Novinky

May 2, 2024

Vítězná čísla Powerball pro 1. května: Jackpot se zvýšil na 203 milionů $ bez vítězů

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Poté, co poslední losování Powerball ve středu 1. května nechalo hráče po celé zemi v očekávání, jackpot vyletěl na působivých 203 milionů dolarů. Vzhledem k tomu, že žádný tiket neodpovídá všem výherním číslům, jsou sázky pro nadcházející sobotní slosování vyšší než kdy jindy.

Vítězná čísla Powerball pro 1. května: Jackpot se zvýšil na 203 milionů $ bez vítězů

Pro šťastného výherce, který by mohl tuto sobotu vyhrát jackpot, by volba peněžní hodnoty znamenala odejít s pořádnou sumou přes 92,7 milionu dolarů, podle odhadů loterie.

Losování, které proběhlo ve středu po 23:00 ET, zanechalo mnoho nadějí, kteří kontrolovali své tikety na výherní čísla. Zde je to, co se odehrálo během losování Powerball 1. května.

  • Klíčové s sebou: Jackpot Powerball se vyšplhal na odhadovaných 203 milionů $ poté, co z posledního losování nevyšel žádný výherce.
  • Klíčová dvě věci: Vítězná čísla byla 1, 11, 19, 21 a 68, s červenou Powerball 15 a Power Play 2X.
  • Klíčové shrnutí tři: Navzdory velkým nadějím nebyli ve středečním losování hlášeni žádní vítězové zápasu 5 + Power Play 2 miliony dolarů ani vítězové zápasu 5 1 milion dolarů.

Výherní čísla a jak hrát

Vítězná kombinace pro losování byla 1, 11, 19, 21 a 68, přičemž červené číslo Powerball bylo 15 a multiplikátor neboli Power Play byl 2X. Toto losování nezaznamenalo žádné výherce velkého jackpotu ani výherce cen druhé úrovně, mezi které patří kategorie Match 5 + Power Play 2 miliony $ a Match 5 1 milion $.

Pro ty, kteří chtějí zkusit své štěstí v Powerballu, jsou vstupenky za 2 dolary. Hráči si vyberou pět bílých míčků v rozmezí od 1 do 69 a jeden červený Powerball mezi 1 a 26. Přidáním Power Play k tiketu za dodatečný 1 dolar můžete výrazně zvýšit výhry mimo jackpot, protože je vynásobíte 2X, 3X, 4X, 5X, nebo dokonce 10X.

Časy losování jsou pondělí, středa a sobota večer. Pokud není vyhlášen žádný výherce jackpotu, výhra eskaluje a do banku se přidávají miliony.

Vstupenky je možné zakoupit v obchodech s potravinami, na čerpacích stanicích a v obchodech s potravinami. Ve vybraných státech lze vstupenky zakoupit také online prostřednictvím Jackpocket, oficiálního digitálního loterijního kurýra sítě USA TODAY Network.

Jackpocket a jak jej používat

Jackpocket slouží jako digitální brána k nákupu loterijních losů z pohodlí vašeho domova nebo na cestách, k dispozici ve státech jako Arizona, Arkansas a mnoho dalších. Aplikace usnadňuje výběr her a čísel, zadávání objednávek a dokonce sbírání výher, a to vše prostřednictvím chytrého telefonu nebo počítače.

Bez výherců v posledním losování jackpot Powerball stále roste a slibuje nadějným hráčům z celé země šanci na bohatství, které jim změní život. Pamatujte, že hraní loterie by mělo být zábavné a mělo by být prováděno zodpovědně. Hodně štěstí všem účastníkům v dalším losování!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky