Jak hrát Mega Millions v roce 2022

Novinky

2022-03-15

Slyšeli jste někdy o Mega Millions? Jedná se o jeden z největších jackpotů v loterii ve Spojených státech, který přitahuje částky v řádu miliard. Například v roce 2018 vyhrál lístek prodaný v Jižní Karolíně neuvěřitelných 1,537 miliardy dolarů, zatímco v roce 2021 lístek z Michiganu vyhrál skvělých 1,05 miliardy dolarů.

Jak hrát Mega Millions v roce 2022

Pokud Mega Millions zní jako něco, co stojí za to se zúčastnit, existuje několik věcí, kterým musí hráči rozumět. O tom je dnešní díl.

Jak hrát Mega Millions

Hra Mega Millions je v podstatě stejná jako hra Powerball, další loterie s nejvyššími losy, která drží rekord v největším jackpotu v loterii v historii; 1,586 miliardy dolarů. O těchto dvou loteriích se nejvíce mluví lotto hodnotící stránky a loterijního světa.

Hratelnost

V Mega Millions jsou dva bubny. První má koule označené od 1 do 70 (White Balls) - Powerball's je 69. Ve druhém bazénu jsou koule označené od 1 do 25 (Gold Mega Balls), stejně jako v Powerballu.

Cílem hry je porovnat šest výherních čísel; pět z prvního bazénu (bílé koule) a mega koule. Hráči si mohou vybrat koule ručně nebo použít funkci Rychlý/Snadný výběr a čísla budou vybírána automaticky Generátorem náhodných čísel.

O vstupenkách

Pro začátek je Mega Millions k dispozici ve 45 státech a dvou dalších jurisdikcích; Panenské ostrovy Spojených států a District of Columbia. To jsou regiony, kde lze legálně prodávat vstupenky v obchodech s potravinami, na čerpacích stanicích atd. Účastníci si však stále mohou zakoupit vstupenky na Mega Millions online.

Jedna vstupenka Mega Millions stojí 2 dolary. Pro záznam, Mega Millions má také multiplikační funkci známou jako Megaplier. Funguje to stejně jako Powerball Power Play, ale tentokrát jsou násobitele výher, které nejsou jackpoty, 2, 3, 4 nebo 5krát. Vstupenka Megaplier stojí 1 dolar.

Jen jackpot

V Mega Millions je také vzrušující doplněk známý jako Just the Jackpot. Za 3 $ získají hráči dvě hry pouze o jackpot Mega Millions. Tyto hry nemají nárok na žádnou další cenu Mega Millions.

Šance na výhru Mega Millions?

Stejně jako všechny ostatní loterie jsou šance na výhru Mega Millions mizivé. Například šance na výhru jackpotu je 1 ku 302 575 350, zatímco pravděpodobnost výhry 1 000 000 $ je 1 ku 12 607 306. Chcete-li vyhrát 2 dolary, je pravděpodobnost 1 ku 37, zatímco celková pravděpodobnost výhry čehokoli je 1 ku 24. Ve skutečnosti je těžké vyhrát v Mega Millions, ale pamatujte, mnozí to dokázali.

Jak se platí Mega Millions?

Mega Millions je legitimní loterie, která vyplácí všechny výherce. Ale pak musí hráči pochopit, že tato loterie přitahuje daně. Ve většině států platí jak federální, tak státní daňová pravidla. V několika státech však platí pouze federální daňová pravidla. Loterijní daně jsou poměrně vysoké, vezmeme-li v úvahu, že největší vítěz Mega Millions si odnesl domů pouhých 877,8 milionů $ z 1,537 miliardy $ jako jednorázová částka po 37% federální dani a 7% v Jižní Karolíně.

Existují dvě možnosti výplaty. Výherci si mohou vybrat, zda dostanou jednorázovou částku nebo anuitu. V jednorázové částce jsou všechny peníze vyplaceny najednou. Je to však nižší než skutečná vyhraná částka. V anuitní variantě jsou peníze vypláceny ve 30 splátkách. Platba je okamžitá a následuje 29 ročních splátek. Zde je celková výplata vyšší než skutečný jackpot o 5 %.

Vzhledem k tomu, že tiket 2 $ Mega Millions může vydělat miliardy, je to loterie, kterou stojí za to vyzkoušet. Hráči si mohou koupit více vstupenek nebo se připojit k loteriím a klubům, aby zvýšili své šance na výhru.

Nejnovější zprávy

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever
2022-11-22

Miliardové výplaty Spark Lottery Fever

Novinky