Novinky

October 27, 2023

Optimalizace okamžitých výplat: hotovost vs. digitální metody v herním průmyslu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Zatímco herní nadšenci hledají vzrušení z rychlého přístupu ke svým odměnám, nedávný průzkum provedený společností PYMNTS Intelligence vrhá světlo na toto vyvíjející se prostředí.

Optimalizace okamžitých výplat: hotovost vs. digitální metody v herním průmyslu

Hotovost: Preferovaný způsob okamžité platby

Studie „Generation Instant: Gamers and Winnings“, spolupráce mezi PYMNTS Intelligence a Ingo Money, odhaluje, že hotovost je nejoblíbenější formou okamžitých plateb za herní výplaty. Ve skutečnosti se hotovost používá více než dvakrát častěji než digitální okamžité platební metody pro výplaty her, hazardních her nebo loterií. Mezi respondenty, kteří obdrželi výplaty výher, 44 % uvedlo, že jejich preferovaným způsobem výplaty je hotovost, zatímco pouze 18 % upřednostňuje digitální okamžité platby.

Rostoucí poptávka po digitálních okamžitých platbách

Navzdory dominanci hotovosti v herním průmyslu roste poptávka po digitálních okamžitých platebních metodách. Herní společnosti však tuto spotřebitelskou poptávku plně nevyužívají a přicházejí o příležitost zpeněžit okamžité výplaty. Zatímco více než tři čtvrtiny spotřebitelů vyjádřily touhu po okamžitých výplatách, méně než polovině byla tato možnost nabídnuta. Kromě toho pouze 49 % spotřebitelů, kteří obdrželi výplaty výher, mělo možnost je přijímat prostřednictvím okamžitých plateb, ačkoli 76 % těch, kteří okamžité výplaty nenabízeli, by si tuto možnost zvolilo, pokud by byla k dispozici.

Uspokojení poptávky po okamžitých platbách

Aby reagovaly na rostoucí poptávku po okamžitých výplatách, některé herní společnosti začaly tuto možnost nabízet. Například společnost Caesars Sportsbook se spojila s Ingo Money, aby umožnila okamžité výplaty push-to-card v rámci jejich aplikace. Tato spolupráce umožňuje zákazníkům získat své výhry téměř v reálném čase, což výrazně zvyšuje spokojenost a loajalitu zákazníků.

Rychlý přístup a pohodlí

Průzkum zdůrazňuje důležitost rychlého přístupu k finančním prostředkům a pohodlí pro spotřebitele. Mezi těmi, kteří preferují okamžité platby, 70 % oceňuje rychlý přístup ke svým výhrám, zatímco 66 % považuje okamžité platby za obzvláště výhodné.

Spokojenost zákazníků s okamžitými platbami

Je zajímavé, že spotřebitelé přijímající výplaty prostřednictvím hotovostních a neokamžitých digitálních metod byli obecně spokojenější než spotřebitelé přijímající výplaty prostřednictvím digitálních okamžitých metod. Ohromujících 87 % spotřebitelů, kteří dostávají výplaty v hotovosti, vyjádřilo vysokou spokojenost, následovaných 75 % spotřebitelů, kteří obdrželi jiné než okamžité digitální platby.

Využití příležitosti

Zatímco hotovost zůstává preferovanou metodou okamžitých plateb pro výplaty her, hazardních her nebo loterií, roste poptávka po digitálních okamžitých platebních metodách. Herní společnosti mají příležitost uspokojit tuto poptávku a zvýšit spokojenost zákazníků tím, že svým nejvěrnějším zákazníkům nabízejí okamžité výplaty jako bezplatnou službu. Využitím tohoto trendu mohou herní společnosti zlepšit celkový herní zážitek a udržet si náskok v tomto vyvíjejícím se prostředí.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031
2024-05-15

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031

Novinky