Nejlepší země známé svými loteriemi

Novinky

2022-10-04

Je mylné předpokládat, že všechny národní loterie jsou stejné. Ve skutečnosti jsou mezi loteriemi obrovské rozdíly. Čtenáři, kteří mají zájem se je naučit, mohou využít LottoRanker jako užitečný zdroj. Několik loterií si získalo uznání díky svým kurzům, týdenním číslům losování, velikostem jackpotů a výhodám. Z těchto důvodů vynikají zejména následující země.

Nejlepší země známé svými loteriemi

USA

Mnoho loterijních odborníků samozřejmě právem považuje Spojené státy za globálního lídra v těchto typech her. Nejznámější hry v zemi mohou někdy nabídnout více než miliardový jackpot. Hlavní nevýhodou je, že šance na skutečnou výhru je extrémně malá. Tato skutečnost nezabránila občanům USA v pravidelném nákupu jízdenek. Přitahují je sumy peněz, které vyhrají pár šťastlivců.

Španělsko

Loterijní průmysl ve Španělsku těžil z možnosti nakupovat vstupenky online. Jejich prize pooly občas dosáhly téměř 3 miliard dolarů. Větší loterie ve Španělsku se však nekonají týdně. Místo toho se vyskytují na sezónní bázi. Je běžné, že si rodiny v průběhu roku odkládají nějaké peníze stranou na přípravu na tato slosování.

Polsko

Polské loterie jsou oblíbené ne kvůli svým velkým jackpotům, ale proto, že nabízejí vyšší kurzy. V některých menších hrách může být 1 až 850 668 šancí. Budou apelovat na hráče, kteří hledají menší riziko s nižšími výnosy ze své sázky. Jackpoty obvykle nepřesahují 100 000 dolarů. To může odradit hledače vzrušení, kteří si kupují vstupenky v naději, že výhrou změní svůj život. Zaujme však i každého, kdo chce takticky sázet.

Singapur

Nejprominentnější loterie v Singapuru existují již od 60. let 20. století. Díky tomu jsou důležitou součástí národní kultury. Vůbec největší výhra dosáhla částky kolem 10,4 milionu dolarů. Obecně platí, že jackpot přesahuje 700 000 USD. Jedním z hlavních důvodů jeho popularity je pohodlí. Pro začátečníky je nákup lístku jednoduchý a snadný. To lze provést online nebo od poskytovatele obchodu.

Spojené království

Britští občané mají výhodu přístupu k národním i evropským loterijním hrám. Pokud jde o posledně jmenované, vysoký počet vítězů pochází z Velké Británie. Národní loterijní hry se hrají po celý týden. Výhrou číslo jedna bude často šestimístná částka. 

Navíc lze dosáhnout menších výher stále v řádu tisíců dolarů. Britové, kteří mají zájem hrát v loterii, by měli vzít v úvahu jak potenciální výherní číslo, tak i pravděpodobnost.

Brazílie

Zatímco Evropa a USA jistě dominují loterijnímu odvětví, nejsou jedinými hlavními konkurenty v tomto odvětví. Hry prodávané brazilským občanům jsou mimořádně oblíbené. To má dva hlavní důvody. Ceny vstupenek jsou poměrně nízké, takže je mohou získat lidé z různých ekonomických prostředí. 

Jackpoty se přitom mohou pohybovat v řádu desítek milionů. Slosování s nejvyššími potenciálními výnosy probíhá jednou ročně. Díky tomu je loterijní komunita v Brazílii podobná té španělské.

Itálie

Itálie si jistě zaslouží uznání jako loterijní gigant. Země vyniká z hlediska nejvyšších možných jackpotů. Jeden šťastný Ital vyhrál v jedné hře působivých 256 milionů dolarů. U takto lukrativních částek je opět hlavním problémem skutečnost, že účastníci mají velmi nízkou šanci skutečně vyhrát. V některých případech je to 1 z 622 milionů. I když se to zdá nemožné, ti, kteří porazí šance, skončí se značnými částkami peněz.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky