Jak utrácejí výherci loterie své peníze?

Novinky

2022-04-19

Sen o masivní výhře je obvykle živý u většiny hráčů loterií. I když může být cíl poněkud přitažený za vlasy, často se projeví, když se to nejméně očekává. V důsledku toho by každý hráč měl mít vždy plán, jak utratit výhru v loterii, pro případ, že by se ozvala Lady Luck.

Jak utrácejí výherci loterie své peníze?

V průběhu let loterie udělaly z tisíců loterijních hráčů milionáře. Někteří výherci měli také štěstí, že vyhráli loterii vícekrát. Stephan Mendel je jedním z nejšťastnějších hráčů v historii loterijních her, vyhrál neuvěřitelných 14krát.

Nyní, když je evidentní, že výhra v loterii jako např Mega miliony Je to možné, hráči se také potřebují naučit něco o tom, jak minulí vítězové využili své jmění. Někteří hráči udělali správná rozhodnutí, zatímco jiní udělali strašná rozhodnutí. Zde je přehled toho, kde většina výherců v loterii utrácí své peníze.

Vlastnictví

Nemovitost je bezpochyby nejoblíbenější oblastí pro výherce loterie. Pro začátek se většina vítězů rozhodla investovat nejprve do luxusních domů. Vzhledem k tomu, že základy již byly splněny, druhým nejoblíbenějším využitím loterijních peněz byly investice do nemovitostí, které poskytují budoucí příjem.

Ve studii o výhercích loterií bylo také zřejmé, že část těchto peněz jde do realitního průmyslu, když výherci splácejí hypotéky svým přátelům a rodině.

Kromě toho loterijní hráči vynakládají velké úsilí, aby udrželi své domovy v bezvadném stavu. Nejen, že investují do drahých rekonstrukcí, ale také si najímají zahradníky a hospodyně, kteří se o jejich investice starají.

Investice

Po koupi nemovitosti začnou výherci loterie téměř okamžitě přemýšlet o investicích. Začnou hledat příležitosti, které jim zajistí příjem. Výběr investice je většinou osobní rozhodnutí.

Většina vítězů jde v oblasti investic různými cestami. Někteří vítězové se rozhodnou investovat do akcií, kryptoměn nebo nemovitostí. Zatímco někteří vítězové vydělali jmění na finančních trzích, nemovitosti jsou často považovány za bezpečnější a bezpečnější cestu.

Výherci loterie, kteří investují do nemovitostí, jen zřídka chybují, vzhledem k tomu, že toto odvětví zažívá boom téměř ve všech částech světa.

Luxusy

Minulí vítězové potvrdili, že možnosti utrácení peněz jsou nekonečné. Některé luxusní výdaje zahrnují vše od značkového oblečení, sídel, luxusních aut, závodních koní a letadel až po místní závodní dráhy.

Jim Hayes je jedním z vítězů, který se rozhodl investovat do luxusu poté, co vyhrál v loterii 2,5 milionu dolarů v roce 2002. Ze své rekordní výhry koupil Hayes koňskou farmu za 1,3 milionu dolarů a pustil se do renovace starých budov na pohostinné domy.

Charitativní kauzy

Někteří výherci v loterii obvykle nehledají majetek a investice. Ve většině případů pouze ti, kteří chtějí dělat moudrá investiční rozhodnutí, mohou přesměrovat část svých peněz na dobré účely a charitativní organizace. Ve světle toho jsou zde někteří výherci loterie, kteří vyhráli a vrátili.

  • Bob Erb: Vyhrál 25 milionů dolarů z jackpotu Lotto Max a věnoval téměř 8 dolarů na charitativní účely
  • László Andraschek: Vyhrál 1,7 milionu dolarů (636 maďarských forintů), většinu svých výher přislíbil své nadaci, která podporovala alkoholiky a zneužívané ženy
  • Tom Christ: Vyhrál 40 milionů dolarů Lotto Max a rozhodl se věnovat celou částku na charitu

Závěrečné myšlenky

Podle studií provedených společností Rada pro standardy certifikovaného finančního plánovače, je zřejmé, že téměř třetina výherců velké loterie skončí během pár let v konkurzu. Příběhy výherců loterie, kteří skončili chudí kvůli nerozumným finančním rozhodnutím, budou vždy zajímavé.

Loterijním hráčům se doporučuje, aby vážně zvážili svou finanční budoucnost, pokud ten den přijde. I když se naučit, co dělají vítězové loterie se svými penězi, může být dobrým způsobem, jak se připravit, je vždy vhodné najmout právní a finanční poradce.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky