Novinky

November 6, 2023

Pocket Gamer spojuje Londýn 2024: 10 let propojení a úspěchu herního průmyslu

Clara Williams
WriterClara WilliamsWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Pocket Gamer Connects je konference, jejímž cílem je spojit herní průmysl za účelem učení, vytváření sítí a budování nových obchodních partnerství. V roce 2024 bude konference slavit 10. výročí, počínaje veletrhem Pocket Gamer Connects London 2024 ve dnech 22. až 23. ledna.

Pocket Gamer spojuje Londýn 2024: 10 let propojení a úspěchu herního průmyslu

Přemýšlení o posledních 10 letech

V rámci ohlédnutí konference za posledních 10 let se účastníci podělili o své nejlepší příběhy z výstavní plochy a o tom, jak jim konference pomohla v jejich podnikání a kariéře. Výkonná ředitelka Quicksave Elina Arponen a senior manažerka Popcore ASO Marina Roglic se podělily o své oblíbené vzpomínky na PGC.

Vytváření spojení a dohod

Elina Arponen, generální ředitelka a spoluzakladatelka Quicksave, oceňuje PGC London za vytvoření spojení s lidmi, kteří nakonec získali její první společnost. Vzpomíná, jak se setkala s akvizičním týmem v PGC London a diskutovala o zastřešujících strategiích se svými spoluzakladateli. Arponen také několikrát vystoupil na akcích PGC.

Budování kariéry a profilů

Marina Roglic, senior manažerka ASO ve společnosti Popcore, použila PGC k vybudování své kariéry a profilu v oboru. Dala si za úkol vystoupit na PGC Helsinki, aby se etablovala jako expertka a řečnice v oblasti mobilního marketingu. Roglic oceňuje vystavení profesionálům z oboru a bohatství postřehů a znalostí sdílených během konference.

Připojte se k zážitku

Ať už se chcete dozvědět o trendech v oboru, získat poznatky o vývoji, navazovat kontakty s kolegy nebo podepisovat nová partnerství, PGC London nabízí něco pro každého. Rezervujte si vstupenky již nyní na akci, která se koná 22. až 23. ledna 2024.

Kliknutím sem zakoupíte vstupenky

Nejnovější zprávy

Celosvětové výdaje v loterii: Trendy a dopady
2023-11-21

Celosvětové výdaje v loterii: Trendy a dopady

Novinky