Jak vyhrát v loterii sedmkrát

Novinky

2022-02-15

Říká se, že blesk neudeří dvakrát na stejné místo. Jak je tedy možné, že někdo mohl vyhrát v loterii ne jednou, ne dvakrát, ale rekordních SEDMkrát?

Jak vyhrát v loterii sedmkrát

Pro muže z Floridy Richarda Lustiga to byla realita. Během dvou let sedmkrát vyhrál státní loterii s celkovým prize poolem $1,047,060,50. Vzhledem k tomu, že byl před svým úspěchem v loterii ponořen do dluhů, lze s jistotou říci, že tyto výhry změnily život.

Tyto výhry se nestaly přes noc

Hrál přes dvacet let, než zaznamenal úspěch. Lustig říká, že se musíte zavázat k výhře a hrát loterii jako práci – vyžaduje to čas a úsilí.

Lustig se rozhodl zveřejnit svou vítěznou strategii ve své knize „_Naučte se, jak zvýšit své šance na výhru v loterii_“. Zde uvádí nástroje, které vyvinul během let hraní v loterii, a které mu pomohly dosáhnout jeho cílů vyhrát.

Tipy, jak vyhrát v loterii 7krát

Některé z jeho tipů, které jsou uvedeny v jeho knize a které se zaměřují na to, aby vaše šance byly ve váš prospěch, jsou následující:

Nekupujte losy za peníze, které nemáte. Lustig prohlašuje, že byste nikdy neměli používat všechny své peníze, nebo například peníze z pronájmu nebo potravin, na losy.

Vytvořte loterijní syndikát. Seskupení s přáteli a rodinou znamená, že si můžete koupit velké množství tiketů a zvýšit své šance na výhru. To však bude znamenat, že si musíte rozdělit finanční odměnu, ale je to odměna, kterou možná nebudete mít, pokud jste nevytvořili syndikát.

Hrajte méně oblíbené loterijní hry s menším počtem hráčů. To bude znamenat, že budete mít méně soutěžících a zvýšíte své šance na výhru. Můžete použít webovou stránku, jako je lottoranker.com, která vám pomůže najít tu správnou hru pro vás.

Nenásleduj davy. Stejně jako výše uvedený tip je klíčové dávat si pozor na méně oblíbené hry s menším počtem hráčů. Tam, kde je ve hře masivní jackpot, budou stejnou hru hrát tisíce lidí, což sníží vaše šance na velkou výhru.

Proveďte svůj výzkum. Ujistěte se, že si uděláte průzkum jak o hrách, které chcete hrát, tak o číslech, která chcete používat. Vyhledejte, jaká byla historicky vylosovaná čísla, a to vám dá informaci, zda by vámi vybraná čísla mohla být výherními čísly. Bude to chvíli trvat, ale určitě se to vyplatí a je to jedna z klíčových cest, která může vyústit v úspěch.

Nevybírejte rychlý výběr. Raději si vyberte svá čísla na základě vašeho výzkumu dříve úspěšných čísel, jak je zvýrazněno výše. Rychlý výběr vám poskytne čísla založená na žádném vzoru nebo historii výher a je pravděpodobnější, že vám poskytne po sobě jdoucí čísla, což Lustig také nedoporučuje.

Držte se svých čísel. Nevzdávejte se svých čísel jen proto, že jste s nimi nevyhráli při prvním použití. Trpělivost je klíčová. Pokud se zeptáte mnoha úspěšných výherců loterie, řeknou vám, že mají nastavený výběr čísel, se kterými pravidelně hrají. Pokud si každý týden zvolíte jiná čísla, vaše šance na úspěch se sníží. Držet se stejných čísel poskytuje vyšší šanci na úspěch, zvláště pokud jste je vybrali na základě výzkumu, protože tato čísla budou muset být nakonec výherní.!

Pokud jste pravidelným hráčem loterie, proč nezkusit využít Lustigova doporučení a zjistit, zda se můžete stát dalším vícenásobným výhercem loterie.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky