Největší nevyzvednuté losy

Novinky

2022-03-22

Loterie jsou zde již desítky let a desítky výherců si nárokují velké peněžní ceny. Ale pak se některé výhry o velké peníze z toho či onoho důvodu nevyžádaly. V tomto shrnutí zjistěte některé z největších nevyzvednutých losů v historii loterií.

Největší nevyzvednuté losy

1. EuroMillions – 64 milionů GBP

EuroMillions je největší jackpot na světě, ale bohužel se jednomu z výherců nepodařilo získat své jmění. Hráč si v roce 2012 koupil vstupenku z obchodu v oblasti Stevenage a Hitchin. Ale i po několika odvoláních loto stránky a dokonce ani billboardová kampaň, kupec lístků se nikdy neohlásil. 

Toto zůstává největší nevyzvednutá cena v loterii a velkou otázkou je, zda kupující tiketu ví, že má vítězný tiket, nebo byl špatně umístěn? Všechno řečeno a hotovo, vstupenka vypršela a peníze byly vynaloženy na charitu. Zajímavé je, že tento jackpot vyhrály dva tikety. Naštěstí si výhru převzal druhý majitel lístku.

2. Powerball – 77 milionů dolarů

Druhá největší nevyzvednutá cena v loterii zahrnuje Powerball, jednu z největších loterií ve Spojených státech. Lístek zakoupený v Georgii na zastávce kamionu Tallapoosa vyhrál v roce 2011 v remíze 77 milionů dolarů. Bohužel po 180 dnech si nikdo nepřišel vyzvednout cenu, a tak se peníze vrátily do zúčastněných států. 

Kam se tedy kupující poděl? Věděli, že vyhráli, nebo jde o další případ špatného umístění tiketu? Ztratil výherce lístek v městečku s jižanským kouzlem, nebo je stále někde schovaný? Nikdo neví!

3. Mega miliony – 68 milionů dolarů

Za třetí, v tomto seznamu je případ kupce letenek z New Yorku. Neznámý vítěz si v roce 2002 koupil vstupenku na Mega Millions v New Yorku. I když si Fritzner Bechette přišel vyzvednout cenu až po vypršení platnosti vstupenky, jeho důvod, proč si cenu nepřevzal, byl chabý. Ať už to byla pravda nebo lež, poučení zůstává, neprohrát los. 

Po dlouhém přetahování v soudních síních vyšlo najevo, že Fritzner Bechette byl podvodník. Úředníci nenašli lístek, který by odpovídal jeho popisu, takže nakonec neměl nic. Skutečný vítěz může být stále venku, aniž by věděl, že by před dvěma desetiletími byl milionářem.

4. SuperLotto Plus – 63 milionů dolarů

Další bizarní případ nevyzvednuté loterie se stal nedávno v roce 2016, kdy tiket SuperLotto koupený v Kalifornii vynesl skvělých 63 milionů dolarů.

Po uplynutí 180 dnů vyšel další podvodník, Brandy Milliner, se zbraněmi, že je skutečným vítězem loterie, a dokonce předložil tiket. Při odevzdání tiketu dokonce dostal blahopřejnou zprávu. Pravda ale vyšla najevo až po důkladném prozkoumání. Nebyl legitimním vítězem, protože jeho tiket se nikdy neshodoval s vítězným tiketem!

5. Powerball – 51,7 milionů dolarů

Na pátém místě v tomto seznamu největších nevyzvednutých loterií je loterijní tiket Powerball zakoupený v Indianě v roce 2002. V hodnotě 103 milionů $ si jackpot nevyzvednul druhý výherce, ačkoli druhý výherce si připsal svůj podíl ve výši 51,7 milionu $. I po odvysílání reklam nakonec vstupenka vypršela a jeden šťastný hráč z Indiany měl smůlu!

Zabalit se

Výše uvedené jsou největší nevyzvednuté losy v historii loterií. Další hodnou zmínkou je tiket Mega Millions v hodnotě 46 milionů dolarů, koupený v New Yorku v roce 2006. Jaké je tedy velké ponaučení z tohoto shrnutí – nikdy neztrácejte los v loterii, a co je důležité, nikdy nezmeškejte losování. 

Zajímavé je, že někteří šťastlivci zmeškali losování, ale přesto překonali datum vypršení platnosti tiketu. Například legitimní kupec tiketu požadoval výhru v loterii Powerball ve výši 369,9 milionů $, ale poté byla po nějakou dobu nevyzvednuta.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky