Novinky

April 3, 2024

NeoGames SA oznamuje prodloužení smlouvy se společností SAZKA, posílení její pozice v sektoru iLottery a iGaming

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Klíčové poznatky:

NeoGames SA oznamuje prodloužení smlouvy se společností SAZKA, posílení její pozice v sektoru iLottery a iGaming
  • NeoGames SA prodlužuje smlouvu s českým loterijním zákazníkem SAZKA do roku 2028.
  • Partnerství posiluje roli NeoGames jako předního poskytovatele řešení iLottery a iGaming.
  • SAZKA integruje agregaci obsahu z dceřiné společnosti NeoGames Pariplay, čímž rozšíří nabídku online her.

LUCEMBURSKO, 2. dubna 2024 (GLOBE NEWSWIRE) – Ve vzrušujícím vývoji pro odvětví iLottery a iGaming, NeoGames SA (Nasdaq: NGMS), známá svými technologicky řízenými řešeními, hrdě oznámila tříleté prodloužení smlouvy s SAZKA, přední nadnárodní provozovatel loterií. Tento strategický krok zajišťuje pokračování plodného partnerství až do konce roku 2028, což dále upevňuje pozici NeoGames na trhu.

SAZKA, klíčový hráč pod záštitou Allwyn, se může pochlubit dominantní přítomností na trhu v České republice, Rakousku, Řecku, Kypru, Itálii, Spojeném království a zasahuje i do Spojených států (Illinois). Toto rozšíření má umožnit společnosti SAZKA špičková řešení iLottery a iGaming společnosti NeoGames, včetně uznávané platformy NeoSphere a široké škály interaktivních her.

Významným vylepšením online herního balíčku SAZKA, as, bude integrace agregace obsahu, s laskavým svolením dceřiné společnosti NeoGames Pariplay. Tato spolupráce je připravena pozvednout digitální nabídku loterie do nových výšin.

Partnerství mezi NeoGames a SAZKA není nic jiného než transformační a katapultuje SAZKA do popředí evropské online loterní scény od vzniku řešení NeoGames iLottery v roce 2017. Toto obnovení smlouvy nejen potvrzuje silné pouto mezi těmito dvěma subjekty, ale také zdůrazňuje Neochvějný závazek NeoGames inovovat v sektoru iLottery.

Moti Malul, generální ředitel NeoGames, vyjádřil na toto rozšíření nesmírnou hrdost a uvedl: "SAZKA patří mezi naše nejváženější a strategické partnery. Jsme nadšeni z toho, že budeme společně pokračovat v této cestě, pomůžeme jim orientovat se ve vyvíjejícím se regulačním prostředí a podpoříme výrazný růst jejich online loterijních kanálů." ."

Jan Horyna, Chief iGaming Officer SAZKA, zopakoval tento sentiment a zdůraznil ducha spolupráce tohoto partnerství: „Naše spojenectví s NeoGames přesahuje pouhé technologie; jde o vytváření hodnoty a přehodnocování toho, co může online loterie být. Jsme nadšeni, že můžeme i nadále posouvat hranice nové průmyslové standardy."

O NeoGames

NeoGames je globálním lídrem v řešeních iLottery a iGaming, který nabízí komplexní sadu služeb, které zahrnují pokročilé technologické platformy, dvě vyhrazená herní studia a nepřeberné množství poutavých her. Akvizice společnosti Aspire Global Group dále posílila portfolio NeoGames, díky čemuž se stala velmocí v doméně iLottery, doplněnou o platformy pro sportovní sázení, řešení pro agregaci obsahu a celou řadu B2B herních technologií a spravovaných služeb.

O společnosti SAZKA

SAZKA je přední českou loterijní společností, která přináší bohatou historii a rozmanité herní portfolio. Značka je synonymem pro inovace a odpovědné hraní. S rozsáhlou sítí více než 7 600 prodejních míst je SAZKA pojmem a nabízí řadu her a služeb. SAZKA, jako součást skupiny Allwyn, i nadále zaujímá vedoucí postavení v oblasti odpovědného hraní, podpořeného mezinárodními certifikacemi a komplexními preventivními programy.

Výhledová prohlášení Prohlášení o vyloučení odpovědnosti

Tato zpráva obsahuje výhledová prohlášení podléhající rizikům, nejistotám a dalším faktorům, které by mohly způsobit, že se skutečné výsledky budou podstatně lišit. Tato prohlášení jsou založena na současných očekáváních a hovoří pouze k datu tohoto vydání. NeoGames se nezavazuje tato prohlášení aktualizovat nebo revidovat.

Kontakty:

Kontakt na investora: [email protected]

Vztahy s médii: [email protected]

(První zpráva: Globe Newswire, 2. dubna 2024)

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!
2024-05-20

Příznaky mohou ovlivnit náš každodenní život, ale léčba je dostupná!

Novinky