Novinky

February 13, 2024

Obhajoba za odstranění limitu 50 milionů liber na prodej charitativní loterie: Na podporu charitativních organizací je potřeba naléhavě jednat

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Poslanec za Gordon Richard Thomson obhajuje odstranění limitu 50 milionů liber na roční prodeje charitativních loterií. Tento strop výrazně brání schopnosti loterií poskytovat finanční prostředky charitativním organizacím, což má za následek ztrátu milionů liber na podporu organizací třetího sektoru.

Obhajoba za odstranění limitu 50 milionů liber na prodej charitativní loterie: Na podporu charitativních organizací je potřeba naléhavě jednat

Poptávka po financování od charitativních organizací vzrostla uprostřed krize životních nákladů a následků pandemie. Charitativní loterie jsou však jedinou formou hazardních her, na které se vztahují roční prodejní stropy, což zbytečně omezuje finanční prostředky získané na dobré účely.

Aby pan Thomson vyřešil tento problém, zorganizoval virtuální finanční operaci s lidovou loterií PSČ pro místní dobrovolné organizace. Podporuje také jejich kampaň, která naléhá na vládu Spojeného království, aby urychleně zrušila limit 50 milionů liber na prodej charitativních loterií. Tato akce je zásadní, aby se zajistilo, že charitativní organizace v celé zemi nepřijdou o zásadní finanční prostředky.

Současný strop 50 milionů liber představuje reálný pokles o 17,4 % v důsledku vysoké inflace a krize životních nákladů. Pokud uzávěr zůstane na svém místě, jeho hodnota bude každým rokem dále erodovat. Během příštích pěti let se předpokládá, že přibližně 100 charitativních organizací podporovaných lidovou loterií PSČ přijde o více než 175 milionů liber na dodatečném financování.

Pan Thomson napsal kancléři státní pokladny a zdůraznil, že je důležité odstranit limit ročního prodeje charitativní loterie. Zdůrazňuje, že je nespravedlivé, když se kvůli zastaralým předpisům odebírají základní finanční prostředky z dobrých důvodů, které poskytují služby zranitelným jednotlivcům.

Závěrem lze říci, že pro státního kancléře a vládu Spojeného království je nezbytné, aby přijaly opatření a odstranily limit prodeje charitativní loterie. Tím mohou významně ovlivnit charitativní organizace a zajistit, že dostanou potřebné finanční prostředky na podporu nejzranitelnějších lidí společnosti.

Pokud byste chtěli reagovat na tento článek, můžete zde odeslat své myšlenky a mohou být zveřejněny v tisku.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031
2024-05-15

Odhalení budoucnosti: Nárůst globálního loterijního trhu na 430,4 miliardy dolarů do roku 2031

Novinky