Novinky

August 4, 2023

Studie Paysafe tvrdí, že online bankovnictví může podpořit iLoterie

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Paysafe, přední online bankovní společnost, odhalila, že moderní loterijní hráči odcházejí od standardních platebních metod k digitálním platbám. Tato studie byla provedena o celoevropském loterijním průmyslu a odpovídajících trendech spotřebitelského chování.

Studie Paysafe tvrdí, že online bankovnictví může podpořit iLoterie

Společnost říká, že v odvětví elektronického obchodování se zavádějí nové platební metody a sektor iLottery není výjimkou. Aby uspokojili poptávku, musí provozovatelé loterií nabízet alternativní platební možnosti, jako jsou:

  • Kryptoměny jako Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, USDT atd.
  • Digitální peněženky jako PayPal, Skrill a Neteller
  • Mobilní peněženky jako Apple Pay, Google Pay a Samsung Pay

Podle společnosti Paysafe možnosti platby které moderní hráči používají, se rychle mění. Zpráva však tvrdí, že kreditní/debetní karty jako Visa a Mastercard jsou stále primárními formami online plateb pro hráče, kteří chtějí hrát online loterii.

Paysafe poradil regulované provozovatele loterií využít příležitosti, které přicházejí s novými platebními metodami, poskytováním „nepřerušovaného a snadného“ online bankovnictví. Nabídka různých platebních metod je pro operátory skvělým způsobem, jak zvýšit dosah svých zákazníků. Rostoucí populace Evropanů, kteří nemají bankovní/nebankovní účet, může významně těžit z online hotovostních řešení.

Podle a studie Světové banky z roku 2021, 3,6 % obyvatel EU je finančně vyloučeno. I když jde o zlepšení oproti 8,2 % v roce 2017, znamená to nejméně 13 milionů obyvatel bez bankovního účtu.

Jak se dalo očekávat, pro ty, kteří preferují online hotovost, mohou být bezpečnostní výhody lákavé. Paysafe, která vlastní Paysafecardpoukázal na to, že v současném prostředí kybernetických útoků si lidé nadále stěžují na odcizené identity na svých kreditní karty a vyprázdněné bankovní účty. Díky tomu jsou elektronické peněženky a další online platební metody atraktivnější.

Paysafe přidal:

"Je také důležité si uvědomit, že pro některé stále existuje stigma kolem hraní online loterií a her s okamžitou výhrou, ale hraní v hotovosti poskytuje anonymitu, kterou hledají, protože online hotovostní platby se nezobrazují na bankovním výpisu. Pro jiné , umožňuje jim to lépe kontrolovat své výdaje online, zejména pokud jde o losování a hry v loterii. Za zmínku také stojí, že spousta hráčů stále nakupuje vstupenky v maloobchodních prodejnách za hotovost, takže je důležité, aby provozovatelé překlenuli mezeru k jejich nabídce iLottery. a umožnit těmto hráčům nakupovat vstupenky online také v hotovosti."

Dokument je zakončen hodnocením zdůrazněním pěti kritických výhod, které by evropští provozovatelé loterií měli zvážit při zavádění online platebních služeb:

  • Podniky mohou rozšířit svůj dosah tak, aby zahrnovaly hráče s hotovostí.
  • Nalákejte maloobchodní zákazníky na jejich online platformu a poskytněte jim exkluzivní loterijní hry a produkty.
  • Poskytněte zákazníkům rychlé, jednoduché a bezpečné platby.
  • Snižte riziko zpětných zúčtování a chraňte stávající platební metody před kanibalizací.
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky