Největší loterijní jackpoty v roce 2022

Novinky

2022-09-06

Většina loterijních hráčů má svůj zrak upřený na výhru velkého jackpotu. I když vždy existuje šance stát se přes noc milionářem, pokud se o to člověk neustále snaží, tento sen se projevuje pouze mezi několika šťastlivci.

Největší loterijní jackpoty v roce 2022

Vyhrát v loterii je jedna věc, ale trefit se v největší loterii je věc druhá. Jackpoty přicházejí ve všech tvarech a velikostech. Nějaký online loterie jsou známé svými vysokými počátečními jackpoty, zatímco jiní se dostávají k rekordním číslům díky herním mechanismům, jako je počet aktivních hráčů nebo délka jackpotu.

Největší jackpoty na světě

Než se ponoříte do některých z největších jackpotů současnosti, je nezbytné nahlédnout do některých z největších počátečních jackpotů, které jsou dnes k dispozici.

V ideálním případě je počáteční jackpot počáteční částka jackpotu, obvykle resetovaná po výhře. Většina loterií s počátečními částkami jackpotu neustále roste s každým otočením, dokud částka jackpotu nedosáhne stropu nebo horní hranice loterie.

V průběhu let je většina loterií s největší startovní částkou, které rostou na největší, z Evropy a Ameriky. Není tedy překvapením, že většina fanoušků loterií drží krok s největšími jackpoty v Evropě a Americe. Čtěte dále a dozvíte se více o některých z největších jackpotů v Americe a Evropě.

Největší světové jackpoty

Mega Millions Jackpot

The Mega miliony Jackpot je jednou z největších jackpotových her v Americe. Tato loterie provádí svá losování dvakrát týdně a dává hráčům šanci odejít s jackpotem a dalšími peněžními výhrami. Hráči si musí koupit tiket za 2 dolary a vybrat si šest čísel ze samostatných polí, pět bílých míčků a šestý zlatý mega míč.

20. července 2022 vyletěl jackpot Mega Millions na rekordních 630 milionů dolarů. Silný tlak na tiket v loterii do značné míry inspiroval tyto historické hodnoty. Kromě toho tato výhra následuje po jackpotu 20 milionů dolarů vyhraném 15. dubna 2022 s více než 15,5 miliony výherních tiketů v tomto prostoru.

Powerball

K datu, Powerball USA drží rekord v nejvyšší výhře jackpotu v roce 2016. O tuto rekordní výši jackpotu se podělili tři výherci.

Řada nebo tiket v loterii Powerball obvykle stojí 2 dolary. Cena se však může zvýšit na 3 dolary pro hráče, kteří zahrnují některé herní doplňky, jako je „Power Play“. Aby hráč vyhrál jackpot, musí uhodnout pět bílých kuliček na tiketu plus červenou silovou kouli.

Vzhledem k tomu, že Powerball nebyl nějakou dobu vyhrán, losování 16. července zaznamenalo nárůst hodnoty na 82 milionů dolarů, přičemž opce v peněžní hodnotě mají hodnotu 46,6 milionů.

Euromiliony

The Euromiliony jackpot se hraje v devíti evropských zemích. V této loterii hráči vyberou pět náhodných čísel z krabice s 50 čísly a dvě další čísla známá jako nula Lucky Stars z krabice s 11 čísly.

S losováním v úterý a pátek nabízí loterie EuroMillions garantovaný počáteční jackpot ve výši 17 milionů $, který může narůst až na působivých 240 milionů $. Zrovna nedávno, 19. července 2022, vyhrál britský hráč 230 milionů dolarů, čímž překonal dosavadní rekord 220 milionů dolarů. To však nyní znamená, že počítadla byla resetována na počáteční částku.

SuperEnalotto

The SuperEnalotto je italská loterie nejlépe známá pro své masivní jackpoty. Jackpot začíná na počáteční počáteční hodnotě 2 miliony €. Tato loterie pořádá tři losování každý týden, v úterý, čtvrtek a sobotu, kde se hráči pokoušejí vybrat šest šťastných čísel z fondu 90. Od 19. července 2022 činí jackpot SuperEnalotto 241,3 milionu eur.

A zatímco největší jackpoty zde uvedené mohou být největší na světě, věci se mění poměrně rychle a rekordy jsou překonávány každý druhý den. To znamená, že fanoušci loterií by se neměli omezovat na jména zvýrazněná výše, ale měli by neustále zkoumat další možnosti.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky