Novinky

April 24, 2024

The Thrill of the Chase: Jackpot Mega Millions stoupá na 202 milionů $

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Očekávání narůstá, když jackpot Mega Millions dosáhne ohromujících 202 milionů dolarů, což podnítí sny o štěstí mezi nadějnými hráči po celé zemi. Poté, co v pátek unikl jackpot, oči se nyní upírají na úterní losování. Zde je vše, co potřebujete vědět o tomto rostoucím hrnci zlata a o tom, jak můžete hodit klobouk do ringu.

The Thrill of the Chase: Jackpot Mega Millions stoupá na 202 milionů $
  • Klíčové s sebou jedna: Jackpot Mega Millions se za úterní losování vyšplhal na 202 milionů dolarů.
  • Klíčové s sebou dvě: Losování je naplánováno na přibližně 23:00 ET, s možností vítěze získat odhadem 91,6 milionu dolarů po zdanění.
  • Klíčové s sebou tři: Nedávná výhra v New Jersey přinesla první letošní jackpot Mega Millions ve výši 1,13 miliardy dolarů.

Losování hry

Zatímco výherní čísla pro úterý 23. dubna jsou velmi očekávaná, budou k dispozici ihned po skončení losování, obvykle kolem 23:00 ET. Vzrušení je hmatatelné, s potenciálem bohatství, které změní život, jen čerpání. Sledujte tento prostor pro výherní kombinaci, jakmile bude oznámena.

Jak hrát Mega Millions

Vydat se do světa Mega Millions je přímočará záležitost. Vstupenky jsou k dispozici v místních samoobsluhách, na čerpacích stanicích, v obchodech s potravinami a pro některé šťastné státy jsou možností online nákupy. Chcete-li hrát, vyberte si šest čísel: pět bílých míčků (1-70) a jeden zlatý Mega míč (1-25). Pro ty, kteří se cítí méně odvážní, možnost „Rychlý výběr“ umožňuje počítači vybrat čísla vaším jménem.

Přidáním "Megaplier" za dodatečný 1 $ můžete znásobit výhry, které nejsou hlavními cenami, až pětkrát. Losování Mega Millions v úterý a pátek, včetně slosování Megaplier, slibuje udržení vysoké úrovně vzrušení.

Kde koupit vstupenku do Dreams

Fyzické vstupenky lze zakoupit v různých prodejnách včetně čerpacích stanic, obchodů se smíšeným zbožím a vybraných letištních terminálů. Pro digitální zážitek nabízí Jackpocket, oficiální digitální loterijní kurýr sítě USA TODAY Network, online nákupy v několika státech a teritoriích. Tato služba zjednodušuje zážitek z loterie, od výběru čísel až po sbírání výher, a to vše z pohodlí domova nebo na cestách.

Sečteno a podtrženo

Jak jackpot Mega Millions narůstá na 202 milionů dolarů, lákadlo stát se dalším velkým vítězem je nepopiratelné. S losováním hned za rohem se účastníkům tají dech a doufají, že uvidí svá čísla. Ať už jste ostřílený hráč nebo zkoušíte své štěstí poprvé, vzrušení z Mega Millions je vzrušujícím dobrodružstvím, které si nesmíte nechat ujít. Pamatujte, že se skvělými odměnami přicházejí skvělé šance, ale sen o jackpotu je univerzální. Mějte své vstupenky blízko a hodně štěstí všem!

(První zpráva: USA TODAY Network)

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky