dolarů.

Jak hrát

Pro ty, kteří sní o výhře jackpotu, je nákup tiketu Powerball prvním krokem k bohatství, které může potenciálně změnit život. Standardní vstupenka na Powerball je k dispozici v místních samoobsluhách, na čerpacích stanicích a v obchodech s potravinami a stojí 2 dolary. Účastníci si vyberou celkem šest čísel: pět bílých míčků v rozmezí od 1 do 69 a jeden červený Powerball od 1 do 26. Pro ty, kteří chtějí zlepšit své vyhlídky na výhru, je za příplatek 1 dolar k dispozici další funkce „Power Play“, kterou lze násobit. nejackpotové ceny až 10krát.

Proces kreslení

Kresby powerballu jsou záležitostí třikrát týdně a konají se každé pondělí, středu a sobotu večer. V nepřítomnosti vítěze jackpotu se výherní bank výrazně zvýší, což podněcuje vzrušení pro další slosování. Pro větší pohodlí lze vstupenky zakoupit také online ve vybraných státech prostřednictvím Jackpocket, oficiálního digitálního loterijního kurýra sítě USA TODAY Network.

Slovo opatrnosti

Je nezbytné, aby účastníci hráli zodpovědně, měli na paměti šance a zajistili, že hra v loterii zůstane spíše formou zábavy než finanční strategií. S jackpotem Powerball dosahujícím 31 milionů dolarů je vzrušení hmatatelné, ale důležitost zodpovědného hraní nelze přeceňovat.

Jak narůstá očekávání na středeční večerní losování, loterijní nadšenci po celé zemi netrpělivě sledují, zda si někdo vyžádá jackpot ve výši 31 milionů dolarů, nebo zda výhra nadále poroste. Zůstaňte naladěni na výherní čísla a uvidíte, zda štěstí tentokrát přeje šťastnému držiteli tiketu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky