Novinky

February 13, 2024

Rezident Mount Gilead vyhrává jackpot 229 471 $ v loterijní hře Cash 5

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Thiphavone Soulasinh, obyvatel Mount Gilead, nedávno vyhrál jackpot ve výši 229 471 $ hraním loterijní hry $ 1 Cash 5. Koupila si svůj vítězný tiket z Troy Community Mart 2 na Albemarle Road v Troy. Šance na shodu všech pěti čísel v Cash 5 je 1 ku 962 598.

Rezident Mount Gilead vyhrává jackpot 229 471 $ v loterijní hře Cash 5

Soulasinh v pondělí navštívila sídlo loterie, aby si převzala svou výhru. Po odečtení požadované státní a federální daňové srážky získala celkem 164 072 dolarů.

Cash 5 je jednou ze šesti loterijních her dostupných v Severní Karolíně. Hráči si mohou vybrat, zda si své losy zakoupí v maloobchodních prodejnách nebo prostřednictvím online hry pomocí webové stránky loterie nebo oficiální mobilní aplikace NC Lottery. Aktuální jackpot pro Cash 5 je 212 000 $.

Kromě toho, že loterie v Severní Karolíně poskytuje hráčům příležitosti k velkým výhrám, přispívá také komunitě. Montgomery County, kde Soulasinh sídlí, získal granty v celkové výši 2,6 milionu dolarů z fondů loterie na podporu projektů výstavby škol. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak loterie prospívá okresu Montgomery a dalším oblastem, navštivte oficiální web loterie na adrese www.nclottery.com a přejděte do části Dopad.

Pokud máte štěstí, proč nezkusit hru Cash 5 a zjistit, zda můžete být dalším výhercem jackpotu?

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Vítězná čísla Powerball pro losování 6. dubna: Vyhrál někdo jackpot 1,30 miliardy dolarů?
2024-04-07

Vítězná čísla Powerball pro losování 6. dubna: Vyhrál někdo jackpot 1,30 miliardy dolarů?

Novinky