Novinky

May 4, 2024

The Race for Riches: Mega Millions a Powerball Jackpoty stoupají do ohromujících výšin

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

V bezprecedentní sérii štěstí – nebo neštěstí, v závislosti na tom, jak se na to díváte – se jackpoty Mega Millions i Powerball nafoukly do úchvatných částek, uchvátily národ a podnítily sny o nepředstavitelném bohatství. Od úterý se jackpot Mega Millions vyšplhal na odhadovaných 875 milionů dolarů s hotovostní opcí 413,5 milionů dolarů, zatímco jackpot Powerball nezůstává pozadu, stojí neuvěřitelných 687 milionů dolarů s hotovostní hodnotou 327,3 milionů dolarů.

The Race for Riches: Mega Millions a Powerball Jackpoty stoupají do ohromujících výšin

Klíčové poznatky:

  • Jackpot Mega Millions dosáhl odhadovaných 875 milionů dolarů, což je teprve pošesté ve své téměř 22leté historii, kdy se vyšplhal takto vysoko.
  • Jackpot Powerballu vyletěl na 687 milionů dolarů a od ledna pokračuje série losování bez vítěze hlavní ceny.
  • Navzdory žádnému vítězi hlavní ceny, nedávné losování přineslo miliony menších výherců, což podtrhuje široký dopad těchto loterií.

Očekávání narůstá s tím, jak se losování Mega Millions blíží, po sérii losování, která nechala hlavní cenu v nedohlednu. Podle poslední tiskové zprávy neshoda „se všemi šesti vylosovanými čísly v pátek večer“ posunula jackpot na jeho současnou ohromující výši. Je to vzácná událost, loterie uvádí: "Je to teprve pošesté v téměř 22leté historii hry, kdy jackpot dosáhl této úrovně; pouze pět jackpotů přesahujících 1 miliardu dolarů bylo vyšší."

Zatímco hlavní cena zůstává nevyzvednutá, páteční losování Mega Millions se neobešlo bez výherců. Bylo rozdáno impozantní součet 1 587 100 výherních tiketů, včetně výhry 1 milion dolarů v druhé řadě za šťastný tiket v New Yorku a 39 výher třetí úrovně v celé zemi. Vzrušení se neomezuje jen na Mega Millions. Jackpot Powerball také zaznamenal svůj podíl na akci, s více než 872 000 tikety vyhrávajícími peněžní ceny v posledním slosování, přestože od 1. ledna žádný jackpot nevyhrál.

Tato napínavá sága o náhodě a bohatství podtrhuje nejen obrovské částky ve hře, ale také širokou účast a naději, kterou loterie jako Mega Millions a Powerball inspirují. S kresbami nastavenými na úterý (Mega Millions) a středu (Powerball) jsou všechny oči upřeny na cenu a čekají, kdo, pokud vůbec někdo, vyjde vítězně v tomto závodě o bohatství.

Pro ty, kteří jsou uchváceni dramatem a sní o vlastním vítězství v jackpotu, pamatujte: Šance jsou astronomické, ale lákadlo transformačního bohatství nadále přitahuje miliony do hry. Ať už to vnímáte jako neškodné třepetání nebo strhující podívanou, nelze popřít, že se jackpoty Mega Millions a Powerball staly kulturním fenoménem, ​​který podněcuje konverzace, sny a dokonce i smysl pro komunitu ve společné honbě za štěstím.

(Poprvé hlášeno: Lidé, Datum)

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky